4 382 aktuálních nabídek
od 261 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+1 na prodej České Budějovice

Aktuálně se zde cena bytů 3+1 k prodeji pohybuje od 2 090 000 Kč do 7 900 000 Kč

Ceny bytů 3+1 v okrese České Budějovice

Cena bytů 3+1 na prodej v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od 2 090 000 Kč do 7 900 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,69 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 9 694 Kč do 36 641 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 70 392 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 65 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+1 k prodeji v okrese České Budějovice.

Jaké jsou byty na prodej v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (91) v cenách od 1 390 000 Kč, následují byty 3+1 (86) od 2 090 000 Kč, byty 2+1 (51) od 1 970 000 Kč, byty 3+kk (40) od 2 400 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (38) od 997 350 Kč, byty 4+kk (25) od 1 965 183 Kč, byty 1+1 (23) od 1 921 000 Kč, byty 4+1 (20) od 2 497 000 Kč, byty 5+kk (6) od 4 500 000 Kč, byty 5+1 a více (4) od 5 000 000 Kč a ostatní byty (2) od 5 990 000 Kč.

Lokality bytů 3+1 k prodeji

V okrese České Budějovice nabízíme byty 3+1 v celkem 9 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 3+1 v Českých Budějovicích (71), Prodej bytů 3+1 v Týně nad Vltavou (6), Prodej bytů 3+1 v Hluboké nad Vltavou (2), Prodej bytů 3+1 v Žáru (2), Prodej bytů 3+1 ve Zlivi (1), Prodej bytů 3+1 v Borovanech (1), Prodej bytů 3+1 ve Svatém Janu nad Malší (1), Prodej bytů 3+1 v Ledenicích (1), Prodej bytů 3+1 ve Všemyslicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 3+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Jak vybrat byt 3+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 3+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: sídliště (23), centrum (18), klidná část obce (16), okraj obce (4), rušná část obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (40). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 3+1 v Českých Budějovicích s garáží (3) nebo byty 3+1 v Českých Budějovicích s parkovacím stáním (2).

Před pořízením bytu 3+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+1 v 1. patře (11) a 2. patře (14), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (55). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+1 v 6. a vyšším poschodí (18). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres České Budějovice na prodej byty 3+1 v dobrém stavu (39), v bezvadném stavu (30), po rekonstrukci (9), k rekonstrukci (6).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+1 v Českých Budějovicích dle vlastnictví

Byty 3+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 3+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji panelové byty 3+1 (40). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty 3+1 (12), jiné byty 3+1 (8) či byty 3+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů 3+1 v okrese České Budějovice

Kromě bytů 3+1 standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Českých Budějovicích také k dispozici i byt 3+1 v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů 3+1 v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 83 bytů 3+1 z nabídky realitních kanceláří a 3 byty 3+1 jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde byty 3+1 k prodeji inzerují tyto realitky: RE/MAX Dynamic (5), RK Stejskal.cz s.r.o. (5), NEXT REALITY GROUP a.s. (5), BIDLI reality, a.s. (4), eDO reality (3), Hana Marková (3), M&M reality holding a.s. (3), Kontakt servis CZ s.r.o. - člen DRK ČR (3), (3) a REALDOMUS s.r.o. (3). Další 3 byty 3+1 jsou nabízené přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 3+1 na prodej v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 8 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+1 v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 77 realitních makléřů, spadajících pod 53 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, AD REALITY České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Petr Šťavíček, Aneta Hanzlíková, Ing. Miroslav Hodina, Jan Kubeš, Klára Šašková, Mgr. Mirlinda Králová, Karel Klosse, Eva Kasandová a Bc. Pavel Matička.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Mgr. Mirlinda Králová (4). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 77m2, České Budějovice - České Budějovice 2

AD REALITY

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme ke koupi panelový byt velikosti 3+1, situovaný v lokalitě sídliště Vltava (Labská ulice) v  Českých Budějovicích. Celková plocha [77m2], plocha bytu [76m2] + sklep [1.0m2]. V průběhu roku 2023 v rámci následné revitalizace domu…

Prodej bytu 3+1, 82m2, Týn nad Vltavou, Hlinecká

Hana Marková

Přinášíme vám nabídku bytu v osobním vlastnictví o dispozici 3+1, s celkovou plochou rovných 82 m2, který se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží (3.patro) panelového domu v oblíbené části, na okraji hlineckého sídliště v Týně nad Vltavou. Byt je…

Prodej bytu 3+1, 74m2, Týn nad Vltavou, Hlinecká

Hana Marková

Přinášíme vám nabídku prodeje bytu v osobním vlastnictví, s dispozicí 3+1 a celkovou plochou 74 m2, který se nachází na Hlineckém sídlišti v Týně nad Vltavou. Byt nabízí svému majiteli dva balkony, jeden orientovaný na severovýchodní stranu, druhý…

Prodej bytu 3+1, 100m2, České Budějovice, Alešova

Chcete byt v centru města? Tak nepropásněte tuto příležitost. Exkluzivně Vám nabízíme prostorný byt v centru Českých Budějovic o velikosti 100m2 s dispozicí 3+1 (možné rekonstruovat na 4+1) umístěn v 2. nadzemním podlaží. Byt se nachází v Alešově ulici…

Prodej bytu 3+1, 76m2, Žár

Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o.

Nabízíme Vám prostorný a světlý byt o dispozici 3+1 a o výměře 76 m2 v obci Žár u Nových Hradů. Byt se nachází v druhém patře domu se dvěma byty a je po částečné rekonstrukci (plastová okna, vnitřní zateplení apod.). Vytápění elektrickými…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Ledenice, Na Oborách

Jižní reality s.r.o.

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+1, 70 m2, v osobním vlastnictví, který se nachází ve velice atraktivní lokalitě a naprosto krásném prostředí v obci Ledenice 12 km od Českých Budějovic. Byt se nachází ve třetím patře třípatrového panelového domu. Byt se…

Prodej bytu 3+1, 75m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Dlouhá

REALDOMUS s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele zprostředkujeme prodej bytu o dispozici 3+1 s lodžií, nacházející se v klidné okrajové části sídliště Vltava, ulice Dlouhá v Českých Budějovicích. Nabízená bytová jednotka v osobním vlastnictví o užitné ploše 75,2 m2 je…

Prodej bytu 3+1, 62m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Jar. Haška

HALO reality, s.r.o.

Nabízíme prodej zděného bytu v osobním vlastnictví 3+1 ve 3.patře o velikosti 62 m2 s lodžií orientovanou na východ se vstupem z obýváku v centru Č. Budějovic 5 min.chůzí od náměstí. Z obýváku samostatné vstupy do pokojů. Byt je…

Prodej bytu 3+1, 77m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Skuherského

atkinson & partners s.r.o.

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v klidné části Českých Budějovic na Palackého náměstí (Skuherská ulice) na II. nadzemním podlaží zděného cihlového domu. Celková výměra bytu je 77,2 m2, s lodžií 4,1 m2, k bytu náleží i sklep…

Prodej bytu 3+1, 105m2, Hluboká nad Vltavou, Boženy Němcové

Představuji vám byt 3+1 o výměře 105 m2 v Hluboké nad Vltavou s terasou o výměře 13 m2, ze které je krásný výhled na Munický rybník. Předmětná nemovitost se nachází v úzkém centru, v ul. Boženy Němcové, která je boční ulicí…

Prodej bytu 3+1, 79m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Zachariášova

REALDOMUS s.r.o.

Pražské předměstí je skvělým místem pro rodinný život, s docházkovou vzdáleností do centra 15 minut. V minulém roce zrekonstruovaný byt 3+1 s balkonem se nachází ve 3. patře zděného domu s rezidenčním parkováním přímo před vchodem. Byt má výměru 78,68 m2,…

Prodej bytu 3+1, 66m2, České Budějovice - České Budějovice 2

SORENT - CB s.r.o.

Nabízíme Vám v zastoupení majitele prodej prostorného bytu ulice Větrná 52. Dispozice bytu 4.patro s výtahem - 3+1 s šatnou - předsíň, šatna, samostatné WC, koupelna, kuchyně s jídelním koutem (sever), obývací pokoj (západ), pokoj (jih), pokoj (sever), sklep. Byt je…

Prodej bytu 3+1, 68m2, České Budějovice - České Budějovice 3, J. Š. Baara

Nabízíme Vám ke koupi krásný a prostorný zděný byt v osobním vlastnictví s dispozicí 3 + 1 o podlahové ploše 68 m². K bytu navíc patří jižně orientovaná lodžie o velikosti 6 m² s přístupem z obývacího pokoje i z ložnice. Lodžie je…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Týn nad Vltavou

ERA Premiéra

ERA Reality Premiéra nabízí exkluzivně prodej družstevního bytu v Týně nad Vltavou. Revitalizovaný panelový dům se nachází v Komenského ulici v blízkosti kulturního domu a školy. Bydlení pro rodinu ? Zajímavá investiční příležitost ? Na obě otázky lze odpovědět ano…

Prodej bytu 3+1, 83m2, Svatý Jan nad Malší

ERA Premiéra

Nová cena ! Aktuálně byt pořídíte za cenu 2 590 000 Kč. ERA Reality PREMIÉRA nabízí exkluzivně prodej bytové jednotky v osobním vlastnictví v obci Svatý Jan nad Malší. Dispozičně velmi dobře řešený byt 3 + 1 má výměru 73 m2 + 2 sklepy. V domě se nachází…

Prodej bytu 3+1, 67m2, České Budějovice, L. M. Pařízka

Realitní samoobsluha s.r.o.

Nabízíme k prodeji byt 3 + 1 s balkónem v osobním vlastnictví (páté patro, orientován na východní stranu). Nachází se v ulici L. M. Pařízka – České Budějovice 1. Panelový dům je po revitalizaci – zateplení, nová fasáda, výměna oken, nový výtah a kamerový…

Prodej bytu 3+1, 80m2, České Budějovice - České Budějovice 2, V. Volfa

RK Stejskal.cz s.r.o.

Nabízíme k prodeji hezký prostorný byt v 1. patře zatepleného panelového domu na sídlišti Máj v Českých Budějovicích v družstevním vlastnictví. Jde o byt 3,5+1, 80 m2 s balkonem. Byt je po rekonstrukci (obložené jádro, podlahy, nová kuchyňská…

Prodej bytu 3+1, 95m2, České Budějovice - České Budějovice 2, N. Frýda

REALDOMUS s.r.o.

Společnost REALDOMUS Vám ve výhradním zastoupení majitele zprostředkuje prodej prostorného bytu v ulici N. Frýda v Českých Budějovicích. Byt se nachází v 6. patře z celkových 8. Výtah je k dispozici. Po vstupu do chodby je po levé straně toaleta s koupelnou,…

Prodej bytu 3+1, 97m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Jírovcova

Jochmann reality s.r.o.

Krásně prosvětlený a nadstandardně prostorný byt o dobře řešené dispozici 3+1 v druhém patře bytového domu s vlastní šatnou, pracovnou a lodžií se nachází v oblíbené lokalitě s perfektní dostupností do centra dění. Vnitřní dispozice bytu nabízí velkorysou…

Prodej bytu 3+1, 70m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Lidická tř.

Jochmann reality s.r.o.

Krásně prosvětlený byt s balkonem v posledním patře panelového domu se nachází v oblíbené lokalitě Českých Budějovic, v bezprostřední blízkosti veškeré občanské a kulturní vybavenosti (zastávka MHD, potraviny, restaurace, Nemocnice, Poliklinika Jih) a zároveň…

Prodej bytu 3+1, 78m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Puklicova

RK CHALUPA s.r.o.

Cena je k jednání. Nabízíme k prodeji zděný byt po celkové rekonstrukci, energ. třída B. Byt je velikosti 3+1 o celkové výměře 78 m2 a nachází se ve 4. NP bytového domu, ulice Puklicova v Českých Budějovicích, v žádané klidné lokalitě Pražského…


TOPlist TOPlist