4 860 aktuálních nabídek
od 295 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 1+kk, garsoniera
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 1+kk, garsoniera na prodej České Budějovice

Aktuálně se zde cena bytů 1+kk, garsonek k prodeji pohybuje od 1 900 000 Kč do 4 748 695 Kč

Ceny bytů 1+kk, garsonek v okrese České Budějovice

Cena bytů 1+kk, garsonek na prodej v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od 1 900 000 Kč do 4 748 695 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,19 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 8 337 Kč do 20 837 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 73 806 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 73 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 1+kk a garsoniéry k prodeji v okrese České Budějovice.

Jaké jsou byty na prodej v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (70) v cenách od 2 530 742 Kč, následují byty 3+1 (54) od 1 390 000 Kč, byty 3+kk (48) od 3 230 000 Kč, byty 2+1 (41) od 2 290 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (35) od 1 900 000 Kč, byty 4+kk (31) od 4 990 000 Kč, byty 1+1 (11) od 2 449 000 Kč, byty 4+1 (9) od 1 990 000 Kč, byty 5+kk (7) od 8 490 000 Kč, byty 5+1 a více (4) od 4 500 000 Kč a ostatní byty (1) od 14 356 000 Kč.

Lokality bytů 1+kk, garsonek k prodeji

V okrese České Budějovice nabízíme byty 1+kk a garsoniéry v celkem 3 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 1+kk, garsonek v Českých Budějovicích (32), Prodej bytů 1+kk, garsonek v Hluboké nad Vltavou (2), Prodej bytů 1+kk, garsonek v Trhových Svinech (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 1+kk a garzoniéru jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Jak vybrat byt 1+kk a garzoniéru k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 1+kk a garsoniéry nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (15), klidná část obce (14), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 1+kk a garzoniéru v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (24). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 1+kk a garzoniéry k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 1+kk a garzoniéru a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 1+kk a garzoniéry pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 1+kk a garsoniéry se zajištěným parkováním, tedy byty 1+kk a garsoniéry v Českých Budějovicích s garáží (1) nebo byty 1+kk a garsoniéry v Českých Budějovicích s parkovacím stáním (6).

Před pořízením bytu 1+kk a garzoniéry se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 1+kk a garsoniéry v 1. patře (11) a 2. patře (14), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (7). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 1+kk a garsoniéry v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 1+kk a garzoniérami s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 1+kk a garzoniéry: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres České Budějovice na prodej byty 1+kk a garsoniéry novostavby (16), ve fázi projektu (6), rozestavěné (5), v dobrém stavu (5), po rekonstrukci (2), v bezvadném stavu (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 1+kk a garsoniéry v Českých Budějovicích dle vlastnictví

Byty 1+kk a garsoniéry zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 1+kk a garzoniéra v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 1+kk a garsoniéry se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 1+kk a garzoniéry podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji panelové byty 1+kk a garsoniéry (9). V nabídce k prodeji jsou také skeletonové byty 1+kk a garsoniéry (9), zděné byty 1+kk a garsoniéry (8), jiné byty 1+kk a garsoniéry (3) či byty 1+kk a garsoniéry s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 1+kk, garsonek v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 34 bytů 1+kk, garsonek z nabídky realitních kanceláří a 1 byt 1+kk a garzoniéra je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty 1+kk a garsoniéry k prodeji inzerují tyto realitky: REALITYPLUS - Marie Jáchymová (6), RE/MAX Optimal (5), RE/MAX G8 Reality Praha (5), JTH Group a.s. (3), OK Living s.r.o. (2), RK Realvize s.r.o. (2), NEXT REALITY GROUP a.s. (2), HVB Real Estate s.r.o. (1), BYDLENÍČKO s.r.o. (1) a atkinson & partners s.r.o. (1). Další byt 1+kk a garzoniéra je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 1+kk a garzoniéru na prodej v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu bytu 1+kk a garzoniéry, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 1+kk a garzoniéru na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 1+kk a garzoniéra podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 1+kk a garzoniéru v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 35 realitních makléřů, spadajících pod 33 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, AD REALITY České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal & Šandera s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Petr Šťavíček, Klára Šašková, Jan Kubeš, Pavel Čada, Mgr. Petr Wölfl, Tomáš Pelda, Aleš Kudrlička, Bc. Petra Puschnerová, Jitka Bláhová a Mgr. Kateřina Bala.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Ing. Lenka Marešová (7). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 1+kk a garzoniéru vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Brzy budeme mít nové ČESKÉREALITY, které můžete vyzkoušet již nyní Vyzkoušet

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 48m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Chelčického

OK Living s.r.o.

V exkluzivním zastoupení Vám nabízím nově uvedený byt 1+kk, v novostavbě bytového domu. Tato útulná nemovitost se nachází v lokalitě České Budějovice 6 na ulici Chelčického. Byt disponuje sprchovým koutem a zděným jádrem, což představuje výhodu v podobě trvanlivosti…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 38m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Chelčického 2066/23

OK Living s.r.o.

Exkluzivní nabídka: Moderní byt 1+kk v Rezidenci Knapp v centru Českých Budějovic. V exkluzivním zastoupení Vám nabízím moderní byt 1+kk o velikosti 38 m2 v prestižním projektu…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 27m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Palmová

Reality Myšák s.r.o.

Nabízím vám ke koupi nově vybudovanou garsoniéru v Rezidenci Palmovka, která se nachází v městské části Mladé, na klidném místě nedaleko řeky Malše a cyklostezky s velmi dobrou dostupností centra města České Budějovice. V rámci rekonstrukce došlo k výměně…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 32m2, České Budějovice, Nádražní

Prodej byt 1+kk, 32m2,České Budějovice, České Budějovice 6

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 33m2, České Budějovice, Dobrovodská

Prodej bytu 1+kk, 33 m?, České Budějovice, ul. Dobrovodská

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 54m2, České Budějovice - České Budějovice 2, M. Horákové

JTH Group a.s.

BYTY 4 DVORY – NOVÝ ZAČÁTEK VAŠEHO PŘÍBĚHU v sousedství Vrbenských rybníků. Představujeme projekt rezidenčního bydlení v Českých Budějovicích BYTY 4 DVORY. Moderní architektura, promyšlené dispozice a rozmanitá nabídka bytových jednotek. Pokud hledáte rodinné bydlení, investiční…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 54m2, České Budějovice - České Budějovice 2, M. Horákové

JTH Group a.s.

BYTY 4 DVORY – NOVÝ ZAČÁTEK VAŠEHO PŘÍBĚHU v sousedství Vrbenských rybníků. Představujeme projekt rezidenčního bydlení v Českých Budějovicích BYTY 4 DVORY. Moderní architektura, promyšlené dispozice a rozmanitá nabídka bytových jednotek. Pokud hledáte rodinné bydlení, investiční…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 44m2, České Budějovice - České Budějovice 7, Mánesova

Prodej bytu č. 2.8, 1+kk 2.np, podlahová plocha 43,50 m2, 2.47 zádveří 4,60 m2, 2.48 WC 2,03 m2, 2.49 koupelna 5,82 m2, 2.50 obytná místnost s kuchyí 27,41 m2, 2.06 sklad 3,68 m2, 2.51 balkon…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 42m2, Hluboká nad Vltavou

BYDLENÍČKO s.r.o.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku číslo C-2-02 v prémiovém komunitním bydlení pro seniory v projektu SENIOR RESORT HLUBOKÁ, jež je navržen podle aktuálních trendů moderního bydlení s důrazem na kvalitu a dlouhodobou udržitelnost budov. Jedná se o praktický byt…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 32m2, Trhové Sviny, Branka

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 1+kk v OV, 32 m2, s podílem na přilehlém pozemku/zahradě, s vyhrazeným parkovacím stáním, ve vestavěném podkroví zděného dvoupatrového bytového domu, ul. Branka, Trhové Sviny. Jedná se o byt po částečné…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 21m2, České Budějovice

Prodej zrekonstruované garsoniéry v družstevním vlastnictví, České Budějovice, širší centrum, Puklicova ulice


TOPlist TOPlist