4 378 aktuálních nabídek
od 264 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Český Krumlov
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 2+1 na prodej Český Krumlov

Aktuálně se zde cena bytů 2+1 k prodeji pohybuje od 1 740 000 Kč do 6 400 000 Kč

Ceny bytů 2+1 v okrese Český Krumlov

Cena bytů 2+1 na prodej v okrese Český Krumlov se momentálně pohybuje od 1 740 000 Kč do 6 400 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,69 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 8 070 Kč do 29 684 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 65 221 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 68 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+1 k prodeji v okrese Český Krumlov.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Český Krumlov?

Na trhu v Českém Krumlově jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (30) v cenách od 1 590 000 Kč, následují byty 2+1 (24) od 1 740 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (18) od 2 237 420 Kč, byty 2+kk (17) od 1 495 000 Kč, byty 3+kk (16) od 2 490 000 Kč, byty 1+1 (11) od 1 560 000 Kč, byty 4+kk (8) od 2 990 000 Kč, byty 4+1 (8) od 1 800 000 Kč, byty 5+1 a více (3) od 5 800 000 Kč, ostatní byty (1) od 900 000 Kč a pokoje (1) od 6 390 000 Kč.

Lokality bytů 2+1 k prodeji

V okrese Český Krumlov nabízíme byty 2+1 v celkem 11 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 2+1 v Českém Krumlově (11), Prodej bytů 2+1 v Kaplici (3), Prodej bytů 2+1 v Horním Dvořišti (2), Prodej bytů 2+1 ve Větřní (1), Prodej bytů 2+1 v Černé v Pošumaví (1), Prodej bytů 2+1 v Benešově nad Černou (1), Prodej bytů 2+1 v Loučovicích (1), Prodej bytů 2+1 v Bujanově (1), Prodej bytů 2+1 v Křemži (1), Prodej bytů 2+1 v Horní Plané (1), Prodej bytů 2+1 ve Vyšším Brodě (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Český Krumlov sousedí 2 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice a České Budějovice.

Jak vybrat byt 2+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 2+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (9), sídliště (4), centrum (2), okraj obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (10). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 2+1 v Českém Krumlově s garáží (1) nebo byty 2+1 v Českém Krumlově s parkovacím stáním (4).

Před pořízením bytu 2+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+1 v 1. patře (7) a 2. patře (4), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (6). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+1 v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Český Krumlov na prodej byty 2+1 v bezvadném stavu (11), v dobrém stavu (10), po rekonstrukci (2), k rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+1 v Českém Krumlově dle vlastnictví

Byty 2+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 2+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Český Krumlov nabízejí nejčastěji zděné byty 2+1 (9). V nabídce k prodeji jsou také jiné byty 2+1 (6), panelové byty 2+1 (3), montované byty 2+1 (1) či byty 2+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 2+1 v okrese Český Krumlov dle inzerenta:

V Českém Krumlově a okolí pochází 22 bytů 2+1 z nabídky realitních kanceláří a 2 byty 2+1 jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde byty 2+1 k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (2), NEXT REALITY GROUP a.s. (2), GEPARD REALITY / Boars (2), (2), HVB Real Estate s.r.o. (2), Keller Williams Czech Republic (1), RE/MAX Dynamic (1), QUANTUM REALITY (1), SORENT - CB s.r.o. (1) a Realitní kancelář JIH (1). Další 2 byty 2+1 jsou přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 2+1 na prodej v okrese Český Krumlov?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Český Krumlov 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+1 v Českém Krumlově?

V okrese Český Krumlov působí 20 realitních makléřů, spadajících pod 19 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, AD REALITY České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Český Krumlov

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Jan Kubeš, Petr Migl, Jiří Kejšar, Marek Ertl, Pavel Daoudi, Ludmila Šťastná, Jiří Plch, Milan Talíř a Jana Slavíková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českého Krumlova nabízí Jana Slavíková (2). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+1, 90m2, Horní Dvořiště

HVB Real Estate s.r.o.

Nabízíme na prodej byt 2+1 ve zděném bytovém domě. Byt má nová plastová okna, novou elektroinstalaci, vodu i topení. Topení zajišťují krbová kamna s výměníkem v kombinaci se solárními panely a akumulační nádrží která je umístěna ve sklepě náležejícího…

Prodej bytu 2+1, 67m2, Český Krumlov - Nádražní Předměstí, Sídliště Vyšný 228

RK JIH nabízí k prodeji prostorný byt 2+1 v Sídlišti Vyšný v Českém Krumlově. Byt je umístěn ve čtvrtém patře čtyř patrového panelového domuí, byl kompletně zrekonstruován: rozvody el., vody a odpadů, kuchyně, koupelny s WC, štukové omítky, int. dveře. Podlahová plocha…

Prodej bytu 2+1, 67m2, Kaplice, Na Vyhlídce

Nabízíme Vám k prodeji byt s balkónem v osobním vlastnictví, o dispozici 2+1, v ulici Na Vyhlídce, v Kaplici. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží (3. patro) panelového domu, o celkové ploše 67 m?. Byt je po částečné rekonstrukci, zděné jádro, novější…

Prodej bytu 2+1, 62m2, Český Krumlov - Nádražní Předměstí, Za Nádražím

Proxima Reality nabízí v exkluzivním zastoupení klienta k prodeji rekonstruovaný byt v osobním vlastnictví v atraktivní lokalitě Nádražního předměstí v ulici Za Nádražím v Českém Krumlově. Bytová jednotka se nachází v 1.patře zrekonstruovaného panelového domu…

Prodej bytu 2+1, 63m2, Vyšší Brod - Dolní Jílovice, Kyselov

Nabízíme do prodeje byt v OV - 2+1 o velikosti podlahové plochy 63,1 m2 byt + balkon 1,8 m2, 2 x sklep ve vyhledávané lokalitě v okolí Lipna nad Vltavou. Bytový dům se nachází na klidném místě malé obce Kyselov, v okolí…

Prodej bytu 2+1, 52m2, Kaplice, Omlenická

RE/MAX Dynamic

Nabízíme prodej bytu 2+1 ve městě Kaplice, okres Český Krumlov v jižních Čechách. Bytová jednotka o celkové výměře 60,66 m2 včetně dvou sklepů 1,05 m2 a 7,91 m2 se nachází ve druhém nadzemním podlaží ze čtyř…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Loučovice

Prodej bytu 2+1 v Loučovicích 3km od přehrady Lipno. Byt je součástí malého bytového domu, jehož část prošla rekonstrukcí a v níž je umístěna tato a pak i další, větší bytová jednotka 3+kk, také určená k prodeji. Dům je umístěn v klidné části obce, mimo sídliště,…

Prodej bytu 2+1, 81m2, Český Krumlov - Horní Brána, Na Kovárně

Prodej bytu 2+1, 81 m2, Horní Brána, Český Krumlov.Tento byt se nachází v druhém patře cihlového zatepleného bytového domu.Interiér je vybaven kuchyňskou linkou se všemi spotřebiči, prostorem pro jídelní stůl, dále obývací pokoj a dětský pokoj. Koupelna je s vanou…

Prodej bytu 2+1, 73m2, Český Krumlov - Domoradice, Urbinská

RK Stejskal.cz s.r.o.

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 ve zděném domě se dvěma lodžiemi v Českém Krumlově, ulice Urbinská. Byt o celkové výměře 73 m2 je umístěn v 1. patře domu s výtahem.Do bytu vcházíme prostornou předsíní, ve které je samostatná místnost…

Prodej bytu 2+1, 52m2, Bujanov

Nabízíme Vám k prodeji byt v osobním vlastnictví po rozsáhlé rekonstrukci, o dispozici 2+1, s celkovou plochou 59 m? v jihočeské obci Bujanov, okres Český Krumlov. Bytová jednotka je předělaná z 2+1 na 3+1. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží (1. patro)…

Prodej bytu 2+1, 54m2, Český Krumlov - Nádražní Předměstí, Vyšehrad

Mirjam Laubscher

Prodej bytu o dispozici 2+1, který se nachází v 2. nadzemním podlaží cihlového domu, v klidné části Nádražního předměstí, nedaleko centra jednoho z nejkrásnějšího města Evropy, Českého Krumlova. Podlahová plocha bytu činí 51 m2, dispozičně je řešen vstupní…

Prodej bytu 2+1, 90m2, Horní Dvořiště

HVB Real Estate s.r.o.

Nabízíme na prodej byt 2+1, 90 m2, v osobním vlastnictví v obci Horní Dvořiště poblíž hraničního přechodu D. Dvořiště. Byt se nachází ve zděném bytovém domě o čtyřech bytových jednotkách. Byt je po rekonstrukci elektroinstalace, vody i odpadů. K bytu…

Prodej bytu 2+1, 58m2, Český Krumlov - Plešivec, Sídliště Plešivec 370

Nabízím Vám ke koupi prostorný byt v osobním vlastnictví s dispozicí 2 + 1 o celkové ploše 58 m2. Byt se nachází v Českém Krumlově na Sídlišti Plešivec, ve 3. patře panelového domu s výtahem. Součástí bytu je sklep. Samozřejmostí je možnost…

Prodej bytu 2+1, 79m2, Český Krumlov - Nové Spolí

SORENT - CB s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji byt s dispozičním řešením 2+1, který se nachází v bytovém domě u Českého Krumlova - Nové Spolí. Dispoziční řešení - prostorná chodba s vestavěnými skříněmi, kuchyně s prostorem pro jídelní kout. Vstup…

Prodej bytu 2+1, 34m2, Benešov nad Černou

Apartmán byl zrekonstruován a doplněn nábytkem. Skládá se z pěti místností: Obývák, ložnice, kuchyně, předsíň a koupelna s WC. V ložnici jsou čtyři lůžka, kuchyňka je vybavená dvou plotýnkou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, kuchyňskou linkou, lednicí, nádobím),…

Prodej bytu 2+1, 65m2, Křemže, U Rybníka

Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 2+1 v obci Křemže, ul. U Rybníka. Celková plocha 65,4 m2. Dispozice: prostorná vstupní chodba, ložnice s balkonem, pokoj, kuchyně s jídelnou, koupelna s vanou, samostatné WC, komora. K bytu…

Prodej bytu 2+1, 57m2, Kaplice, 1. máje

Hezký udržovaný byt s výhledem po rekonstrukci o dispozičním řešení 2+1 a výměře 57m2 v osobním vlastnictví na sídlišti 1. máje v Kaplici. Dispozice: Vstup, chodba ze které se vchází do prvního pokoje, dále samostatná toaleta, komora na konci chodby,…

Prodej bytu 2+1, 64m2, Větřní, Na Vyhlídce

Exkluzivně nabízíme k prodeji bytovou jednotku v obci Větřní. Byt o dispozici 2+1 ( 64 m2 ) s možností úpravy na 3+1 v osobním vlastnictví. Nachází se ve 3. patře panelového domu. Byt je v původním udržovaném stavu s umakartovým…

Prodej bytu 2+1, 48m2, Černá v Pošumaví - Bližná

QARA s.r.o.

Na Lipně je hezky v každém ročním období. Nabízíme Vám zajímavou investici, místo pro relaxaci, nebo krásné bydlení v bytě se zahrádkou 1 km od Lipenského jezera. Byt 2+1 [součástí fotogalerie je plánek bytu] je v původním stavu je tak možné rozhodnout o jeho budoucí podobě.…

Prodej bytu 2+1, 56m2, Český Krumlov - Domoradice, Šeříková

Zprostředkujeme Vám prodej zděného bytu v osobním vlastnictví o velikosti 56 m2 s dispozicí 2+1. Byt je v 2.NP s výtahem a byl využíván jako bezbarierové bydlení. Nemovitost je v dobrém stavu, chybí zde pouze kuch.linka, v bytě je velká šatna…


TOPlist TOPlist