4 633 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 2+kk na prodej České Budějovice

Aktuálně se zde cena bytů 2+kk k prodeji pohybuje od 2 000 000 Kč do 8 950 000 Kč

Ceny bytů 2+kk v okrese České Budějovice

Cena bytů 2+kk na prodej v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od 2 000 000 Kč do 8 950 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,19 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 8 776 Kč do 39 272 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 72 547 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 74 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+kk k prodeji v okrese České Budějovice.

Jaké jsou byty na prodej v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (75) v cenách od 2 000 000 Kč, následují byty 3+1 (57) od 1 490 000 Kč, byty 3+kk (45) od 2 490 000 Kč, byty 2+1 (37) od 2 190 000 Kč, byty 4+kk (36) od 4 990 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (35) od 1 990 000 Kč, byty 4+1 (14) od 2 060 000 Kč, byty 1+1 (13) od 2 450 000 Kč, byty 5+1 a více (4) od 5 490 000 Kč, byty 5+kk (4) od 8 950 000 Kč, pokoje (1) od 6 295 000 Kč a ostatní byty (1) .

Lokality bytů 2+kk k prodeji

V okrese České Budějovice nabízíme byty 2+kk v celkem 6 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 2+kk v Českých Budějovicích (67), Prodej bytů 2+kk v Hluboké nad Vltavou (4), Prodej bytů 2+kk v Lišově (1), Prodej bytů 2+kk v Týně nad Vltavou (1), Prodej bytů 2+kk ve Zlivi (1), Prodej bytů 2+kk v Ševětíně (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+kk jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Jak vybrat byt 2+kk k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 2+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (27), centrum (20), sídliště (4), okraj obce (2), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+kk v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (45). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+kk k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 2+kk v Českých Budějovicích s garáží (15) nebo byty 2+kk v Českých Budějovicích s parkovacím stáním (9).

Před pořízením bytu 2+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+kk v 1. patře (29) a 2. patře (16), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (19). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+kk v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres České Budějovice na prodej byty 2+kk novostavby (32), v bezvadném stavu (16), v dobrém stavu (9), po rekonstrukci (7), ve fázi projektu (6), rozestavěné (4), k rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+kk v Českých Budějovicích dle vlastnictví

Byty 2+kk zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+kk v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+kk se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 2+kk podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji zděné byty 2+kk (37). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty 2+kk (12), skeletonové byty 2+kk, jiné byty 2+kk (4) či byty 2+kk s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 2+kk v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 73 bytů 2+kk z nabídky realitních kanceláří a 2 byty 2+kk jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde byty 2+kk k prodeji inzerují tyto realitky: HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. (15), NEXT REALITY GROUP a.s. (12), REALITYPLUS - Marie Jáchymová (6), RE/MAX G8 Reality Praha (6), RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o. (4), Jochmann reality s.r.o. (3), BIDLI reality, a.s. (3), JTH Group a.s. (3), LOŠKOVÁ REALITY & TAMPÍROVÁ HYPOTÉKY (2) a RE/MAX Dynamic (2). Další 2 byty 2+kk jsou přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 2+kk na prodej v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+kk na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+kk v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 60 realitních makléřů, spadajících pod 44 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, AD REALITY České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal & Šandera s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Klára Šašková, Petr Šťavíček, Pavel Čada, Jan Kubeš, Bc. Petra Puschnerová, Tomáš Pelda, Irena Krigarová, Ing. Miroslav Hodina, Mgr. Petr Wölfl a Jitka Bláhová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Aneta Hanzlíková (15). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+kk, 70m2, České Budějovice - České Budějovice 2, České Vrbné 2405

Prodej nadstandardního bytu o dispozici 2+kk, upraveného na 3+kk. oupi nemovitosti lze financovat hypotečním úvěrem, který je možné převést za stávajících podmínek u KB ( úrok 2,29%…

Prodej bytu 2+kk, 77m2, Hluboká nad Vltavou, Třeboňská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zařízeného bytu 2+kk v cihlovém bytovém domě u řeky ve městě Hluboká nad Vltavou, ul. Třeboňská. Bytová jednotka o výměře 76,8 m2 se nachází ve 2 patře a má výhled na věž státního hrad a zámku Hluboká nad…

Prodej bytu 2+kk, 67m2, České Budějovice - České Budějovice 4, Vrbenská

Předkolaudační sleva na byt 2kk o velikosti 67,21 m2 s velkou lodžií v rezidenci Dubičný Potok

Prodej bytu 2+kk, 59m2, České Budějovice - České Budějovice 4, Vrbenská

2kk o výměře 59,27 m2 upravené na 3kk v rezidenčním projektu Dubičný potok České Budějovice

Prodej bytu 2+kk, 51m2, České Budějovice - České Budějovice 4, Vrbenská

Byt 2kk za cenu 1kk v rezidenčním projektu Dubičný potok České Budějovice

Prodej bytu 2+kk, 54m2, Hluboká nad Vltavou

BYDLENÍČKO s.r.o.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku číslo C-2-03 v prémiovém komunitním bydlení pro seniory v projektu SENIOR RESORT HLUBOKÁ, jež je navržen podle aktuálních trendů moderního bydlení s důrazem na kvalitu a dlouhodobou udržitelnost budov. Jedná se o praktický byt…

Prodej bytu 2+kk, 63m2, České Budějovice - České Budějovice 4, Vrbenská

Předkolaudační sleva na byt 2kk o velikosti 63,23 m2 s rohovou lodžií v rezidenci Dubičný Potok

Prodej bytu 2+kk, 55m2, České Budějovice - České Budějovice 3

Prodej bytu 2+kk o výměře 55 m², ul. Fr. Hrubína, České Budějovice

Prodej bytu 2+kk, 60m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Pekárenská 1211/6

Prodej bytu 1+1o rozloze 60 m2, ul. Pekárenská 1211/6, České Budějovice.

Prodej bytu 2+kk, 89m2, České Budějovice - České Budějovice 4, Vrbenská

Předkolaudační sleva na prostorné 2+kk s lodžií v rezidenci Dubičný Potok

Prodej bytu 2+kk, 47m2, České Budějovice, Nádražní

Prodej byt 2+kk, 47m2,České Budějovice, České Budějovice 6

Prodej bytu 2+kk, 70m2, České Budějovice - České Budějovice 2, M. Horákové

JTH Group a.s.

BYTY 4 DVORY – NOVÝ ZAČÁTEK VAŠEHO PŘÍBĚHU v sousedství Vrbenských rybníků. Představujeme projekt rezidenčního bydlení v Českých Budějovicích BYTY 4 DVORY. Moderní architektura,…

Prodej bytu 2+kk, 56m2, České Budějovice - České Budějovice 2, M. Horákové

JTH Group a.s.

BYTY 4 DVORY – NOVÝ ZAČÁTEK VAŠEHO PŘÍBĚHU v sousedství Vrbenských rybníků. Představujeme projekt rezidenčního bydlení v Českých Budějovicích BYTY 4 DVORY. Moderní architektura,…

Prodej bytu 2+kk, 35m2, České Budějovice, Pekárenská

Prodej bytu 2+kk o rozloze 34,59 m2 v ul. Pekárenská v Českých Budějovicích, hned vedle nákupního centra Igy. Byt se nachází ve třetím patře s výtahem a je po rekonstrukci.…

Prodej bytu 2+kk, 52m2, České Budějovice - České Budějovice 2

volné
HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku A.1.8 - byt 2+kk s prostornou terasou a vlastní uzavřenou zahradou v 1. NP nově vznikajícího bytové domu "terasy Branišovská". Bytová jednotka se nachází v přízemí ( 1. NP) budovy A a skládá se z těchto místností :…

Developerský projekt

Prodej bytu 2+kk, 52m2, České Budějovice - České Budějovice 2

volné
HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku A.1.4 - byt 2+kk s prostornou terasou a vlastní uzavřenou zahradou v 1. NP nově vznikajícího bytové domu "terasy Branišovská". Bytová jednotka se nachází v přízemí ( 1. NP) budovy A a skládá se z těchto místností :…

Developerský projekt

Prodej bytu 2+kk, 45m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Sukova

SORENT - CB s.r.o.

Nabízíme k prodeji byt 2kk s lodžií, 2x sklep a  prostorným parkovacím stáním v  bytovém domě Rezidence U Kapličky v Č. Budějovicích. Rezidence se nachází na nároží ulic Husova a Sukova - ideální místo v blízkosti centra města, odpočinkové zóny…

Prodej bytu 2+kk, 57m2, České Budějovice - České Budějovice 2, U Boru

RK Realvize s.r.o.

Prodej bytu 2+kk s balkonem, U Boru, České Budějovice


TOPlist TOPlist