4 633 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+1 na prodej České Budějovice

Aktuálně se zde cena bytů 3+1 k prodeji pohybuje od 1 490 000 Kč do 7 900 000 Kč

Ceny bytů 3+1 v okrese České Budějovice

Cena bytů 3+1 na prodej v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od 1 490 000 Kč do 7 900 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,19 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 6 538 Kč do 34 665 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 72 547 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 74 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+1 k prodeji v okrese České Budějovice.

Jaké jsou byty na prodej v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (75) v cenách od 2 000 000 Kč, následují byty 3+1 (57) od 1 490 000 Kč, byty 3+kk (45) od 2 490 000 Kč, byty 2+1 (37) od 2 190 000 Kč, byty 4+kk (36) od 4 990 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (35) od 1 990 000 Kč, byty 4+1 (14) od 2 060 000 Kč, byty 1+1 (13) od 2 450 000 Kč, byty 5+1 a více (4) od 5 490 000 Kč, byty 5+kk (4) od 8 950 000 Kč, ostatní byty (1) a pokoje (1) od 6 295 000 Kč.

Lokality bytů 3+1 k prodeji

V okrese České Budějovice nabízíme byty 3+1 v celkem 14 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 3+1 v Českých Budějovicích (37), Prodej bytů 3+1 v Týně nad Vltavou (4), Prodej bytů 3+1 v Trhových Svinech (3), Prodej bytů 3+1 v Hluboké nad Vltavou (2), Prodej bytů 3+1 ve Zlivi (2), Prodej bytů 3+1 ve Starých Hodějovicích (1), Prodej bytů 3+1 v Borovanech (1), Prodej bytů 3+1 v Žáru (1), Prodej bytů 3+1 v Horní Stropnici (1), Prodej bytů 3+1 v Nové Vsi (1), Prodej bytů 3+1 v Ledenicích (1), Prodej bytů 3+1 v Dyníně (1), Prodej bytů 3+1 v Nových Hradech (1), Prodej bytů 3+1 v Olešníku (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 3+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Jak vybrat byt 3+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 3+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (14), sídliště (11), klidná část obce (8), okraj obce (2), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (18). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 3+1 v Českých Budějovicích s garáží (4) nebo byty 3+1 v Českých Budějovicích s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 3+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+1 v 1. patře (15) a 2. patře (10), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (27). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+1 v 6. a vyšším poschodí (8). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres České Budějovice na prodej byty 3+1 v bezvadném stavu (24), v dobrém stavu (19), po rekonstrukci (11), k rekonstrukci (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+1 v Českých Budějovicích dle vlastnictví

Byty 3+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 3+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji panelové byty 3+1 (20). V nabídce k prodeji jsou také jiné byty 3+1 (12), zděné byty 3+1 (11) či byty 3+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů 3+1 v okrese České Budějovice

Kromě bytů 3+1 standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Českých Budějovicích také k dispozici i byt 3+1 v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů 3+1 v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 56 bytů 3+1 z nabídky realitních kanceláří a 1 byt 3+1 je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty 3+1 k prodeji inzerují tyto realitky: NEXT REALITY GROUP a.s. (9), RE/MAX G8 Reality Praha (7), P&P reality s.r.o. (3), RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o. (3), BIDLI reality, a.s. (2), RK Realvize s.r.o. (2), Vicek Reality (2), Mgr. Hana JANOŠŤÁKOVÁ, M.R.E. (2), HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. (2) a Kontakt servis CZ s.r.o. (2). Další byt 3+1 je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 3+1 na prodej v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 6 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+1 v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 54 realitních makléřů, spadajících pod 39 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, AD REALITY České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal & Šandera s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Klára Šašková, Petr Šťavíček, Pavel Čada, Jan Kubeš, Bc. Petra Puschnerová, Tomáš Pelda, Irena Krigarová, Ing. Miroslav Hodina, Mgr. Petr Wölfl a Jitka Bláhová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Jan Kubeš (3). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 78m2, Hluboká nad Vltavou, Třeboňská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej světlé udržované bytové jednotky 3+1 se dvěma koupelnami, v 1. patře bytového domu a možností vícegeneračního bydlení ve městě Hluboká nad Vltavou, ul. Třeboňská. Byt má velice zajímavou dispozici, kterou naleznete podrobně zakreslenou…

Prodej bytu 3+1, 64m2, Trhové Sviny, Budovatelská 913

Vicek Reality

Prodej bytu 3+1 v Trhových Svinech, ul. Budovatelská 913, 64,5 m2

Prodej bytu 3+1, 68m2, Žár

Vicek Reality

Prodej bytu po rekonstrukci, 3+1 o výměře 68m2 v obci Žár u Trhových Svinů, , garáž, 2x lodžie

Prodej bytu 3+1, 62m2, Zliv, Jáchymovská

BYDLENÍČKO s.r.o.

Prodej bytu 3+1 po kompletní rekonstrukci, 62m2, ul. Jáchymovská, Zliv, okr. České Budějovice

Prodej bytu 3+1, 118m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Plavská

Prodej bytu v OV, 3+1 s terasou, sklepem a garáží v ul. Plavská, Č. Budějovice.

Prodej bytu 3+1, 116m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Průmyslová

RK Realvize s.r.o.

Prodej bytu 3+1 s balkonem o 106 m2 podlahové plochy u nádraží v ČB

Prodej bytu 3+1, 84m2, Nová Ves

Prodej bytu 3 + 1 v osobním vlastnictví 84 m2, se zahradou, Nová Ves u Českých Budějovic

Prodej bytu 3+1, 84m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Litvínovická

Prodej bytu -  3+1 v OV s terasou , vnitřním park. stáním v  ul. Litvínovická –  Č. Budějovice 2,

Prodej bytu 3+1, 108m2, České Budějovice - České Budějovice 6, U Tří lvů

Velký byt 3+1+jídelna v centru Českých Budějovic, ulice U Tří lvů

Dražba bytu 3+1, 67m2, České Budějovice - České Budějovice 7

Byt 3+1, 67 m2, České Budějovice 7

Novinka
Vyvolávací cena: 2.530.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 3+1, 70m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Fr. Ondříčka

Zprostředkujeme Vám prodej bytu 3+1 v klidné a vyhledávané lokalitě na Vltavě v ulici Fr. Ondříčka. Prostorný byt o velikosti 70.54 m2 se nachází v 8. podlaží panelového domu s výtahem. Bytová jednotka je v pěkném udržovaném stavu…

Prodej bytu 3+1, 80m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Větrná

HALO reality, s.r.o.

Prodej atypického mezonetového bytu 3 + 1 s výtahem ve Větrné ulici v Českých Budějovicích v posledním 5. nadzemním podlaží s velkou terasou a s výhledem na Kleť Světlý byt je vytápěn dálkově s ústředním vytápěním. V prvním podlaží bytu se nachází…

Prodej bytu 3+1, 120m2, České Budějovice, Dělnická

Prodej byt 3+1, 120m2,České Budějovice, České Budějovice 5


TOPlist TOPlist