4 382 aktuálních nabídek
od 261 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 2+kk k pronájmu České Budějovice

Aktuálně se zde cena bytů 2+kk na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 16 500 Kč

Ceny bytů 2+kk v okrese České Budějovice

Cena bytů 2+kk k pronájmu v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 16 500 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+kk na pronájem v okrese České Budějovice.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (56) v cenách od 6 500 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (38) od 5 000 Kč, byty 3+1 (29) od 10 000 Kč, byty 3+kk (28) od 7 000 Kč, byty 2+1 (26) od 8 500 Kč, byty 1+1 (17) od 4 500 Kč, byty 4+kk (4) od 20 000 Kč, pokoje (2) od 4 650 Kč, byty 5+kk (2) od 6 750 Kč a ostatní byty (2) od 14 500 Kč.

Lokality bytů 2+kk na pronájem

V okrese České Budějovice nabízíme byty 2+kk v celkem 12 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 2+kk v Českých Budějovicích (45), Pronájem bytů 2+kk v Libníči (1), Pronájem bytů 2+kk v Kamenném Újezdě (1), Pronájem bytů 2+kk v Trhových Svinech (1), Pronájem bytů 2+kk v Hluboké nad Vltavou (1), Pronájem bytů 2+kk v Borovanech (1), Pronájem bytů 2+kk v Týně nad Vltavou (1), Pronájem bytů 2+kk v Rudolfově (1), Pronájem bytů 2+kk v Dubném (1), Pronájem bytů 2+kk v Ledenicích (1), Pronájem bytů 2+kk v Hosíně (1), Pronájem bytů 2+kk ve Srubci (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+kk jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Jak vybrat byt 2+kk na pronájem podle vlastností a lokality

Byty 2+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (18), centrum (18), okraj obce (4), sídliště (4), zástavba rd (1), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+kk v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (30). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+kk na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 2+kk v Českých Budějovicích s garáží (3) nebo byty 2+kk v Českých Budějovicích s parkovacím stáním (14).

Před pořízením bytu 2+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+kk v 1. patře (19) a 2. patře (8), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (19). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+kk v 6. a vyšším poschodí (8). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres České Budějovice k pronájmu byty 2+kk novostavby (17), v dobrém stavu (16), v bezvadném stavu (16), po rekonstrukci (7).

Nájem bytu 2+kk podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji zděné byty 2+kk (29). V nabídce na pronájem jsou také panelové byty 2+kk (7), jiné byty 2+kk (5), skeletonové byty 2+kk či byty 2+kk s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 2+kk v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 53 bytů 2+kk z nabídky realitních kanceláří a 3 byty 2+kk jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde byty 2+kk na pronájem inzerují tyto realitky: Kontakt servis CZ s.r.o. - člen DRK ČR (6), Jochmann reality s.r.o. (5), HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. (5), RK Stejskal.cz s.r.o. (4), LOŠKOVÁ REALITY & TAMPÍROVÁ HYPOTÉKY (3), (3), BYDLENÍČKO s.r.o. (3), HALO reality, s.r.o. (3), NEXT REALITY GROUP a.s. (2) a RE/MAX G8 Reality České Budějovice (2). Další 3 byty 2+kk jsou nabízené přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 2+kk k pronájmu v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+kk k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 13 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+kk v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 74 realitních makléřů, spadajících pod 47 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, AD REALITY České Budějovice, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Petr Šťavíček, Aneta Hanzlíková, Ing. Miroslav Hodina, Jan Kubeš, Klára Šašková, Karel Klosse, Bc. Pavel Matička, Mgr. Mirlinda Králová a Jitka Bláhová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Aneta Hanzlíková (14). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 2+kk, 55m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Riegrova

HALO reality, s.r.o.

Pronájem rekonstruovaného bytu 2+kk o velikosti 55 m2 v prvním patře zděného činžovního domu na Pražském předměstí v Českých Budějovicích. V bytě bude nová kuchyňská linka s el.deskou a troubou, pěkná koupelna se sprchovým koutem, wc samostatně.…

Pronájem bytu 2+kk, 54m2, České Budějovice, Jírovcova

Nabízím Vám k pronájmu slunný byt 2+kk o celkové užitné ploše 54m2. Byt se nachází v ulici Jírovcova v Českých Budějovicích . Bytová jednotka se nachází ve 4. patře zděného domu s výtahem. Jedná se o velmi klidnou lokalitu s dobrou občanskou vybaveností.…

Pronájem bytu 2+kk, 20m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Branišovská 1800/36a

Pronájem ubytování NEJEN PRO STUDENTY! Neplatíte provizi a žádné další poplatky, energie také v ceně. Více informací na tel. 730 101 202, email: info@kolejepedagog.cz Jednolůžkové…

Pronájem bytu 2+kk, 44m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Otakarova

pronájem bytu 2+KK o rozměrech 50m2 v Ulici Otakarova v Českých Budějovicích. Byt se skládá s chodby, ložnice, koupelny a velkým obývacím prostorem s návazností na kuchyňský kout. Cena pronájmu je 12.000,-Kč + 3.000,-Kč. V případě zájmu zašlete…

Pronájem bytu 2+kk, 70m2, České Budějovice, Na Sadech

Nabízíme Vám exkluzivně pronájem slunného bytu 2+kk o celkové užitné ploše 70m2. Byt se nachází v ulici Na Sadech v Českých Budějovicích v 1. patře cihlového domu s výtahem. Jedná se o velmi lukrativní lokalitu v centru města. Zastávka MHD před domem.…

Pronájem bytu 2+kk, 76m2, Hluboká nad Vltavou, Třeboňská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem prostorného bytu 2+kk, ve zděném bytovém domě u řeky Vltavy, s parkovacím stáním a sklepem, ve městě Hluboká nad Vltavou. Bytová jednotka o výměře 76,8 m2 se nachází ve 2. patře v domě bez výtahu.…

Pronájem bytu 2+kk, 50m2, České Budějovice - České Budějovice 2, U Boru

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k pronájmu novostavbu bytové jednotky o dispozici 2+kk (byt č.14) s balkonem v klidné lokalitě, a to v ulici U Boru v okrajové části Českých Budějovic na okraji sídliště Máj v těsné blízkosti lesa. Byt se nachází ve 4. NP zděného…

Pronájem bytu 2+kk, 46m2, Borovany

REALDOMUS s.r.o.

REALDOMUS Vám zprostředkuje pronájem bytu o dispozici 2+kk o podlahové ploše 46 m2 v obci Trocnov. Bytová jednotka je umístěna v 2. nadzemním podlaží vkusně rekonstruovaného domu. Byt je vybaven kuchyňskou linkou (el. trouba, indukční deska, digestoř, myčka).…

Pronájem bytu 2+kk, 40m2, České Budějovice - České Budějovice 7, U Malše

RE/MAX Dynamic

Nabízím k pronájmu byt 2+kk, 40 m2, ulice U Malše v Č. Budějovicích. Jedná se o právě kompletně zrekonstruovaný zděný byt v tradičním činžovním domě. Celý byt má nové štuky, nové zateplené podlahy, novou elektroinstalaci, novou koupelnu s WC a nový…

Pronájem bytu 2+kk, 41m2, České Budějovice - České Budějovice 2, J. Bendy

Kontakt servis CZ s.r.o. - člen DRK ČR

Exkluzivně nabízíme k pronájmu pěkný byt 2+0 o celkové ploše 41 m2, který se nachází v sedmém patře zatepleného panelového domu v ul. J. Bendy, Českých Budějovicích. Byt je kompletně zařízený dle fotografií, vybaven je mimo jiné kuchyňskou linkou včetně el.…

Pronájem bytu 2+kk, 58m2, České Budějovice - České Budějovice 5, Františka Jelena

Jochmann reality s.r.o.

Nadstandardní, prostorný, příjemně prosvětlený byt 2kk s terasou se nachází v nově dokončeném nízkoenergetickém domě s výtahem . Byt se skládá z chodby, ze které je vstup do koupelny se sprchovým koutem a toaletou, dále do hlavní obývací místnosti…

Pronájem bytu 2+kk, 55m2, České Budějovice - České Budějovice 5, Fr. Škroupa

Jochmann reality s.r.o.

V novostavbě bytového domu se na klidném místě nachází krásně prosvětlený byt s ideálně prostornou terasou - orientovanou na západní stranu, krytým garážovým stáním a perfektní dostupností do centra dění. Vnitřní dispozice bytu nabízí vstupní halu, designovou koupelnu…

Pronájem bytu 2+kk, 38m2, Trhové Sviny, Sídliště 708

Vicek Reality

Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+kk v Trhových Svinech, Sídliště 708. Byt má výměru 38m2 a nachází se v pátém podlaží cihlového domu bez výtahu. K bytu náleží dva sklepy. Byt prošel rekonstrukcí: nová elektřina + voda, nové štuky, plastová okna. Byt je vytápěn…

Pronájem bytu 2+kk, 57m2, České Budějovice - České Budějovice 1, Hradební

BYDLENÍČKO s.r.o.

Zpátky v nabídce k pronájmu atypický, 57 m2 velký, byt o dispozici 2+kk v nově zrekonstruovaném domě v Hradební ulici v centru Českých Budějovic. Byt je zděný a nachází se ve druhém patře bez výtahu a je připravený ihned…

Pronájem bytu 2+kk, 36m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Kijevská

RK Stejskal.cz s.r.o.

Pronájem vybaveného bytu 2+kk v ulici Kijevské, České Budějovice, nedaleko Jihočeské univerzity. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí rodinného domu, ve kterém se nachází celkem 2 byty. Vhodné pro maximálně 2 dospělé osoby. Po dohodě je možné využívat dvorek domu se zahrádkou. Měsíční…

Pronájem bytu 2+kk, 67m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Na Zlaté stoce

Jochmann reality s.r.o.

Nadstandardně prostorný byt v posledním patře novostavby s balkonem, krytým parkovacím stáním, sklepem a výtahem nabízí vynikající bydlení v těsné blízkosti centra města. Dispozice bytu nabízí vstupní chodbu s vestavěnou šatní skříní, dále pak velkorysou hlavní obytnou…

Pronájem bytu 2+kk, 54m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Čéčova

Jochmann reality s.r.o.

Kompletně vybavený byt s balkonem, parkováním a sklepem se nachází bytovém domě, jen pár kroků od nákupního centra IGY, zastávky MHD, cyklostezky a centra města. Dispozice nabízí vstupní halu, prostorný obývák s pohovkou a jídelnou, moderní kuchyňskou linku vč.…

Pronájem bytu 2+kk, 32m2, Dubné - Křenovice

Jochmann reality s.r.o.

Kompletně vybavený, zrekonstruovaný, úsporný byt se nachází v přízemí rodinného domu v klidné části obce. Dispozice nabízí hlavní obytnou místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou, jídelním koutem a gaučem, dále pak koupelnu se sprchovým koutem, oddělenou toaletou…

Pronájem bytu 2+kk, 43m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Staroměstská

RE/MAX Profil

Bytová jednotka se nachází ve 6. patře/8. patrového panelového domu, který je po revitalizaci (zateplená fasáda, pl. okna, nový výtah…). Dům je umístěn v docházkové vzdálenosti od centra města. V blízkosti obchody, ZŠ, MŠ, lékaři, dětské hřiště, obchodní centrum iGY…, parkování…

Pronájem bytu 2+kk, 43m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Dlouhá

REALITY V+V s.r.o.

Hledáte vybavený pronájem? Nyní jste našli! Nabízíme k pronájmu byt 2+kk s lodžií a sklepem o užitné ploše 42,92 m², který se nachází ve 2. patře panelového domu s výtahem umístěného na sídlišti Vltava. Bytová jednotka je plně vybavena – kuchyňská linka,…


TOPlist TOPlist