4 382 aktuálních nabídek
od 261 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 1+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 1+1 k pronájmu České Budějovice

Aktuálně se zde cena bytů 1+1 na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 13 000 Kč

Ceny bytů 1+1 v okrese České Budějovice

Cena bytů 1+1 k pronájmu v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 13 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 1+1 na pronájem v okrese České Budějovice.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (56) v cenách od 6 500 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (38) od 5 000 Kč, byty 3+1 (29) od 10 000 Kč, byty 3+kk (28) od 7 000 Kč, byty 2+1 (26) od 8 500 Kč, byty 1+1 (17) od 4 500 Kč, byty 4+kk (4) od 20 000 Kč, ostatní byty (2) od 14 500 Kč, pokoje (2) od 4 650 Kč a byty 5+kk (2) od 6 750 Kč.

Lokality bytů 1+1 na pronájem

V okrese České Budějovice nabízíme byty 1+1 v celkem 2 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů 1+1 v Českých Budějovicích (16), Pronájem bytů 1+1 v Ločenicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 1+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Jak vybrat byt 1+1 na pronájem podle vlastností a lokality

Byty 1+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (10), sídliště (2), klidná část obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 1+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (10). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 1+1 na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 1+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 1+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 1+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 1+1 v Českých Budějovicích s garáží nebo byty 1+1 v Českých Budějovicích s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 1+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 1+1 v 1. patře (4) a 2. patře (3), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (9). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 1+1 v 6. a vyšším poschodí (4). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 1+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 1+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres České Budějovice k pronájmu byty 1+1 v bezvadném stavu (7), v dobrém stavu (6), po rekonstrukci (3), novostavby (1).

Nájem bytu 1+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji panelové byty 1+1 (5). V nabídce na pronájem jsou také zděné byty 1+1 (5), jiné byty 1+1 (3) či byty 1+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 1+1 v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 15 bytů 1+1 z nabídky realitních kanceláří a 2 byty 1+1 jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde byty 1+1 na pronájem inzerují tyto realitky: (2), BD Reality CB s.r.o. (2), RE/MAX Dynamic (2), Broker Consulting, a.s. (1), RK Stejskal.cz s.r.o. (1), TB reality & invest s.r.o. (1), HALO reality, s.r.o. (1), HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. (1), SORENT - CB s.r.o. (1) a REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. (1). Další 2 byty 1+1 jsou přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 1+1 k pronájmu v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu bytu 1+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 1+1 k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 2 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 1+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 1+1 v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 30 realitních makléřů, spadajících pod 24 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, AD REALITY České Budějovice, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Petr Šťavíček, Aneta Hanzlíková, Ing. Miroslav Hodina, Jan Kubeš, Klára Šašková, Karel Klosse, Bc. Pavel Matička, Mgr. Mirlinda Králová a Jitka Bláhová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Ing. Pavel Dědič (2). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 1+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 1+1, 40m2, České Budějovice - České Budějovice 2, K. Šafáře

REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o.

Pronájem bytu o velikosti 1+1 nacházející se v 8. patře panelového domu s výtahem . Výměra 40m2. Orientace oken bytu je na východ. Byt je v původním, ale udržovaném stavu. K vybavení patří kuchyňská linka a vestavěné skříně. Bytové jádro je původní…

TIP makléře
8.900,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 45m2, České Budějovice - České Budějovice 2, J. Opletala

Irena Krigarová

Pronájem bytu 1+1 s balkonem J. Opletala na sídlišti Šumava, v prvním patře panelového domu naproti mateřské školce. Byt se nachází v dosahu MHD, obchodního střediska, škola, školka. Byt je nezařízený pouze se skříní, kuchyňskou linkou, plynovým sporákem. K bytu náleží…

Pronájem bytu 1+1, 40m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Křižíkova

HALO reality, s.r.o.

Nabízíme dlouhodobý pronájem zrekonstruovaného zařízeného bytu ve 2. patře o velikosti 1+1, výměra 40 m2, ul. Křižíkova v klidné lokalitě Českých Budějovic. Dispozice: předsíň s vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou, samostatné WC, kuchyně s jídelním…

Pronájem bytu 1+1, 40m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Křižíkova

TB reality & invest s.r.o.

Nabízím k pronájmu zrekonstruovaný, nezařízení byt 1+1 o podlahové ploše 40 m2. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží. Dispozice: předsíň s vestavnou skříní, koupelna s vanou, samostatné WC, kuchyně s jídelním koutem a velký pokoj. Kuchyně je…

Pronájem bytu 1+1, 37m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Heydukova

RK Stejskal.cz s.r.o.

Velmi pěkný, nezařízený byt 1+1 , který je nabízen k pronájmu se nachází v ulici Heydukova v Českých Budějovicích.Je umístěn v přízemí menšího činžovního domu, který prošel kompletní rekonstrukcí. Byt je také po rekonstrukci a má výměru cca 37 m2. Obývací…

Pronájem bytu 1+1, 43m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Čéčova

Broker Consulting, a.s.

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k podnájmu byt 1+1 o velikosti 43m2.Byt se nachází v 12. NP bytového domu, orientovaný na jih. Skládá se z kuchyně s prostorem na  jídelní kout a obývacího pokoje, ze kterého je vstup na balkon. Byt dále…

Pronájem bytu 1+1, 32m2, Ločenice, Ločenice 161

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 2+0 (32m2) v obci Ločenice, nedaleko Velešína, cca 15 minut jízdy od Českých Budějovic. Třípodlažní zděný bytový dům s vlastním pozemkem, zahradou…

Pronájem bytu 1+1, 39m2, České Budějovice - České Budějovice 6

KUZO Partners s.r.o.

R E Z E R V O V Á N O  Exkluzivně zprostředkujeme nájem vkusně upraveného, částečně zařízeného bytu 1+1 v revitalizovaném domě v ulici Roháče z Dubé v Českých Budějovicích, vhodného pro jednu nebo dvě dospělé osoby, Byt se nachází ve 3. patře bez výtahu,…

Pronájem bytu 1+1, 38m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Lidická tř.

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt 1+1, který se nachází v devátém patře kompletně zrekonstruovaného panelového domu na Lidické třídě v docházkové vzdálenosti do centra města. Dům se nachází v blízkosti polikliniky Jih, zastávka MHD je přímo u domu. Byt…

Pronájem bytu 1+1, 50m2, České Budějovice, Otakarova

Atraktivní,kompletně zařízený novým nábytkem,podkrovní,zděný,vysoce nízkoenergetický byt 1+1o velikosti 50m2,novostavba po kolaudaci v roce 2013 zařízený novou kuchyňskou linkou, elektrickým…

Pronájem bytu 1+1, 30m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Plzeňská

QARA s.r.o.

Nabízíme podnájem družstevního bytu 1+1, 30 m2, Pražské sídliště, ul. Plzeňská, České Budějovice. Byt v prvním patře s výtahem, je čistý a okamžitě k nastěhování pro jednu, maximálně dvě osoby. K bytu náleží sklepní koje, k dispozici je také společná…

Pronájem bytu 1+1, 43m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Klavíkova

RE/MAX Dynamic

Nabízím k pronájmu byt 1+1, 43 m2, ulice Klavíkova v Č. Budějovicích u Jiráskova nábřeží, zrekonstruovaný, zděný byt v tradičním činžovním domě. Byt se nachází ve 3. patře bez výtahu (není vhodné pro lidi s pohybovým omezením). Byt se skládá…

Aktualizováno
9.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 40m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Zd. Fibicha

RE/MAX Dynamic

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu zařízený byt 1+1 s užitnou plochou 40 m2. Byt se nachází ve 2. patře rodinného domu rozděleného na tři bytové jednotky v klidné části Českých Budějovic – Mladém. Byt se skládá z kuchyně, pokoje a koupelny…

Pronájem bytu 1+1, 40m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Riegrova

Cebras spol. s r.o.

Pronájem zděného bytu 1+1 v druhém patře domu v centru Českých Budějovic - (Riegrova ulice), 5 minut od náměstí. Koupelna se sprchovým koutem, wc a přípojkou na pračku, kuchyň s kuchyňskou linkou, hlavní pokoj. Elektrické vytápění, internet. Cena nájmu 9 000 Kč plus…

Aktualizováno
9.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 33m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Žižkova tř. 220/15

Nabízím k dlouhodobému pronájmu byt 1+1 v Českých Budějovicích. Jedná se o velice klidné místo s výhledem do zeleně a na Černou věž. V okolí se nachází veškerá…

Pronájem bytu 1+1, 44m2, České Budějovice - České Budějovice 3

SORENT - CB s.r.o.

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu byt 1+1 s balkonem a sklepem. Byt se nachází v 7.patře v ulici Průběžná. Dispozice - prostorná předsíň se šatnou, kuchyně (původní), obývací pokoj s balkonem (západ), koupelna (zděná - sprchový kout). Byt je volný…

Pronájem bytu 1+1, 17m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Žižkova tř.

BD Reality CB s.r.o.

Pokoje pro studenty centrum České Budějovice Nabízíme Vám bydlení pro studenty v jednolůžkových nebo dvojlůžkových pokojích v centru Českých Budějovic. Každý pokoj má svou koupelnu s WC a sprchovým koutem, umyvadlo. Vstupní chodba s botníkem, zrcadlem a věšákem.…

Pronájem bytu 1+1, 14m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Žižkova tř.

BD Reality CB s.r.o.

Bydlení POUZE pro studenty v Žižkově ul. v Českých Budějovicích Nabízíme Vám bydlení v Českých Budějovicích pro studenty ve dvoulůžkových, malých jednolůžkových pokojích a velkých jednolůžkových. Bydlení je přizpůsobeno studentům a tomu odpovídá i zařízení pokojů.…


TOPlist TOPlist