4 378 aktuálních nabídek
od 264 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 1+kk, garsoniera
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Český Krumlov
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 1+kk, garsoniera na prodej Český Krumlov

Aktuálně se zde cena bytů 1+kk a garzoniér k prodeji pohybuje od 2 237 420 Kč do 4 980 000 Kč

Ceny bytů 1+kk a garzoniér v okrese Český Krumlov

Cena bytů 1+kk a garzoniér na prodej v okrese Český Krumlov se momentálně pohybuje od 2 237 420 Kč do 4 980 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,69 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 10 377 Kč do 23 098 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 65 221 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 68 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 1+kk a garsoniéry k prodeji v okrese Český Krumlov.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Český Krumlov?

Na trhu v Českém Krumlově jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (30) v cenách od 1 590 000 Kč, následují byty 2+1 (24) od 1 740 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (18) od 2 237 420 Kč, byty 2+kk (17) od 1 495 000 Kč, byty 3+kk (16) od 2 490 000 Kč, byty 1+1 (11) od 1 560 000 Kč, byty 4+1 (8) od 1 800 000 Kč, byty 4+kk (8) od 2 990 000 Kč, byty 5+1 a více (3) od 5 800 000 Kč, pokoje (1) od 6 390 000 Kč a ostatní byty (1) od 900 000 Kč.

Lokality bytů 1+kk a garzoniér k prodeji

V okrese Český Krumlov nabízíme byty 1+kk a garsoniéry v celkem 3 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 1+kk a garzoniér v Lipně nad Vltavou (13), Prodej bytů 1+kk a garzoniér v Českém Krumlově (3), Prodej bytů 1+kk a garzoniér ve Frymburku (2).

Někdy se vyplatí nehledat byt 1+kk a garzoniéru jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Český Krumlov sousedí 2 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice a České Budějovice.

Byty 1+kk a garsoniéry nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (6), klidná část obce (3).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt 1+kk a garzoniéru a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 1+kk a garzoniéry pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 1+kk a garsoniéry se zajištěným parkováním, tedy byty 1+kk a garsoniéry v Českém Krumlově s garáží nebo byty 1+kk a garsoniéry v Českém Krumlově s parkovacím stáním (4).

Před pořízením bytu 1+kk a garzoniéry se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 1+kk a garsoniéry v 1. patře (3) a 2. patře (7), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (5). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 1+kk a garsoniéry v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 1+kk a garzoniérami s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 1+kk a garzoniéry: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Český Krumlov na prodej byty 1+kk a garsoniéry v bezvadném stavu (11), novostavby (5), v dobrém stavu (1), ve fázi projektu (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 1+kk a garsoniéry v Českém Krumlově dle vlastnictví

Byty 1+kk a garsoniéry zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 1+kk a garzoniéra v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 1+kk a garsoniéry se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 1+kk a garzoniéry podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Český Krumlov nabízejí nejčastěji zděné byty 1+kk a garsoniéry (4). V nabídce k prodeji jsou také skeletonové byty 1+kk a garsoniéry, jiné byty 1+kk a garsoniéry (2) či byty 1+kk a garsoniéry s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 1+kk a garzoniér v okrese Český Krumlov dle inzerenta:

V Českém Krumlově a okolí pochází 18 bytů 1+kk a garzoniér z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 1+kk a garsoniéry k prodeji inzerují tyto realitky: NEXT REALITY GROUP a.s. (8), GENERAL REALITY a.s. (3), BIDLI reality, a.s. (2), CENTURY 21 Česká republika (1), GEPARD REALITY / Boars (1), RE/MAX Dynamic (1), QARA s.r.o. (1), a BYDLENÍČKO s.r.o. (1),.

Jak najít vhodný byt 1+kk a garzoniéru na prodej v okrese Český Krumlov?

Pokud máte konkrétní představu bytu 1+kk a garzoniéry, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 1+kk a garzoniéru na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Český Krumlov 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 1+kk a garzoniéra podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 1+kk a garzoniéru v Českém Krumlově?

V okrese Český Krumlov působí 11 realitních makléřů, spadajících pod 10 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, AD REALITY České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Český Krumlov

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Jan Kubeš, Jiří Kejšar, Petr Migl, Marek Ertl, Pavel Daoudi, Ludmila Šťastná, Jiří Plch, Hana Pinterová a Jiří Matějka.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českého Krumlova nabízí Jan Kubeš (9). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 1+kk a garzoniéru vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 51m2, Lipno nad Vltavou

BYDLENÍČKO s.r.o.

EXKLUZIVNĚ nabízíme k prodeji skvělou investiční příležitost v žádané lokalitě Lipno nad Vltavou. Jedná se o zaběhlý apartmán 1+kk o velikosti 51,2m2. Velkou výhodou je příčkou oddělená ložnice od obývacího pokoje s kuchyní. K bytu také náleží částečně zastřešená…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 39m2, Český Krumlov - Domoradice, Za Jitonou 19

GENERAL REALITY a.s.

Jedinečná šance nového bydlení nebo investiční příležitosti v Českém Krumlově! Apartmánové jednotky první etapy výstavby výjimečného projektu KRUMLOVSKÝ VLTAVÍN, umístěného…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 31m2, Frymburk

QARA s.r.o.

Pokud rádi relaxujete a přemýšlíte, jak byste mohli zhodnotit svoje úspory a zároveň si zpříjemnit některé dny v roce, mám pro Vás zajímavou nabídku. V největším wellness na Šumavě právě nabízíme apartmán o dispozici 1+kk a výměře 30,7 m ve Wellness Hotelu…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 23m2, Lipno nad Vltavou

Nabízím prodej apartmánu 1kk v osobním vlastnictví o výměře 23 m2 v blízkosti lipenského lyžařského areálu Kramolín. Nově vzniklé apartmány v rámci rozdělení původního penzionu, jehož rozsáhlá rekonstrukce skončila v roce 2021 je plně vybaven a ihned…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 26m2, Lipno nad Vltavou

Nabízím prodej apartmánu 1kk v osobním vlastnictví o výměře 26 m2 v blízkosti lipenského lyžařského areálu Kramolín. Nově vzniklé apartmány v rámci rozdělení původního penzionu, jehož rozsáhlá rekonstrukce skončila v roce 2021 je plně vybaven a ihned…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 28m2, Lipno nad Vltavou

Nabízím prodej apartmánu 1+kk v osobním vlastnictví o výměře 28 m2 v blízkosti lipenského lyžařského areálu Kramolín. Nově vzniklé apartmány v rámci rozdělení původního penzionu, jehož rozsáhlá rekonstrukce skončila v roce 2021 je plně vybaven a ihned…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 60m2, Lipno nad Vltavou

Nabízím prodej bytové jednotky 1kk v osobním vlastnictví o výměře 60 m2 v blízkosti lipenského lyžařského areálu Kramolín. Nově vzniklé bytové jednotky v rámci rozdělení původního penzionu, jehož rozsáhlá rekonstrukce skončila v roce 2021 je plně vybaven…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 34m2, Lipno nad Vltavou

Nabízím prodej bytové jednotky 1kk v osobním vlastnictví o výměře 34 m2 v blízkosti lipenského lyžařského areálu Kramolín. Nově vzniklé bytové jednotky v rámci rozdělení původního penzionu, jehož rozsáhlá rekonstrukce skončila v roce 2021 je plně vybaven…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 52m2, Lipno nad Vltavou

Nabízím prodej bytové jednotky 1kk v osobním vlastnictví o výměře 52 m2 v blízkosti lipenského lyžařského areálu Kramolín. Nově vzniklé bytové jednotky v rámci rozdělení původního penzionu, jehož rozsáhlá rekonstrukce skončila v roce 2021 je plně vybaven…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 35m2, Lipno nad Vltavou

Nabízím prodej bytové jednotky 1kk v osobním vlastnictví o výměře 35 m2 v blízkosti lipenského lyžařského areálu Kramolín. Nově vzniklé bytové jednotky v rámci rozdělení původního penzionu, jehož rozsáhlá rekonstrukce skončila v roce 2021 je plně vybaven…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 30m2, Lipno nad Vltavou

Nabízím prodej bytové jednotky 1kk v osobním vlastnictví o výměře 30 m2 v blízkosti lipenského lyžařského areálu Kramolín. Nově vzniklé bytové jednotky v rámci rozdělení původního penzionu, jehož rozsáhlá rekonstrukce skončila v roce 2021 je plně vybaven…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 49m2, Lipno nad Vltavou - Slupečná

Rekreační apartmán 1+kk v Lipně nad Vltavou, v největším a oblíbeném resortu Landal Marina Lipno. Využijte výhodné investice do koupě apartmánu v nejžádanější lokalitě v České republice. Apartmán o výměře 49,88m2 je kompletně zařízen novým nábytkem…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 39m2, Lipno nad Vltavou

CENTURY 21 Česká republika

Bydlete, investujte, užívejte! Když jsem tento slogan vymýšlel, byla stavba projektu Korzo Lipno na svém začátku. Dnes je Korzo Lipno funkčním areálem, který se řadí mezi nejvyhledávanější ubytovací kapacity v Lipně nad Vltavou.Nabízíme Vám byt 1+kk v osobním vlastnictví, který je…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 38m2, Lipno nad Vltavou

BIDLI reality, a.s.

Tato kompletně zařízená bytová jednotka v osobním vlastnictví je připravena k okamžitému provozu v komplexu Korzo Lipno. V tomto roce proběhne osazení tepelných čerpadel a systému FVE. Tato úprava vyzdvihuje nejen tento byt, ale i celý komplex nad úroveň současné…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 39m2, Český Krumlov - Domoradice

GENERAL REALITY a.s.

Poslední investiční apartmán 1+KK s plochou 39,8 m2 v Krumlovském Vltavínu! Dispoziční řešení tohoto 1+kk nabízí účelné rozdělení plochy na obytnou, jídelní…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 40m2, Lipno nad Vltavou

BIDLI reality, a.s.

Každý apartmán bude nově vytápěn pomocí tepelných čerpadel a bude napojen na systém FVE - fotovoltaické elektrárny. Tento krok automaticky staví celý projekt na přední pozice současné nabídky. Tato dokončená bytová jednotka v osobním vlastnictví je připravena…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 30m2, Frymburk

RE/MAX Dynamic

Nabízíme ke koupi apartmán o velikosti 30,3m2 v hotelovém koplexu Wellness Hotel Frymburk, budova C. Apartmán se nachází ve 3.NP a je propojen přímo s hotelem. Majitel apartmánu si tak může dojít do wellness, bazénu, sauny či restaurace bez toho,…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 33m2, Český Krumlov - Domoradice

GENERAL REALITY a.s.

Dostupné bydlení i skvělá investice! Krumlovský Vltavín, to jsou exkluzivní apartmány, kousek od historického centra Českého Krumlova. Nabízíme vám ke koupi novostavba 1+KK s plochou 33,5 m2 a západní orientací. Samozřejmostí je vyšší standard…


TOPlist TOPlist