4 382 aktuálních nabídek
od 261 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 2+kk na prodej České Budějovice

Aktuálně se zde cena bytů 2+kk k prodeji pohybuje od 1 390 000 Kč do 7 280 000 Kč

Ceny bytů 2+kk v okrese České Budějovice

Cena bytů 2+kk na prodej v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od 1 390 000 Kč do 7 280 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,69 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 6 447 Kč do 33 766 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 70 392 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 65 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+kk k prodeji v okrese České Budějovice.

Jaké jsou byty na prodej v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (91) v cenách od 1 390 000 Kč, následují byty 3+1 (86) od 2 090 000 Kč, byty 2+1 (51) od 1 970 000 Kč, byty 3+kk (40) od 2 400 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (38) od 997 350 Kč, byty 4+kk (25) od 1 965 183 Kč, byty 1+1 (23) od 1 921 000 Kč, byty 4+1 (20) od 2 497 000 Kč, byty 5+kk (6) od 4 500 000 Kč, byty 5+1 a více (4) od 5 000 000 Kč a ostatní byty (2) od 5 990 000 Kč.

Lokality bytů 2+kk k prodeji

V okrese České Budějovice nabízíme byty 2+kk v celkem 10 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 2+kk v Českých Budějovicích (74), Prodej bytů 2+kk v Hluboké nad Vltavou (6), Prodej bytů 2+kk ve Včelné (2), Prodej bytů 2+kk v Trhových Svinech (2), Prodej bytů 2+kk v Týně nad Vltavou (2), Prodej bytů 2+kk v Boršově nad Vltavou (1), Prodej bytů 2+kk v Ševětíně (1), Prodej bytů 2+kk ve Vrátu (1), Prodej bytů 2+kk v Čížkrajicích (1), Prodej bytů 2+kk v Lišově (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+kk jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Jak vybrat byt 2+kk k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 2+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (35), centrum (27), sídliště (7), okraj obce (3).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+kk v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (49). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+kk k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 2+kk v Českých Budějovicích s garáží (15) nebo byty 2+kk v Českých Budějovicích s parkovacím stáním (20).

Před pořízením bytu 2+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+kk v 1. patře (28) a 2. patře (16), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (29). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+kk v 6. a vyšším poschodí (9). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres České Budějovice na prodej byty 2+kk v bezvadném stavu (29), novostavby (28), v dobrém stavu (11), po rekonstrukci (11), ve fázi projektu (8), rozestavěné (2), k rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+kk v Českých Budějovicích dle vlastnictví

Byty 2+kk zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+kk v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+kk se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 2+kk podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji zděné byty 2+kk (42). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty 2+kk (21), jiné byty 2+kk (5), skeletonové byty 2+kk, montované byty 2+kk (1), kamenné byty 2+kk (1) či byty 2+kk s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 2+kk v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 89 bytů 2+kk z nabídky realitních kanceláří a 2 byty 2+kk jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde byty 2+kk k prodeji inzerují tyto realitky: HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. (14), RE/MAX G8 Reality České Budějovice (9), REALITYPLUS - Marie Jáchymová (8), NEXT REALITY GROUP a.s. (6), RK Stejskal.cz s.r.o. (6), JUSTO Česká republika (5), VAV development s.r.o. (3), BYDLENÍČKO s.r.o. (3), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (3) a REMONST Development, a.s. (2). Další 2 byty 2+kk jsou přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 2+kk na prodej v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+kk na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+kk v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 75 realitních makléřů, spadajících pod 47 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, AD REALITY České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Petr Šťavíček, Aneta Hanzlíková, Ing. Miroslav Hodina, Jan Kubeš, Klára Šašková, Mgr. Mirlinda Králová, Karel Klosse, Eva Kasandová a Bc. Pavel Matička.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Aneta Hanzlíková (14). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+kk, 47m2, České Budějovice

AD REALITY

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme ke koupi kompletně zrekonstruovaný panelový byt velikosti 2+0, situovaný v lokalitě sídliště Čtyři Dvory (Šumava) v ulici Netolická v …

Prodej bytu 2+kk, 52m2, České Budějovice - České Budějovice 2

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku A.1.4 - byt 2+kk s prostornou terasou a vlastní uzavřenou zahradou v 1. NP nově vznikajícího bytové domu "terasy Branišovská". Bytová jednotka se nachází…

Developerský projekt

Prodej bytu 2+kk, 52m2, České Budějovice - České Budějovice 2

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku A.1.8 - byt 2+kk s prostornou terasou a vlastní uzavřenou zahradou v 1. NP nově vznikajícího bytové domu "terasy Branišovská". Bytová jednotka se nachází…

Developerský projekt

Prodej bytu 2+kk, 80m2, Včelná

Byt 2 + kk + pracovna s prostornou terasou a se zahradou v krásné a klidné lokalitě Včelná Typ bytu: 2 + kk + pracovna Podlaží: přízemí (1. NP) Plocha užitná: 79,87 m2 Plocha terasy: 12 m2 Plocha zahrady: 173…

Prodej bytu 2+kk, 55m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Mánesova

REALITYPLUS - Marie Jáchymová

Prodej zahájen - Byt č. 2.4, 2. np, 2kk, balkon, sklad - podlahová plocha 54,70 m2, cena vč. DPH 6333000,-CZK, parkovací stání č. 22 - 790000,--CZK. Celý objekt bude zabezpečen oplocením s bezpečným přístupovým systémem pro rezidenty. Úsporné moderní technologie …

Prodej bytu 2+kk, 52m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Mánesova

REALITYPLUS - Marie Jáchymová

Záhájen prodej - Byt č. 3.5, 3. np, 2+kk, balkon, zasklená lodžie, sklep, podlahová plocha 52 m2, cena vč. DPH 5794000,--CZK, parkovací stání č. 20 - 790000,--CZK. Úsporné moderní technologie zajiští spokojený život našich klientů. Velmi nám záleží na technickém…

Prodej bytu 2+kk, 51m2, Trhové Sviny, Za Pilou

REMONST Development, a.s.

V další etapě našeho současného developerského projektu Vám nabízíme k prodeji celkem 10 bytových jednotek o velikosti 1+KK až 4+KK s vlastním balkonem či terasou, sklepem a parkovacím…

Prodej bytu 2+kk, 53m2, Trhové Sviny, Za Pilou

REMONST Development, a.s.

V další etapě našeho současného developerského projektu Vám nabízíme k prodeji celkem 10 bytových jednotek o velikosti 1+KK až 4+KK s vlastním balkonem či terasou, sklepem a parkovacím…

Prodej bytu 2+kk, 45m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Papírenská

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízím byt 2+kk o podlahové ploše 38,45 m² (+ 3,8 m² sklep a 2,7 m² balkón). Nachází se v 6. nadzemním podlaží panelového bytového domu v Papírenské ulici, v části Českých Budějovic Rožnov. Obývací pokoj je propojený…

Prodej bytu 2+kk, 51m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Žižkova tř.

RK Stejskal.cz s.r.o.

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji krásný, atypický, mezonetový byt 2+kk, osobní vlastnictví, v atraktivní lokalitě Žižkovy ulice. Byt je po rekonstrukci o velikosti 51 m2 a nachází se v podkroví (3. patro), bez výtahu. Za vstupními dveřmi se nachází…

Prodej bytu 2+kk, 48m2, České Budějovice, V. Volfa

Nabízíme ke koupi byt 2+kk s lodžií v osobním vlastnictví, v ulici V. Volfa. Byt se nachází ve čtvrtém patře a má čistou podlahovou plochu 43.5m2 + prostornou lodžii cca 5m2. Byt je velmi dobře dispozičně…

Prodej bytu 2+kk, 66m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Nerudova

BYDLENÍČKO s.r.o.

EXKLUZIVNĚ nabízím k prodeji krásný a kompletně zrekonstruovaný zděný byt o dispozici 2+kk, užitné ploše 69,12m2 a podlahové ploše 56m2 v žádané lokalitě Pražského předměstí, ulice Nerudova. Byt se nachází v prvním nadzemním podlaží revitalizovaného činžovního domu.…

Prodej bytu 2+kk, 53m2, České Budějovice - České Budějovice 5, Družstevní

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízím družstevní zděný byt 2+kk o podlahové ploše 46,1 m². Nachází se v třípodlažním bytovém domě v Družstevní ulici, v oblíbené části Českých Budějovic – Suché Vrbné. Vyšší stropy i dřevěné dveře dávají bytu své kouzlo.…

Prodej bytu 2+kk, 64m2, České Budějovice, Litvínovická

Nabízíme k prodeji velice hezký, atypický byt s lodžií v osobním vlastnictví, cihlová novostavba. K bytu náleží garážové stání, sklep, společná kolárna. Užitná…

Prodej bytu 2+kk, 53m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Mánesova

volné
REALITYPLUS - Marie Jáchymová

Podej zahájen - byt č. 2.1, 2.np, 2+kk, balkon, sklad, podlahová plocha bytu 52,70m2, Cena vč. DPH 5594000,--CZK, parkovací stání č. 02 - 790000,--CZK. Celý objekt bude zabezpečen oplocením s bezpečným přístupovým systémem pro rezidenty. Úsporné moderní technologie…

Prodej bytu 2+kk, 44m2, České Budějovice, V. Volfa

Nabízíme Vám k prodeji byt 2+kk 44 m? ve 4 patře (5NP) v centru města České Budějovice. Kuchyňský kout je spojen spolu s obývacím pokojem. K bytu náleží balkón s výhledem do městské zeleně. Panelový dům prošel rekonstrukcí v roce 2010. Byt je v osobním…

Prodej bytu 2+kk, 68m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Na Zlaté stoce

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme na prodej nadstandartní novostavbu bytu o dispozici 2+kk (68 m²), s balkonem (7,3 m²), sklep (3 m²) a možností parkování v garáži v podzemní části budovy. Jednotka je umístěna v 6. NP v ulici Na…

Prodej bytu 2+kk, 57m2, Vráto

Ve výhradním zastoupení skupiny Livest Vám nabízíme prodej novostavby bytu o dispozici 2+kk se zahradou. Nachází se ve Vrátě, na severním okraji Českých Budějovic. V rámci projektu Na Pěšině si můžete vybrat vhodnou polohu domu i samotného bytu. Pomůžeme Vám i s…

Prodej bytu 2+kk, 57m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Polní

REALDOMUS s.r.o.

REALDOMUS Vám nabízí ve výhradním zastoupení majitele prodej bytu v atraktivní lokalitě v Českých Budějovicích. Byt se nachází v ulici Polní, v širším centru města, v 3. patře zděného domu. Jednotka má dispozici 2+kk s praktickým řešením pokojů. Po vstupu se…

Prodej bytu 2+kk, 47m2, Hluboká nad Vltavou, U Parku

Jochmann reality s.r.o.

Příjemně prostorný a prosvětlený byt s velkými okny, terasou a zahradou se nachází v přízemí nově vznikajícího bytového domu v těsné blízkosti zámeckého parku. Vnitřní dispozice bytu nabízí prostornou vstupní chodbu, samostatnou koupelnu s vanou a toaletou, dále…

Prodej bytu 2+kk, 49m2, Hluboká nad Vltavou, U Parku

Jochmann reality s.r.o.

V nově vznikajícím bytovém domě se bude nacházet krásně prosvětlený byt, umístěný v přízemí s velkými okny, terasou, fantastickou zahradou a úžasným výhledem…


TOPlist TOPlist