4 382 aktuálních nabídek
od 261 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 1+kk, garsoniera
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 1+kk, garsoniera k pronájmu České Budějovice

Aktuálně se zde cena bytů 1+kk a garzoniér na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 14 000 Kč

Ceny bytů 1+kk a garzoniér v okrese České Budějovice

Cena bytů 1+kk a garzoniér k pronájmu v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 14 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 1+kk a garsoniéry na pronájem v okrese České Budějovice.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (56) v cenách od 6 500 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (38) od 5 000 Kč, byty 3+1 (29) od 10 000 Kč, byty 3+kk (28) od 7 000 Kč, byty 2+1 (26) od 8 500 Kč, byty 1+1 (17) od 4 500 Kč, byty 4+kk (4) od 20 000 Kč, pokoje (2) od 4 650 Kč, byty 5+kk (2) od 6 750 Kč a ostatní byty (2) od 14 500 Kč.

Lokality bytů 1+kk a garzoniér na pronájem

V okrese České Budějovice nabízíme byty 1+kk a garsoniéry v celkem 7 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 1+kk a garzoniér v Českých Budějovicích (31), Pronájem bytů 1+kk a garzoniér v Hluboké nad Vltavou (2), Pronájem bytů 1+kk a garzoniér v Ledenicích (1), Pronájem bytů 1+kk a garzoniér v Lišově (1), Pronájem bytů 1+kk a garzoniér v Trhových Svinech (1), Pronájem bytů 1+kk a garzoniér v Drahotěšicích (1), Pronájem bytů 1+kk a garzoniér v Hlincové Hoře (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 1+kk a garzoniéru jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Jak vybrat byt 1+kk a garzoniéru na pronájem podle vlastností a lokality

Byty 1+kk a garsoniéry nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (9), klidná část obce (6), okraj obce (4), sídliště (2), zástavba rd (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 1+kk a garzoniéru v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (21). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 1+kk a garzoniéry na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 1+kk a garzoniéru a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 1+kk a garzoniéry pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 1+kk a garsoniéry se zajištěným parkováním, tedy byty 1+kk a garsoniéry v Českých Budějovicích s garáží (2) nebo byty 1+kk a garsoniéry v Českých Budějovicích s parkovacím stáním (5).

Před pořízením bytu 1+kk a garzoniéry se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 1+kk a garsoniéry v 1. patře (10) a 2. patře (15), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (4). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 1+kk a garsoniéry v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 1+kk a garzoniérami s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 1+kk a garzoniéry: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres České Budějovice k pronájmu byty 1+kk a garsoniéry v bezvadném stavu (16), v dobrém stavu (11), novostavby (8), po rekonstrukci (3).

Nájem bytu 1+kk a garzoniéry podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji zděné byty 1+kk a garsoniéry (21). V nabídce na pronájem jsou také jiné byty 1+kk a garsoniéry (6), panelové byty 1+kk a garsoniéry (5), skeletonové byty 1+kk a garsoniéry či byty 1+kk a garsoniéry s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 1+kk a garzoniér v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 36 bytů 1+kk a garzoniér z nabídky realitních kanceláří a 2 byty 1+kk a garsoniéry jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde byty 1+kk a garsoniéry na pronájem inzerují tyto realitky: BEVISTA s.r.o. (8), Jochmann reality s.r.o. (2), REALITY V+V s.r.o. (2), Realbyt - Ing. Jan Šebest (2), HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. (2), (2), Bc. Petr Mareš (1), OK Living s.r.o. (1), Reality Myšák s.r.o. (1) a M&M reality holding a.s. (1). Další 2 byty 1+kk a garsoniéry jsou přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 1+kk a garzoniéru k pronájmu v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu bytu 1+kk a garzoniéry, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 1+kk a garzoniéru k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 8 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 1+kk a garzoniéra podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 1+kk a garzoniéru v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 45 realitních makléřů, spadajících pod 35 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, AD REALITY České Budějovice, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Petr Šťavíček, Aneta Hanzlíková, Ing. Miroslav Hodina, Jan Kubeš, Klára Šašková, Karel Klosse, Bc. Pavel Matička, Mgr. Mirlinda Králová a Jitka Bláhová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Eva Mačkalová (8). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 1+kk a garzoniéru vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 34m2, České Budějovice - České Budějovice 3, J. Š. Baara

REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o.

Pronájem příjemného a světlého bytu o velikosti 1+kk v 1. patře zděného domu s výtahem. Výměra bytu je 34m2. K vybavení bytu patří kompletní kuchyňská linka (var. deska, trouba, myčka nádobí, lednice a mikrovlná trouba), koupelna se sprchovým koutem a pračkou.…

TIP makléře
9.500,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 32m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Riegrova

REALDOMUS s.r.o.

REALDOMUS Vám zprostředkujte pronájem pěkného a velmi prostorného zděného bytu 1+kk ( 32 m2) v blízkosti centra města Českých Budějovic, ul. Riegrova. Prakticky řešená garsoniéra ve 2.NP (1.p.) je umístěna v klidném vnitrobloku domu se vstupem po ocelovém schodišti. Dispozice :…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 23m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Pekárenská

Nabízíme k pronájmu velice pěknou a částečně vybavenou garsoniéru v  bytovém domě v Pekárenské ulici poblíž nákupního centra IGY. Nabízený byt je vybaven malou kuchyňskou linkou, jídelním stolem a  postelí . Koupelna je vybavena sprchovým koutem. Měsíční nájemné činní…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 35m2, České Budějovice - České Budějovice 3, A. Trägera

Zprostředkujeme Vám Pronájem bytu, 1+kk, v ulici A. Trägera, v Českých Budějovicích. Byt se nachází v 6. patře kompletně revitalizovaného domu. Jedná se o velmi vyhledávanou lokalitu. Byt je kompletně vybavený včetně postele, konferenčního stolu, kuchyňské linky, mikrovlnné…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 20m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Plzeňská

RK Stejskal.cz s.r.o.

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 1+kk v 2. patře panelového domu. Bytová jednotka se nachází v ulici Plzeňská 633/97 v Českých Budějovicích 3. Byt je o velikosti 20 m2. Dispozice: předsíň, obývací pokoj s kuchyňskou linkou a koupelna s WC.…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 40m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Branišovská 1800/36a

Nabízíme dlouhodobé i krátkodobé ubytování v pokojích a apartmánech. Dvoulůžkový apartmán 1.170,-Kč noc. Lůžko ve dvoulůžkovém pokoji je 6.750,-Kč za měsíc. Lůžko…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 40m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Branišovská 1800/36a

Nabízíme ubytování NEJEN PRO STUDENTY! Neplatíte provizi a žádné další poplatky, energie také v ceně. Více informací na tel. 730 101 202, email: info@kolejepedagog.cz Apartmán…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 35m2, České Budějovice - České Budějovice 4, U Smaltovny 116/1

Pronájem apartmánu 1+kk, 35 m2. Neplatíte provizi a žádné další poplatky, energie také v ceně. Apartmán se nachází v ubytovacím zařízení "KAROLÍNA", který…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 24m2, České Budějovice - České Budějovice 3

SORENT - CB s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu kompletně vybavený byt 1+kk. V bytě je menší kuchyňský kout (4,6m2) se vstupem přímo z hlavní chodby do bytu. Dále koupelna se sprch.koutem a WC (2,25m2), pokoj 16m2. Celková výměra včetně sklepa činí…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 60m2, Hlincová Hora

Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Nabízíme dlouhodobý pronájem bytu v rodinném domě o dispozici 1+kk v osobním vlastnictví v klidné části obce Hlincová Hora, vzdálené 7 km od centra Českých Budějovic. Byt s podlahovou plochou 60 m2 se nachází ve 3. NP. Byt je pronajímán…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 40m2, Drahotěšice

Reality Myšák s.r.o.

Nabízím vám k dlouhodobému pronájmu garsoniéru nacházející se v novostavbě domu na okraji obce Drahotěšice. Byt je zařízený tak, jak vidíte na fotografiích a je okamžitě k nastěhování. Ideální pro někoho, kdo upřednostňuje bydlení v klidu s příjemným výhledem…

Aktualizováno
10.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 38m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Jeronýmova 213/11

Nabízím k podnájmu pěkný, prostorný a slunný byt 1+kk ( cca 38m2) ve třetím nadzemním podlaží zděného bytového domu se zahradou, který se nachází v širším centru Českých Budějovic. Samotný byt je orientován na západ a je tvořen vstupní halou, pěknou koupelnou se…

Aktualizováno
8.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 26m2, Hluboká nad Vltavou, U Parku

Jochmann reality s.r.o.

Zcela nový, částečně vybavený, nadstandardní byt o dispozici 1+kk s prostornou terasou, sklepem a parkovacím stáním se nachází v novostavbě bytového domu s výtahem, doslova pár kroků od zámeckého parku. Dispozice bytu nabízí vstupní halu s vestavnou skříní, koupelnu se…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 30m2, České Budějovice - České Budějovice 5, Hraniční

Jochmann reality s.r.o.

Příjemně řešený byt s balkonem se nachází v nově vzniklém bytovém domě v blízkosti zastávky MHD a ostatní občanské vybavenosti. Byt disponuje vstupní chodbou s botníkem a šatní sestavou na kterou plynule navazuje prostorná hlavní obytná část s kuchyňskou…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 45m2, České Budějovice - České Budějovice 4, Příčná

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k pronájmu garsoniéru v přízemí zděného domu v Příčné ulici. Byt o výměře cca 45 m2 se skládá z: malé oddělené kuchyňky, koupelny se sprchovým koutem a prostorného pokoje. Byt je pronajímán s obývací stěnou a rozkládací pohovkou (viz…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 32m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Nerudova

Kontakt servis CZ s.r.o. - člen DRK ČR

Nabízíme k pronájmu byt 1+kk o velikosti 33 m2. Byt je v 1 patře cihlového domu, který je situován poblíž nákupního centra IGY a 10 min. pěšky do centra Českých Budějovic v ulici Nerudova. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Dispozice bytu:…

Aktualizováno
9.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 40m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Branišovská 1800/36a

Nabízíme ubytování NEJEN PRO STUDENTY! Neplatíte provizi a žádné další poplatky, energie také v ceně. Více informací na tel. 730 101 202, email: info@kolejepedagog.cz Apartmán…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 35m2, České Budějovice - České Budějovice 4, U Smaltovny 116/1

Pronájem apartmánu 1+kk, 35 m2. Neplatíte provizi a žádné další poplatky, energie také v ceně. Jsme klidnější ubytovací zařízení s dlouhodobými nájemníky.…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 28m2, Trhové Sviny, Budovatelská

BIDLI reality, a.s.

Dovolujeme si Vám nabídnout podnájem bytu o dispozici 1+kk v Budovatelské ulici v Trhových Svinech. Byt se nachází v prvním patře (2. nadzemním podlaží) rekonstruovaného panelového domu. Orientace bytu na sever. Výměra podlahové plochy činí cca 28 m2. Byt…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 22m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Pekárenská 1023/13

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 1+kk (22m2) v Pekárenské ulici v Českých Budějovicích. Byt se nachází v 6.nadzemním podlaží panelového bytového domu…


TOPlist TOPlist