4 382 aktuálních nabídek
od 261 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+kk k pronájmu České Budějovice

Aktuálně se zde cena bytů 3+kk na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 23 000 Kč

Ceny bytů 3+kk v okrese České Budějovice

Cena bytů 3+kk k pronájmu v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 23 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+kk na pronájem v okrese České Budějovice.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (56) v cenách od 6 500 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (39) od 5 000 Kč, byty 3+1 (29) od 10 000 Kč, byty 3+kk (28) od 7 000 Kč, byty 2+1 (26) od 8 500 Kč, byty 1+1 (17) od 4 500 Kč, byty 4+kk (4) od 20 000 Kč, ostatní byty (2) od 14 500 Kč, pokoje (2) od 4 650 Kč a byty 5+kk (2) od 6 750 Kč.

Lokality bytů 3+kk na pronájem

V okrese České Budějovice nabízíme byty 3+kk v celkem 8 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 3+kk v Českých Budějovicích (20), Pronájem bytů 3+kk v Hluboké nad Vltavou (2), Pronájem bytů 3+kk v Hosíně (1), Pronájem bytů 3+kk v Týně nad Vltavou (1), Pronájem bytů 3+kk v Lišově (1), Pronájem bytů 3+kk ve Zlivi (1), Pronájem bytů 3+kk v Horní Stropnici (1), Pronájem bytů 3+kk v Dobré Vodě u Českých Budějovic (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 3+kk jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Jak vybrat byt 3+kk na pronájem podle vlastností a lokality

Byty 3+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (16), klidná část obce (2), sídliště (2), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+kk v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (15). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+kk na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 3+kk v Českých Budějovicích s garáží (2) nebo byty 3+kk v Českých Budějovicích s parkovacím stáním (4).

Před pořízením bytu 3+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+kk v 1. patře (7) a 2. patře (6), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (9). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+kk v 6. a vyšším poschodí (2). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres České Budějovice k pronájmu byty 3+kk v bezvadném stavu (12), novostavby (8), po rekonstrukci (4), v dobrém stavu (4).

Nájem bytu 3+kk podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji zděné byty 3+kk (18). V nabídce na pronájem jsou také panelové byty 3+kk (3), jiné byty 3+kk (3) či byty 3+kk s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 3+kk v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 28 bytů 3+kk z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 3+kk na pronájem inzerují tyto realitky: Jochmann reality s.r.o. (4), LOŠKOVÁ REALITY & TAMPÍROVÁ HYPOTÉKY (2), RK Stejskal.cz s.r.o. (2), Reality KLOSSE (2), BIDLI reality, a.s. (2), HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. (2), NEXT REALITY GROUP a.s. (2), PROFINEX.CZ Real Estate s.r.o. (1), RE/MAX G8 Reality České Budějovice (1) a Aktuální reality (1).

Jak najít vhodný byt 3+kk k pronájmu v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+kk k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+kk v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 46 realitních makléřů, spadajících pod 30 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, AD REALITY České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2 a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Petr Šťavíček, Aneta Hanzlíková, Ing. Miroslav Hodina, Jan Kubeš, Klára Šašková, Karel Klosse, Mgr. Mirlinda Králová, Bc. Pavel Matička a Jitka Bláhová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Aneta Hanzlíková (6). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 3+kk, 96m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Stradonická

RE/MAX Dynamic

Nabízíme k podnájmu nadstandardně vybavený byt o velikosti 3+kk s lodžií umístěný ve 3. nadzemním podlaží novostavby bytového domu s výtahem v klidné části města. Podlahová plocha bytu je 83 m2 + lodžie 8 m2 + sklep…

Pronájem bytu 3+kk, 70m2, České Budějovice - České Budějovice 5, Františka Jelena

ERA Premiéra

ERA Reality Premiéra exkluzivně nabízí k pronájmu bytovou jednotku o dispozici 3 + kk s prostorným balkonem v ulici Františka Jelena 2870/6, České Budějovice 5. Atraktivní byt je připravený k užívání, volný ihned. V ceně je kryté parkovací stání přímo před domem. V…

Pronájem bytu 3+kk, 90m2, České Budějovice - České Budějovice 1, Plachého

Realitní kancelář Proxima nabízí k pronájmu luxusní byt 3+kk v historickém centru města, ul. Plachého. Byt se nachází ve 2. patře zděného domu po zdařilé rekonstrukci. Bytová jednotka je orientována na dvě světové strany a skládá se z prostorné chodby, kuchyně…

Pronájem bytu 3+kk, 65m2, České Budějovice - České Budějovice 5, Františka Jelena

Jochmann reality s.r.o.

Nadstandardní, prostorný, příjemně prosvětlený byt 3kk s terasou a výhledem na Kleť se nachází v nově dokončeném nízkoenergetickém domě s výtahem . Byt nabízí vstupní místnost, ze které je samostatný vstup do ložnice, dále do dětského pokoje/pracovny,…

Pronájem bytu 3+kk, 70m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Šumavská

RK Stejskal.cz s.r.o.

Nabízíme k pronájmu byt 3+kk, 70 m2 s terasou (7 m2) v novostavbě v ulici Šumavská v Českých Budějovicích. Bytová jednotka se nachází ve 4.patře čtyřpatrového bytového domu s výtahem. V přízemí je oční optika a v 1. patře je…

Pronájem bytu 3+kk, 67m2, České Budějovice - České Budějovice 3, K. Weise

Reality na jihu s.r.o.

Exkluzivně nabízíme k pronájmu byt s dispozicí 3+kk o celkové podlahové ploše 51,51 m2 ve 2. NP nově zrekonstruovaného bytového domu se šesti bytovými jednotkami v oblíbené lokalitě ul. K. Weise 1208, České Budějovice 3. Bytový dům se nachází…

Pronájem bytu 3+kk, 85m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Nová

Jochmann reality s.r.o.

Velmi prostorný byt se šatnou se nachází v bytovém domě bez výtahu, v bezprostřední blízkosti centra města, jen pár kroků od Náměstí Přemysla Otakara II. Vnitřní dispozice bytu nabízí vstupní chodbu, prostornou koupelnu s vanou, umyvadlem a elektrickým bojlerem, samostatnou…

Pronájem bytu 3+kk, 80m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Lidická tř.

Jochmann reality s.r.o.

Příjemně prosvětlený a zrekonstruovaný byt s terasou orientovanou do vnitrobloku se nachází v žádané lokalitě Českých Budějovic a zároveň v docházkové vzdálenosti do samotného centra. Byt disponuje prostornou vstupní halou se šatní skříní, hlavní obytnou místností…

Pronájem bytu 3+kk, 65m2, České Budějovice - České Budějovice 5, Františka Jelena

Jochmann reality s.r.o.

Nadstandardní byt s klimatizací, plně vybavenou kuchyňskou linkou, terasou a prostornou samostatnou garáží se nachází v nově dokončeném nízkoenergetickém domě s výtahem. Praktická dispozice nabízí velkorysou hlavní obytnou místnost s moderní kuchyňskou linkou…

Pronájem bytu 3+kk, 70m2, Horní Stropnice

PROFINEX.CZ Real Estate s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem podkrovního bytu 3+kk v obci Horní Stropnice u Nových Hradů. Byt se nachází v rodinném domě, o výměře 70 m2. Zrekonstruovaný byt se skládá ze tří místností, koupelny, samostatného WC a schodiště.…

Pronájem bytu 3+kk, 67m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Fráni Šrámka

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+kk ve velmi dobrém stavu. Bytová jednotka se nachází v žádané lokalitě v ulici Fráni Šrámka 1352/32 v Českých Budějovicích. Byt je o velikosti 67 m2 a nachází se ve 2. nadzemním podlaží. Dispozice:…

Pronájem bytu 3+kk, 152m2, České Budějovice, Staroměstská

Exkluzivně přinášíme nabídku pronájmu slunného a prostorného bytu 3+kk o celkové užitné ploše 126 m2 (99 m2 bytová jednotka, 23 m2 plocha terasy, 4 m2 sklep). Bytová jednotka se nachází v moderním bytovém domě…

Pronájem bytu 3+kk, 68m2, Zliv

Pronájem. Nový byt 3+kk, zařízený. Volný ihned. Pronájem nového a velmi pěkného bytu o dispozici 3+kk s terasou v obci Zliv, 15 km od Českých Budějovic, cca 19 minut jízdy do centra ČB. Byt se nabízí zařízený a s komfortním zázemím veškeré občanské vybavenosti…

Pronájem bytu 3+kk, 86m2, České Budějovice - České Budějovice 3, B. Smetany

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme Vám pronájem bytu 3+kk v ulici B. Smetany v centru Českých Budějovic. Jedná se o byt 3+kk o velikosti cca 86 m2 + lodžie 3,7 m2 + sklep. Byt se nachází ve 2.NP a skládá se z: prostorné chodby, koupelny s vanou, samostatné…

Pronájem bytu 3+kk, 71m2, České Budějovice, J. Dietricha

Nabízíme vám k pronájmu krásný slunný byt o dispozici 3 + kk. Jedná se o byt v novostavbě ve čtvrti Mladé v Českých Budějovicích, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. V bytě o celkové dispozici 71 m² je k užívání obývací pokoj spojený…

Pronájem bytu 3+kk, 77m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Komenského

Reality Myšák s.r.o.

Nabízím vám k dlouhodobému pronájmu byt 3+kk s neprůchozími pokoji, který se nachází ve druhém patře činžovního domu v Komenského ulici. Byt se pronajímá nezařízený, je zde pouze kuchyňská linka včetně všech spotřebičů a velká skříň v jedné z ložnic. K bytu…

Aktualizováno
13.500,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+kk, 60m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Nádražní

Cebras spol. s r.o.

Nově rekonstruovaný 3+kk (3+1) v ulici Nádražní, Pražské předměstí, nedaleko IGY Pekárenská, 3 patro. Dispozice - 3 samostatné, neprůchozí místnosti, kuchyň s elektrickou troubou a indukční deskou, příprava na připojení a umístění automatické pračky, koupelna se…

Aktualizováno
15.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+kk, 56m2, Týn nad Vltavou

Alfareality - realitní kancelář, s.r.o.

Nabízíme k pronájmu nevybavený zděný byt 3kk (56 m2) v obci Neznašov u Týna nad Vltavou. V bytě jsou 2 samostatné pokoje, obývák s kuchyní, koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC. Vytápění el. přímotopy. Nájemné 7.000,-Kč, 500,-Kč záloha pro jednu osobu…

Pronájem bytu 3+kk, 86m2, Hluboká nad Vltavou

BD Reality CB s.r.o.

Pronájem bytu 3+kk s terasou a 2 garážová stání ulice Masarykova v Hluboké nad Vltavou Nabízíme k pronájmu byt 3+kk s terasou v novostavbě domu v ulici Masarykova v Hluboké nad Vltavou. Jedná se o byt vybavený ve vstupní chodbě vestavnou skříní…

Pronájem bytu 3+kk, 75m2, České Budějovice - České Budějovice 6, M. Vydrové

BIDLI reality, a.s.

Vzdušný byt 3+kk o ploše 75 m2 v Havlíčkově kolonii v Českých Budějovicích. Je situovaný v pátém nadzemním podlaží zděného bytového domu bez výtahu v ulici Marie Vydrové, ve vyhledávané lokalitě krajského města. Prosvětlený podkrovní prostor je…


TOPlist TOPlist