4 382 aktuálních nabídek
od 261 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 1+kk, garsoniera
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 1+kk, garsoniera na prodej České Budějovice

Aktuálně se zde cena bytů 1+kk a garzoniér k prodeji pohybuje od 997 350 Kč do 5 794 000 Kč

Ceny bytů 1+kk a garzoniér v okrese České Budějovice

Cena bytů 1+kk a garzoniér na prodej v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od 997 350 Kč do 5 794 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,69 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 4 626 Kč do 26 873 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 70 392 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 65 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 1+kk a garsoniéry k prodeji v okrese České Budějovice.

Jaké jsou byty na prodej v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (91) v cenách od 1 390 000 Kč, následují byty 3+1 (86) od 2 090 000 Kč, byty 2+1 (51) od 1 970 000 Kč, byty 3+kk (40) od 2 400 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (38) od 997 350 Kč, byty 4+kk (25) od 1 965 183 Kč, byty 1+1 (23) od 1 921 000 Kč, byty 4+1 (20) od 2 497 000 Kč, byty 5+kk (6) od 4 500 000 Kč, byty 5+1 a více (4) od 5 000 000 Kč a ostatní byty (2) od 5 990 000 Kč.

Lokality bytů 1+kk a garzoniér k prodeji

V okrese České Budějovice nabízíme byty 1+kk a garsoniéry v celkem 4 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 1+kk a garzoniér v Českých Budějovicích (35), Prodej bytů 1+kk a garzoniér v Hluboké nad Vltavou (1), Prodej bytů 1+kk a garzoniér ve Včelné (1), Prodej bytů 1+kk a garzoniér v Ševětíně (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 1+kk a garzoniéru jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Jak vybrat byt 1+kk a garzoniéru k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 1+kk a garsoniéry nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (17), klidná část obce (6), sídliště (4), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 1+kk a garzoniéru v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (23). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 1+kk a garzoniéry k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 1+kk a garzoniéru a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 1+kk a garzoniéry pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 1+kk a garsoniéry se zajištěným parkováním, tedy byty 1+kk a garsoniéry v Českých Budějovicích s garáží nebo byty 1+kk a garsoniéry v Českých Budějovicích s parkovacím stáním (9).

Před pořízením bytu 1+kk a garzoniéry se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 1+kk a garsoniéry v 1. patře (8) a 2. patře (12), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (13). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 1+kk a garsoniéry v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 1+kk a garzoniérami s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 1+kk a garzoniéry: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres České Budějovice na prodej byty 1+kk a garsoniéry novostavby (11), v bezvadném stavu (11), ve fázi projektu (7), rozestavěné (5), v dobrém stavu (3), po rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 1+kk a garsoniéry v Českých Budějovicích dle vlastnictví

Byty 1+kk a garsoniéry zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 1+kk a garzoniéra v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 1+kk a garsoniéry se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 1+kk a garzoniéry podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji panelové byty 1+kk a garsoniéry (13). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty 1+kk a garsoniéry (11), jiné byty 1+kk a garsoniéry (6), skeletonové byty 1+kk a garsoniéry či byty 1+kk a garsoniéry s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 1+kk a garzoniér v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 38 bytů 1+kk a garzoniér z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 1+kk a garsoniéry k prodeji inzerují tyto realitky: REALITYPLUS - Marie Jáchymová (7), RE/MAX G8 Reality České Budějovice (7), RK Stejskal.cz s.r.o. (4), NEXT REALITY GROUP a.s. (3), BIDLI reality, a.s. (2), SORENT - CB s.r.o. (2), Jochmann reality s.r.o. (2), Jan Bartoš (1), RE/MAX G8 Reality Praha (1) a REALITY ČTYŘLÍSTEK (1).

Jak najít vhodný byt 1+kk a garzoniéru na prodej v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu bytu 1+kk a garzoniéry, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 1+kk a garzoniéru na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 2 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 1+kk a garzoniéra podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 1+kk a garzoniéru v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 45 realitních makléřů, spadajících pod 35 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, AD REALITY České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Petr Šťavíček, Aneta Hanzlíková, Ing. Miroslav Hodina, Jan Kubeš, Klára Šašková, Karel Klosse, Mgr. Mirlinda Králová, Eva Kasandová a Bc. Pavel Matička.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Eva Mačkalová (8). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 1+kk a garzoniéru vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 42m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Mánesova

rezervace
REALITYPLUS - Marie Jáchymová

Podej zahájen - Byt č. 2.2, 2. np, byt 1+kk, balkon, sklad. podlahová plocha 42,90 m2, cena vč. DPH 4504000,--CZK, parkovací stání č. 6 - 790000,--CZK. Celý objekt bude zabezpečen oplocením s bezpečným přístupovým systémem pro rezidenty. Úsporné moderní technologie …

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 38m2, České Budějovice, České Vrbné

Nabízíme k prodeji poslední byt 1+KK v novostavbě Willow resort v Českých Budějovicích. V ceně je zahrnuto parkovací stání. Byt je složen z předsíně 8 m2, obývacího pokoje…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 33m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Zavadilka

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 1+kk včetně parkovacího stání o celkové ploše 47m2 v developerském projektu Sluneční terasy na Zavadilce. Celý dům dostal své jméno díky prostorným terasám, které mají orientaci na jižní stranu a naše terasa má výměru 14m2.…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 32m2, České Budějovice, Nádražní

Prodej I. etapy nových bytů v designovém bytovém domě zahájen. Hledáte bydlení nebo vhodnou investici poblíž centra města České Budějovice s DOTOVANOU HYPOTÉKOU DEVELOPEREM ÚROKEM 2.99% po dobu 3 let! Nabízíme prodej bytů ve výstavbě s termínem dokončení 12/2023. Byty se…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 40m2, České Budějovice, Dubenská

Nabízíme ke koupi zděný byt 1+kk s terasou v ulici Dubenská, v klidné části Českých Budějovic v blízkosti Jihočeské univerzity. Byt se nachází ve čtvrtém patře, celková plocha…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 30m2, České Budějovice - České Budějovice 3

SORENT - CB s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji bytovou jednotku 1+kk o výměře 26 m2. Bytová jednotka se nachází v přízemí, s přímým vstupem z ulice a s podílem na společném dvoře. V domě je celkem 6 bytových jednotek a 2 nebytové…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 30m2, České Budějovice - České Budějovice 2, K. Chocholy

ERA Premiéra

Výrazné snížení ceny ! Nová cena - 1 990 000 Kč. ERA Reality Premiéra nabízí exkluzivně prodej bytové jednotky o velikosti 30m2 v ulici K.Chocholy v Českých Budějovicích. Družstevní vlastnictví s možností převodu do OV, byt již vymezen v katastru…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 32m2, České Budějovice, Nádražní

Prodej I. etapy nových bytů v designovém bytovém domě zahájen. Hledáte bydlení nebo vhodnou investici poblíž centra města České Budějovice? Nabízíme prodej bytů ve výstavbě s termínem dokončení…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 63m2, České Budějovice - České Budějovice 1, Hroznová

Jochmann reality s.r.o.

V historickém centru Českých Budějovic se nachází mimořádný dům, kde je možné koupit poslední jednotku (apartmán) s nezaměnitelným geniem loci. Vnitřní dispozice nabízí vstupní halu, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou a schodiště vedoucí do velkorysé obytné místnosti…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 35m2, Hluboká nad Vltavou, U Parku

Jochmann reality s.r.o.

V nově vznikajícím bytovém domě se bude nacházet krásně prosvětlený byt, umístěný ve druhém patře s velkými okny, terasou a úžasným výhledem na zámecký park. <br…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 43m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Mánesova

REALITYPLUS - Marie Jáchymová

Prodej zahájen - Byt č. 2.8, 2.np, 1+kk, balkon, sklad, podlahová plocha 43,50 m2, cena vč. DPH 4529000,--CZK, parkovací stání. č. 4 - 790000,--CZK. Celý objekt bude zabezpečen oplocením s bezpečným přístupovým systémeme pro rezidenty. Úsporné moderní technologie …

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 43m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Mánesova

REALITYPLUS - Marie Jáchymová

Podej zahájen - Byt č. 3.3, 3. np, 1+kk, balkon, sklad, podlahová plocha 42,30 m2, cena vč. DPH 4504000,--CZK. parkovací stání č. 7 - 790000,--CZK. Celý objekt bude zabezpečen oplocením s bezpečným přístupovým systémem pro rezidenty. Úsporné moderní technologie …

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 43m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Mánesova

REALITYPLUS - Marie Jáchymová

Prodej zahájen - Byt č. 3.8, 3. np, 1+kk, balkon, sklad, podlahová plocha 43 m2, cena vč. DPH 4535000,--CZK, parkovací stání č. 3 - 790000,--CZK. Celý objekt bude zabezpečen oplocením s bezpečným přístupovým systémem pro rezidenty. Úsporné moderní technologie zajiští…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 24m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Otakarova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytové jednotky o dispozici 1+kk v širším centru města České Budějovice, v atraktivní lokalitě ul. Otakarova, necelých 5 minut od náměstí Přemysla Otakara II. ve městě České Budějovice. Bytová jednotka se nachází v 2.NP (1 patro)…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 43m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Mánesova

REALITYPLUS - Marie Jáchymová

Prodej zahájen - Byt č. 3.2, 3. np, 1+kk, balkon, sklad, podlahová plocha 43 m2, cena vč. DPH 4504000,--CZK, parkovací stání č. 12 -  790000,--CZK. Celý objekt bude zabezpečen oplocením s bezpečným přístupovým systémem pro rezidenty. Úsporné moderní technologie …

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 20m2, České Budějovice - České Budějovice 5, Dobrovodská

Prodej bytu 1+KK (20m2) v blízkosti centra města v ulici Dobrovodská. Bytová jednotka je orientována na zadní stanu bytového domu, který je po celkové revitalizaci. Byt je umístěn ve 4 patře s výtahem a náleží k němu sklep. Nájemné činí 2000,-Kč (vč. F.O. 535,-Kč)…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 42m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Mánesova

REALITYPLUS - Marie Jáchymová

Prodej zahájen -  Byt č. 2.3, 2.np, 1+kk, balkon, sklad, celková podlahová plocha 42,30m2 - cena vč. DPH 4504000,--CZK, parkovací stání č. 10 - 790000,--CZK Úsporné moderní technologie zajiští spokojený život našich klientů. Velmi nám záleží na technickém nastavení…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 45m2, České Budějovice - České Budějovice 2

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji novostavbu bytové jednotky ( kolaudace 2017) o dispozici 1+kk (byt číslo A.102) s terasou, zahradou a vyhrazeným parkovacím stáním v klidné okrajové části města, na okraji sídliště Vltava, v těsné blízkosti lesa a Vrbenských rybníků. Byt…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 24m2, České Budějovice - České Budějovice 3

SORENT - CB s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji kompletně vybavený byt 1+kk. V bytě je menší kuchyňský kout (4,6m2) se vstupem přímo z hlavní chodby do bytu. Dále koupelna se sprch.koutem a WC (2,25m2), pokoj 16m2. Celková výměra bytu činí 24 m2.…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 51m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Mánesova

REALITYPLUS - Marie Jáchymová

Prodej zahájen - Byt č. 3.6, 3.np, byt 1+kk, zasklená lodžie, sklad, podlahová plocha 51m2, cena vč. DPH 5794000,--CZK, parkovací stání č. 23 - 790000,--CZK Úsporné moderní technologie zajiští spokojený život našich klientů. Velmi nám záleží na technickém nastavení budovy…


TOPlist TOPlist