4 860 aktuálních nabídek
od 295 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+1 k pronájmu České Budějovice

Aktuálně se zde cena bytů 3+1 na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 24 000 Kč

Ceny bytů 3+1 v okrese České Budějovice

Cena bytů 3+1 k pronájmu v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 24 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+1 na pronájem v okrese České Budějovice.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (65) v cenách od 4 500 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (39) od 5 500 Kč, byty 3+1 (24) od 5 800 Kč, byty 1+1 (23) od 6 500 Kč, byty 2+1 (20) od 9 500 Kč, byty 3+kk (16) od 7 000 Kč, pokoje (7) od 4 500 Kč, byty 4+1 (3) od 10 500 Kč, byty 5+kk (1) od 6 950 Kč a byty 4+kk (1) od 16 000 Kč.

Lokality bytů 3+1 na pronájem

V okrese České Budějovice nabízíme byty 3+1 v celkem 6 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 3+1 v Českých Budějovicích (18), Pronájem bytů 3+1 v Týně nad Vltavou (2), Pronájem bytů 3+1 v Lišově (1), Pronájem bytů 3+1 v Adamově (1), Pronájem bytů 3+1 v Jankově (1), Pronájem bytů 3+1 v Ločenicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 3+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Jak vybrat byt 3+1 na pronájem podle vlastností a lokality

Byty 3+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (8), sídliště (4), klidná část obce (4), okraj obce (1), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (12). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+1 na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 3+1 v Českých Budějovicích s garáží nebo byty 3+1 v Českých Budějovicích s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu 3+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+1 v 1. patře (5) a 2. patře (2), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (10). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+1 v 6. a vyšším poschodí (4). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres České Budějovice k pronájmu byty 3+1 v dobrém stavu (10), v bezvadném stavu (10), po rekonstrukci (3), novostavby (1).

Nájem bytu 3+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji zděné byty 3+1 (12). V nabídce na pronájem jsou také panelové byty 3+1 (9), skeletonové byty 3+1 (1) či byty 3+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 3+1 v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 22 bytů 3+1 z nabídky realitních kanceláří a 2 byty 3+1 jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde byty 3+1 na pronájem inzerují tyto realitky: Kontakt servis CZ s.r.o. (3), Realbyt - Ing. Jan Šebest (2), Jochmann reality s.r.o. (2), RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o. (2), (2), HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. (2), Vicek Reality (1), RK CHALUPA s.r.o. (1), RK Stejskal & Šandera s.r.o. (1) a RK Realvize s.r.o. (1). Další 2 byty 3+1 jsou přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 3+1 k pronájmu v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+1 k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+1 v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 55 realitních makléřů, spadajících pod 41 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AD REALITY České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, RE/MAX Dynamic České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice, Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal & Šandera s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Petr Šťavíček, Romana Marhounová, Radek Kujal, Aneta Hanzlíková, Klára Šašková, Milan Pouzar, Eva Kasandová, Ing. Lenka Marešová, Jan Kubeš a Mgr. Monika Němcová, MBA.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Václav Vacek (3). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Brzy budeme mít nové ČESKÉREALITY, které můžete vyzkoušet již nyní Vyzkoušet

Pronájem bytu 3+1, 75m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Resslova

Reality Myšák s.r.o.

Nabízím vám, k dlouhodobému pronájmu, byt 3+1 nacházející se ve zvýšeném přízemí udržovaného činžovního domu v Resslově ulici 15, v Českých Budějovicích. Byt se pronajímá částečně zařízený, z nábytku, který vidíte na fotografiích zůstává vestavěná skříň…

Pronájem bytu 3+1, 82m2, České Budějovice - České Budějovice 3

AD REALITY

Pronájem modernizovaného zděného bytu 3+1 +2x lodžie v lokalitě Pekárenská ul., širší centrum ČB, plocha 82m2, zahrada / hřiště za domem.

Pronájem bytu 3+1, 86m2, České Budějovice, Riegrova

Pronájem kompletně zařízeného bytu 3+1 s prostorným balkonem, komorou a sklepem na patře, v blízkosti centra Č.Budějovic, Riegrově ul.

Pronájem bytu 3+1, 68m2, Týn nad Vltavou, Komenského

RE/MAX Dynamic

Nabízím k pronájmu byt 3+1, 68 m2, ulice Komenského, Týn nad Vltavou

Pronájem bytu 3+1, 60m2, Ločenice, Ločenice 161

Pronájem bytu 3+1 (60m2) v obci Ločenice, nedaleko Velešína, cca 15 minut jízdy od Českých Budějovic. Zděný bytový dům, parkování, zahrada, sklepy. Trvalý pobyt, dlouhodobě.

Pronájem bytu 3+1, 82m2, Týn nad Vltavou, Hlinecká 698

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 3+1 (82m2) v Týně nad Vltavou, ul. Hlinecká. Panelový bytový dům na sídlišti.

Pronájem bytu 3+1, 65m2, Jankov

RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o.

Nabízíme k pronájmu zděný byt 3+1 s balkonem v bytovém domě v obci Jankov u Českých Budějovic. Bytová jednotka o celkové ploše 65 m2 se nachází v prvním patře bytového domu. Byt sestává z předsíně, kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, dětského…

Pronájem bytu 3+1, 100m2, České Budějovice

Atraktivní byt 3+1 (100m2) prvé kateg. v extrémním centru Českých Budějovic na začátku Otakarovy ul. u Rudolfovské ul. v bytovém domě po kompletní rekonstrukci v četně nové fasády od…

Pronájem bytu 3+1, 72m2, České Budějovice - České Budějovice 2, M. Horákové

Jochmann reality s.r.o.

Pronájem, Byty 3+1, 72m2 + balkón a lodžie České Budějovice 2

Pronájem bytu 3+1, 60m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Puklicova

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt 3+1 (č.1) ve zděném činžovním domě v blízkosti obchodního centra IGY, a to v Puklicově ulici.

Pronájem bytu 3+1, 84m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Puklicova

RK Realvize s.r.o.

Pronájem zděného mezonetového bytu 3+1 s prostornou terasou v Puklicově ulici v Českých Budějovicích

Pronájem bytu 3+1, 75m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Nová

KORUNA RK

Pronájem bytu 3+1 s terasou v Nové ulici, České Budějovice

Aktualizováno
13.300,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+1, 100m2, Adamov, Třešňová

Pronájem bytu 3+1 100 m2 Třešňová, Adamov

Aktualizováno
20.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+1, 73m2, Týn nad Vltavou - Malá Strana, Vodňanská

Hana Marková Marková Reality

Pronájem bytu o dispozici 3+1 s balkonem, který se nachází v 6. nadzemním podlaží (5.patro) panelového domu na okraji sídliště Malá Strana v Týně nad Vltavou. Celková plocha bytu činí 73 m2. Dispozičně je řešen vstupní chodbou, dětský pokojem, kuchyní,…

Pronájem bytu 3+1, 90m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Jeremiášova

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu atypický byt 3+1 v blízkosti historického centra města, a to v Jeremiášově ulici.

Pronájem bytu 3+1, 68m2, České Budějovice - České Budějovice 2, J. Opletala 824/71

Nabízíme dlouhodobý pronájem kompletně zrekonstruovaného bytu na sídlišti Šumava o velikosti 3+1 v OV , 1.podlaží , 68m2


TOPlist TOPlist