4 633 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 2+1 k pronájmu České Budějovice

Aktuálně se zde cena bytů 2+1 na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 16 990 Kč

Ceny bytů 2+1 v okrese České Budějovice

Cena bytů 2+1 k pronájmu v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 16 990 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+1 na pronájem v okrese České Budějovice.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (52) v cenách od 6 750 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (41) od 5 500 Kč, byty 2+1 (26) od 9 500 Kč, byty 1+1 (21) od 6 500 Kč, byty 3+1 (12) od 4 500 Kč, byty 3+kk (10) od 12 000 Kč, pokoje (7) od 4 500 Kč, byty 4+kk (1) od 15 000 Kč, byty 4+1 (1) od 18 000 Kč a ostatní byty (1) od 13 000 Kč.

Lokality bytů 2+1 na pronájem

V okrese České Budějovice nabízíme byty 2+1 v celkem 3 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 2+1 v Českých Budějovicích (24), Pronájem bytů 2+1 ve Zlivi (1), Pronájem bytů 2+1 ve Včelné (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Jak vybrat byt 2+1 na pronájem podle vlastností a lokality

Byty 2+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (11), klidná část obce (5), sídliště (3), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (18). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+1 na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 2+1 v Českých Budějovicích s garáží nebo byty 2+1 v Českých Budějovicích s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu 2+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+1 v 1. patře (1) a 2. patře (8), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (10). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+1 v 6. a vyšším poschodí (4). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres České Budějovice k pronájmu byty 2+1 v dobrém stavu (11), v bezvadném stavu (10), po rekonstrukci (5).

Nájem bytu 2+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji zděné byty 2+1 (13). V nabídce na pronájem jsou také panelové byty 2+1 (6), jiné byty 2+1 (1) či byty 2+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 2+1 v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 25 bytů 2+1 z nabídky realitních kanceláří a 1 byt 2+1 je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty 2+1 na pronájem inzerují tyto realitky: BIDLI reality, a.s. (3), Jochmann reality s.r.o. (2), MYNARO.cz (2), Kontakt servis CZ s.r.o. (2), HALO reality, s.r.o. (2), RE/MAX Optimal (1), NEXT REALITY GROUP a.s. (1), RE/MAX Dynamic (1), RK CHALUPA s.r.o. (1) a Cebras spol. s r.o. (1). Další byt 2+1 je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 2+1 k pronájmu v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+1 k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 9 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+1 v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 46 realitních makléřů, spadajících pod 39 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, AD REALITY České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal & Šandera s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Klára Šašková, Petr Šťavíček, Aneta Hanzlíková, Radek Kujal, Michal Pavel, Ing. Lenka Marešová, Milan Pouzar, Pavel Čada a Jan Kubeš.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Vítězslav Novák (3). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 2+1, 79m2, České Budějovice - České Budějovice 1, Karla IV.

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem světlého bytu 2+1 na exkluzivní adrese na nám. Přemysla Otakara II. ve městě České Budějovice, ul. Karla IV.. Krásný byt je orientovaný na jižní a západní světovou stranu. Byt má nadstandardní dispozici v nádherném historickém…

Pronájem bytu 2+1, 65m2, České Budějovice - České Budějovice 1, Karla IV.

RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o.

Nabízíme pronájem zděného bytu bez nábytku, 2+1 v ulici Karla IV. o velikosti 65 m2, v osobním vlastnictví, v přímém centru Českých Budějovic. Byt se nachází v prvním patře činžovního domu s orientací na jižní stranu. Dům prošel rekonstrukci. V bytě se nachází vstupní…

Pronájem bytu 2+1, 63m2, České Budějovice

AD REALITY

Pronájem prostorného zděného bytu 2+1 v bytovém domě, společná zahrada, sklep, ulice Lipenská, plocha 63m2, volné od březen_2024.

Pronájem bytu 2+1, 50m2, České Budějovice - České Budějovice 7, L. M. Pařízka 488/9

Pronájem zařízeného bytu 2+1 s balkonem v Č. Budějovicích, ulice L.M.Pařízka 9.

Pronájem bytu 2+1, 79m2, České Budějovice - České Budějovice 1, Karla IV.

HALO reality, s.r.o.

Nadstandardní byt v historickém domě. Nabízíme krásné luxusní bydlení v samém centru metropole České Budějovice. V celkově rekonstruovaném domě s výtahem je k dispozici byt 2+1 ve 2.patře o velikosti 79 m2. V bytě kuchyňská linka…

Pronájem bytu 2+1, 54m2, České Budějovice, M. Vydrové

Pronájem byt 2+1, 54m2,České Budějovice, České Budějovice 6

Aktualizováno
12.500,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 54m2, Včelná, tř. 5. května

BIDLI reality, a.s.

Pronájem nezařízeného bytu 2+1 (78m2) v rodinném domě na Včelné. Bytová jednotka má vlastní vchod, obytná plocha je 54 m2, z obývacího pokoje je vstup na velkou terasu (24m2) orientovanou do vnitrobloku. Je možnost využití zahrady. Majitel preferuje…

Aktualizováno
14.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 54m2, České Budějovice - České Budějovice 7

BIDLI reality, a.s.

Pronájem nezařízeného bytu 2+1 (78m2) v rodinném domě na Včelné. Bytová jednotka má vlastní vchod, obytná plocha je 54 m2, z obývacího pokoje je vstup na velkou terasu (24m2) orientovanou do vnitrobloku. Je možnost využití zahrady. Majitel preferuje…

Aktualizováno
14.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 74m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Žižkova tř.

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k pronájmu novou bytovou jednotku 2+1 ve zděném domě v centru města, a to Žižkově třídě.

Pronájem bytu 2+1, 60m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Pražská tř.

RK CHALUPA s.r.o.

Pronájem zrekonstruovaného zděného bytu, 2+1, 50 m2, ul. Pražská tř., České Budějovice, Nemanice

Pronájem bytu 2+1, 48m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Plzeňská

BIDLI reality, a.s.

PODNÁJEM BYTU 2+1 České Budějovice Exkluzivně nabízím k podnájmu plně vybavený byt. Byt je v dobrém stavu, prostorný, světlý a co je nejdůležitější, je plně vybaven nábytkem a spotřebiči. Připravený, abyste se mohli ihned nastěhovat a začít si užívat vše, co toto…

Aktualizováno
13.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 55m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Komenského

Cebras spol. s r.o.

Pronájem zděného bytu 2+1 nedaleko centra v klidné ulici (Komenského)

Pronájem bytu 2+1, 58m2, České Budějovice - České Budějovice 3, tř. 28. října

Kontakt servis CZ s.r.o. - člen DRK ČR

Pronájem vybaveného bytu 2+1 v ulici tř. 28. Října, České Budějovice

Pronájem bytu 2+1, 60m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Lidická tř.

RE/MAX Dynamic

Pronájem zařízeného bytu 2+1 s balkónem v širším centru Č. Budějovic - Lidická třída

Pronájem bytu 2+1, 54m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Nová

RE/MAX Optimal

Pronájem bytu 2+1 54 m2 – ulice Nová, České Budějovice

Pronájem bytu 2+1, 58m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Prachatická

HALO reality, s.r.o.

Pronájem bytu 2+1 o podlahové ploše 58 m2 v 6.patře panelového domu s výtahem. Dům a byt je po celkové rekonstrukci (zateplení, plast. okna). Byt je zcela nově vybavený - sedací souprava, obývací stěna, nové postele + matrace, skříně a komody. Nová…


TOPlist TOPlist