4 382 aktuálních nabídek
od 261 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+1 k pronájmu České Budějovice

Aktuálně se zde cena bytů 3+1 na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 18 500 Kč

Ceny bytů 3+1 v okrese České Budějovice

Cena bytů 3+1 k pronájmu v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 18 500 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+1 na pronájem v okrese České Budějovice.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (56) v cenách od 6 500 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (39) od 5 000 Kč, byty 3+1 (29) od 10 000 Kč, byty 3+kk (28) od 7 000 Kč, byty 2+1 (26) od 8 500 Kč, byty 1+1 (17) od 4 500 Kč, byty 4+kk (4) od 20 000 Kč, pokoje (2) od 4 650 Kč, byty 5+kk (2) od 6 750 Kč a ostatní byty (2) od 14 500 Kč.

Lokality bytů 3+1 na pronájem

V okrese České Budějovice nabízíme byty 3+1 v celkem 7 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 3+1 v Českých Budějovicích (22), Pronájem bytů 3+1 v Trhových Svinech (2), Pronájem bytů 3+1 v Dolním Bukovsku (1), Pronájem bytů 3+1 v Lišově (1), Pronájem bytů 3+1 v Dobré Vodě u Českých Budějovic (1), Pronájem bytů 3+1 ve Všemyslicích (1), Pronájem bytů 3+1 ve Včelné (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 3+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Jak vybrat byt 3+1 na pronájem podle vlastností a lokality

Byty 3+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (8), klidná část obce (6), sídliště (5), okraj obce (3).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (12). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+1 na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 3+1 v Českých Budějovicích s garáží (1) nebo byty 3+1 v Českých Budějovicích s parkovacím stáním (4).

Před pořízením bytu 3+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+1 v 1. patře (4) a 2. patře (3), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (16). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+1 v 6. a vyšším poschodí (5). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres České Budějovice k pronájmu byty 3+1 v bezvadném stavu (14), v dobrém stavu (10), po rekonstrukci (5).

Nájem bytu 3+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji panelové byty 3+1 (10). V nabídce na pronájem jsou také zděné byty 3+1 (8), jiné byty 3+1 (4) či byty 3+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů 3+1 v okrese České Budějovice

Kromě bytů 3+1 standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Českých Budějovicích také k dispozici i byt 3+1 v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů 3+1 v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 24 bytů 3+1 z nabídky realitních kanceláří a 5 bytů 3+1 jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde byty 3+1 na pronájem inzerují tyto realitky: (5), HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. (4), Kontakt servis CZ s.r.o. - člen DRK ČR (3), RE/MAX Dynamic (2), SORENT - CB s.r.o. (2), RE/MAX Drive (1), RK Stejskal.cz s.r.o. (1), Hana Marková (1), Vicek Reality (1) a RK CHALUPA s.r.o. (1). Dalších 5 bytů 3+1 je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 3+1 k pronájmu v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+1 k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+1 v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 78 realitních makléřů, spadajících pod 54 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, AD REALITY České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2 a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Petr Šťavíček, Aneta Hanzlíková, Ing. Miroslav Hodina, Jan Kubeš, Klára Šašková, Karel Klosse, Mgr. Mirlinda Králová, Bc. Pavel Matička a Jitka Bláhová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Hana Marková (4). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 3+1, 81m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Plzeňská

REALITY V+V s.r.o.

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 o celkové ploše 81m2, který se nachází ve zvýšeném přízemí zrekonstruovaného panelového domu s výtahem na okraji sídliště. Byt má jedinečné řešení, místnosti jsou neprůchozí, do každé se vstupuje z předsíně. Vybavení pouze částečné…

Pronájem bytu 3+1, 65m2, Trhové Sviny, Budovatelská 917

Vicek Reality

Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 3+1 v Trhových Svinech, ulice Budovatelská. Byt má výměru 65 m2, lodžii a nachází se v pátém podlaží panelového domu. K bytu…

Pronájem bytu 3+1, 102m2, České Budějovice - České Budějovice 2

SORENT - CB s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu velmi pěkný byt, který se nachází v ulici Lipová (jednosměrný provoz/ klidná část) - centrum 5min pěšky. Byt je s dispozičně řešený jako 3+1 (obývací pokoj (západ), kuchyně (západ/jih), 2x ložnice (východ), 2 balkony podél…

Pronájem bytu 3+1, 70m2, České Budějovice - České Budějovice 7

SORENT - CB s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme pronájem bytu 3+1 v rodinném domě se samostatným vchodem, přístupem k řece Vltavě. Nabízíme k pronájmu zařízený byt 3+1/70m2 se samostatným vstupem, možností užívání části dvorku, uskladnění kol. Byt je přízemní, prošel celkovou…

Pronájem bytu 3+1, 77m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Krčínova

Kontakt servis CZ s.r.o. - člen DRK ČR

Nabízíme k pronájmu velice pěkný panelový byt o dispozici 3+1 s halou a lodžií, s užitnou plochou 77 m2, který se nachází ve druhém patře kompletně rekonstruovaného panelového domu v ulici Krčínova, Českých Budějovicích. Byt je po kompletní…

Pronájem bytu 3+1, 83m2, České Budějovice - České Budějovice 3, U Trojice

Proxima Reality nabízí k pronájmu prostorný byt 3+1 po kompletní rekonstrukci s balkonem o výměře 83 m2, ul. U Trojice, České Budějovice. Byt je umístěn ve 3. patře panelového bytového domu s výtahem, je orientován na jih do zeleně a na…

Pronájem bytu 3+1, 78m2, České Budějovice - České Budějovice 2, M. Chlajna

REALDOMUS s.r.o.

REALDOMUS Vám zprostředkuje pronájem družstevního bytu o dispozici 3+1 a celkové výměře 78 m² v klidné lokalitě sídliště Máj, ulice M. Chlajna. Bytová jednotka je umístěna v 8.patře panelového domu po revitalizaci. Samotný byt prošel rekonstrukcí ( zděné jádro, kuchyně,…

Pronájem bytu 3+1, 93m2, České Budějovice - České Budějovice 3

Byt má výbornou polohu, nachází se v ulici Jírovcova, tedy u výpadovky na Prahu nebo průmyslovou zónu, zároveň ve vzdálenosti 10 min. chůze od centra, ale i kousek od cyklostezky. Velikost bytu je…

Pronájem bytu 3+1, 68m2, České Budějovice

AD REALITY

Nabízíme nájem modernizovaného panelového bytu velikosti 3+1 s balkonem a komorou v lokalitě ulice Pražské předměstí v Českých Budějovicích. Byt je po částečné rekonstrukci (2023). Byt je…

Aktualizováno
12.500,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+1, 67m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Emy Destinové

RK CHALUPA s.r.o.

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 3+1, o výměře cca 67 m2, v ulici Emy Destinové, České Budějovice. Byt se nachází ve 4. patře zatepleného panelového bytového domu, s balkonem, výtahem. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou s plynovým sporákem…

Pronájem bytu 3+1, 74m2, České Budějovice, Prachatická

Nabízím k pronájmu byt po rekonstrukci 3+1 v osobním vlastnictví. Krásná, světlá bytová jednotka se nacházející v Prachatické ulici. Je vybavena kuchyňskými elektrospotřebiči včetně pračky, bez lednice. bytovou jednotku je možno pronajmout od 1.4.2023. K bytu náleží sklepní…

Pronájem bytu 3+1, 100m2, České Budějovice, Otakarova

Atraktivní byt o rozloze 100 m2 v extrémním centru Českých Budějovic , kompletně zařízený novým nábytkem , kuchyňskou linkou, sporákem s pečící elektrickou troubou, pračkou. Nová…

Pronájem bytu 3+1, 70m2, Dolní Bukovsko

Byt 3+1 v Dolním Bukovsku v 1. patře bez balkonu, k bytu náleží 2 sklepní prostory , bytovka zateplena, okna plastová trojskla, nová kuchyňská linka. Před bytovkou dětské hřiště. Veškerá občanská vybavenost MŠ, ZŠ, obchody s potravinami atd. Kauce 3 celkové nájmy. Cena je…

Pronájem bytu 3+1, 83m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Mánesova

Kontakt servis CZ s.r.o. - člen DRK ČR

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt 3+1 o velikosti 82 m2 s balkónem, který se nachází v panelovém domě (4. patro s výtahem) 5 minut pěšky od centra ČB v ulici Mánesova. Jedná se o velice klidnou a žádanou lokalitu v docházkové…

Aktualizováno
15.500,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+1, 127m2, Včelná, Jiráskova

RE/MAX Dynamic

Nabízíme k pronájmu prostorný byt 3+1 s terasou v rodinném domě v obci Včelná. Jedná se o samostatné užívání RD s výjimkou garáže a sklepa v suterénu stavby, parkování OA je zajištěno na vymezené ploše v zahradě, vjezd i vstup do domu…

Pronájem bytu 3+1, 70m2, České Budějovice - České Budějovice 2, V. Volfa

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k podnájmu družstevní byt 3+1 v ulici V. Volfa na sídlišti Máj v blízkosti Multikina CineStar České Budějovice a Obchodního centra Čtyři Dvory. Byt se nachází v panelovém domě s výtahem, 4.patro o celkové výměře 75,95 m2

Aktualizováno
13.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+1, 63m2, Lišov, Nová

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt o dispozici 3+1 v Lišově. Podlahová plocha bytu činí 63 m?. Je částečně vybavený, ihned k nastěhování a nachází se ve 3. patře panelového domu bez výtahu. Okna jsou situovaná na jihozápad a severovýchod. Veškerá…

Pronájem bytu 3+1, 60m2, České Budějovice - České Budějovice 3, B. Smetany

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k pronájmu zděný byt 3+1, který se nachází ve druhém patře zděného činžovního domu v širším centru města v ulici B. Smetany. Byt o výměře cca 60 m2 prošel rekonstrukcí a skládá se z těchto místností : chodby, samostatné toalety, koupelny…

Pronájem bytu 3+1, 72m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Plzeňská

INSTINKT REALITY s.r.o.

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu byt 3+1 s balkónem. Byt se skládá ze vstupní chodby, ze dvou neprůchozích pokojů, z obývacího pokoje s vestavěnou skříní a se vstupem na balkón. Dále z kuchyně, kuchyňská linka je vybavena spotřebiči: lednice…

Pronájem bytu 3+1, 65m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Kubatova

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Exkluzivně nabízíme k pronájmu bytovou jednotku o dispozičním řešení 3+1, která se nachází v širším centru města Českých Budějovic a to v Kubatově ulici, na velmi pěkném místě plné zeleně v těsné blízkosti řeky a cyklostezky. Byt se nachází v pátém …


TOPlist TOPlist