4 382 aktuálních nabídek
od 261 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 2+1 k pronájmu České Budějovice

Aktuálně se zde cena bytů 2+1 na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 42 636 Kč

Ceny bytů 2+1 v okrese České Budějovice

Cena bytů 2+1 k pronájmu v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 42 636 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+1 na pronájem v okrese České Budějovice.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (56) v cenách od 6 500 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (38) od 5 000 Kč, byty 3+1 (29) od 10 000 Kč, byty 3+kk (28) od 7 000 Kč, byty 2+1 (26) od 8 500 Kč, byty 1+1 (17) od 4 500 Kč, byty 4+kk (4) od 20 000 Kč, ostatní byty (2) od 14 500 Kč, pokoje (2) od 4 650 Kč a byty 5+kk (2) od 6 750 Kč.

Lokality bytů 2+1 na pronájem

V okrese České Budějovice nabízíme byty 2+1 v celkem 9 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 2+1 v Českých Budějovicích (17), Pronájem bytů 2+1 v Týně nad Vltavou (2), Pronájem bytů 2+1 v Ledenicích (1), Pronájem bytů 2+1 v Lišově (1), Pronájem bytů 2+1 v Trhových Svinech (1), Pronájem bytů 2+1 v Dobré Vodě u Českých Budějovic (1), Pronájem bytů 2+1 ve Včelné (1), Pronájem bytů 2+1 v Adamově (1), Pronájem bytů 2+1 v Hosíně (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Jak vybrat byt 2+1 na pronájem podle vlastností a lokality

Byty 2+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (9), klidná část obce (7), rušná část obce (1), sídliště (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (11). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+1 na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 2+1 v Českých Budějovicích s garáží (1) nebo byty 2+1 v Českých Budějovicích s parkovacím stáním (3).

Před pořízením bytu 2+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+1 v 1. patře (7) a 2. patře (4), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (8). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+1 v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres České Budějovice k pronájmu byty 2+1 v bezvadném stavu (14), v dobrém stavu (8), po rekonstrukci (3), novostavby (1).

Nájem bytu 2+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji zděné byty 2+1 (12). V nabídce na pronájem jsou také panelové byty 2+1 (7), jiné byty 2+1 (3), skeletonové byty 2+1 či byty 2+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 2+1 v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 23 bytů 2+1 z nabídky realitních kanceláří a 3 byty 2+1 jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde byty 2+1 na pronájem inzerují tyto realitky: (3), Cebras spol. s r.o. (3), BYDLENÍČKO s.r.o. (2), HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. (2), ETAPA REALITY (2), Reality development (1), atkinson & partners s.r.o. (1), Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. (1), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (1) a BIDLI reality, a.s. (1). Další 3 byty 2+1 jsou nabízené přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 2+1 k pronájmu v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+1 k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+1 v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 55 realitních makléřů, spadajících pod 44 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice, Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, AD REALITY České Budějovice, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice a RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Petr Šťavíček, Aneta Hanzlíková, Ing. Miroslav Hodina, Jan Kubeš, Klára Šašková, Karel Klosse, Bc. Pavel Matička, Mgr. Mirlinda Králová a Jitka Bláhová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Jindřich Dvořák, Dipl.Tech. (3). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 2+1, 60m2, Týn nad Vltavou - Malá Strana, Vojnova

Dobrý den, dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt 2+1 v Týne nad Vltavou. Byt o rozloze 60 m2 se nachází v 2. patře zděného zatepleného domu bez výtahu. Byt je zařízení jak je na fotografiích. Požadavky majitele: max.3os., bez domácích mazlíčku. …

Pronájem bytu 2+1, 77m2, České Budějovice - České Budějovice 6

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o velikosti 2+1 ve druhém patře zděného domu nedaleko centra města České Budějovice, Žižkova tř. Byt je dobře dispozičně řešený: Předsíň 4,87 m2, kuchyně12,77 m2, 2 pokoje 18,04 a 20,79 m2,…

Pronájem bytu 2+1, 64m2, České Budějovice, Pražská tř.

AD REALITY

Nabízíme k pronájmu panel byt velikosti 2+1 s komorou/šatnou, na Pražské třídě (Pražské předměstí) v blízkosti IGY centra v Českých Budějovicích. Byt je umístěn ve 2.patře modernizovaného panelového domu s novým výtahem. Celková plocha bytu 64m2, podlahová…

Pronájem bytu 2+1, 69m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Staroměstská

atkinson & partners s.r.o.

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 s jídelním koutem,(jídelní kout je stavebně oddělen a je možno jej využít např. jako pracovnu) ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích o celkové výměře 69 m2 s balkonem o výměře 2,16 m2

Pronájem bytu 2+1, 60m2, Lišov, Čechova

Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o.

Nabízíme Vám k pronájmu prostorný byt o dispozici 2+1 a o celkové výměře cca 60 m2 v ulici Čechova, Lišov. Bytová jednotka se nachází ve třetím patře ze čtyř bytového domu s výtahem. Dům prošel rekonstrukcí (zateplení fasády, nová plastová okna…

Pronájem bytu 2+1, 47m2, Ledenice, Náměstí

Nabízíme pronájem bytu 2+1 v přízemí RD, který se nachází na náměstí v Ledenicích. Byt má samostatný vstup z průjezdu domu. Byt má dva neprůchozí pokoje , do kterých je vstup z prostorné chodby na kterou též navazuje kuchyňský kout. Z chodby je též přístupná…

Pronájem bytu 2+1, 61m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Chelčického

Nabízíme k pronájmu velice pěkný byt o dispozici 2+1( 61m2) v 2 NP bytového domu v ulici Chelčického v blízkosti centra Českých Budějovic. Samotný byt je velice dobře dispozičně řešen, kdy ze vstupní chodby je přístup do všech místností v bytě - velkého…

Pronájem bytu 2+1, 52m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Klaricova

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 v činžovním domě v širším centru města, a to v Klaricově ulici. Byt o velikosti cca 52 m2 je po rekonstrukci a nachází se ve 2.NP a skládá se z: předsíně, koupelny s vanou, samostatné toalety, kuchyně…

Pronájem bytu 2+1, 63m2, České Budějovice, K. V. Raise

Nabízíme dlouhodobý pronájem přízemního bytu 2+1 o rozloze 63 m2 v Českých Budějovicích v žádané lokalitě Mladé. Dům je zděný, po celkové rekonstrukci, zateplený, plastová okna (PENB - D). K dispozici kuchyňská linka, prostorná šatna, vestavná skříň, úsporná…

Pronájem bytu 2+1, 45m2, Týn nad Vltavou

Pronajmu byt 2+1 v Týně nad Vltavou. Byt se nachází v klidné lokalitě na konci města ve zděném bytovém domě, který prošel celkovou rekonstrukcí a zateplením. Je zde i hodně zeleně, stromy, dětské hřiště. Nájemníci pouze slušný a klidný, ČR., lustrace zaměstnání,…

Pronájem bytu 2+1, 48m2, Včelná, tř. 5. května

Proxima Reality, s.r.o. nabízí k pronájmu byt 2+1 o výměře 48 m2 ve Včelné u Č. Budějovic. Byt se nachází v přízemí zatepleného rodinného domu. Byt prošel kompletní rekonstrukcí. K dispozici je 1 vyhrazené parkovací místo. V bytě se nachází kuchyně,…

Pronájem bytu 2+1, 90m2, Dobrá Voda u Českých Budějovic, Pod Lesem

BYDLENÍČKO s.r.o.

Nabízíme k pronájmu prostorný podkrovní byt po částečné rekonstrukci o celkové ploše 90 m2. Bytová jednotka se nachází na Dobré Vodě u Č.Budějovic v podkroví rodinného domu. Byt je v prvním patře rodinného domu. V roce 2022 prošel částečnou…

Pronájem bytu 2+1, 60m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Staroměstská

RE/MAX Dynamic

Nabízím k pronájmu pěkný slunný byt 2+1 s balkonem na Pražském předměstí, ulice Staroměstská, v žádané lokalitě s veškerou občanskou vybaveností. Byt je situován ve 4. - nejvyšším patře panelového domu. Byt o celkové podlahové ploše 60 m2 se…

Pronájem bytu 2+1, 104m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Rudolfovská tř.

BIDLI reality, a.s.

Možnost koupě formou nájmu. Stačí mít část vlastních zdrojů, čisté registry a žádné exekuce. Při anuitě 20 % vlastních zdrojů je měsíční splátka 42 636 Kč. Exkluzivně nabízíme prodej (formou nájmu) moderního, zděného bytu v osobním vlastnictví. Tento prostorný byt se nachází…

Pronájem bytu 2+1, 60m2, Adamov, Třešňová

Pronájem bytu 2+1 v Adamově, 5 km od Českých Budějovic, nacházející se v 1.patře ŘRD se samostatným vchodem z boku domu. Byt se pronajímá včetně všeho zařízení, spotřebičů i nábytku, viz foto + dvou nových pracovních stolů včetně kancelářských židlí. Volný od 16.4..2023. Max pro…

Aktualizováno
15.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 65m2, Trhové Sviny, Sídliště 695

Pronajímám zděný byt 2+1 velikosti 65 m², nacházející se ve 2. patře bytového domu v klidné části Trhových Svinů, Sídliště 695. U vstupu úložná skříň, koupelna s vanou…

Pronájem bytu 2+1, 40m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Pivovarská

Cebras spol. s r.o.

Pronájem bytu v oblíbené lokalitě Českých Budějovic 7 v ulici Pivovarská s dispozicí 2+1 a podlahovou plochou 42 m2. Byt se skládá z kuchyně, zcela nové koupelny se sprchovým koutem, umyvadlem a přípojkou na pračku, dvou oddělených místností,…

Pronájem bytu 2+1, 60m2, Hosín

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený, přízemní dům v obci Hosín u Českých Budějovic. Byt je dispozičně řešen jako 2+1 o celkové rozloze 60 m2 a skládá se z: předsíně, technické místnosti , kde je kotel a pračka, ložnice s postelí…

Aktualizováno
16.500,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 80m2, České Budějovice - České Budějovice 4, U Sirkárny

Cebras spol. s r.o.

Velký, plně zařízený zařízený 2 + 1 + jídelna, 80 m2 + využitelný půdní prostor a spíž ve 2. NP rodinného domu České Budějovice 4, ulice U Sirkárny. Byt je je přístupný ze schodiště, dispozice: jídelna, kuchyně se všemi spotřebiči, velká spíž, komfortní…

Pronájem bytu 2+1, 47m2, České Budějovice - České Budějovice 2, M. Horákové

Cebras spol. s r.o.

K pronájmu nabízíme byt 2+1 s lodžií , který se nachází v 6. patře panelového domu v ulici M. Horákové, ČB2. Byt má zádveří a vstupní chodbu s prostornými skříněmi, obývací pokoj s lodžií, samostatnou ložnici a kuchyň se sporákem, lednicí a mikrovlnnou…

Aktualizováno
9.500,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist TOPlist