4 633 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Český Krumlov
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+1 na prodej Český Krumlov

Aktuálně se zde cena bytů 3+1 k prodeji pohybuje od 1 749 000 Kč do 8 387 200 Kč

Ceny bytů 3+1 v okrese Český Krumlov

Cena bytů 3+1 na prodej v okrese Český Krumlov se momentálně pohybuje od 1 749 000 Kč do 8 387 200 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,19 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 7 675 Kč do 36 803 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 66 229 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 72 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+1 k prodeji v okrese Český Krumlov.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Český Krumlov?

Na trhu v Českém Krumlově jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (29) v cenách od 1 749 000 Kč, následují byty 3+kk (29) od 1 499 000 Kč, byty 2+kk (27) od 2 030 000 Kč, byty 2+1 (18) od 1 790 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (12) od 2 490 000 Kč, byty 1+1 (11) od 1 700 000 Kč, byty 4+kk (8) od 2 749 000 Kč, byty 4+1 (7) od 3 500 000 Kč, pokoje (3) od 2 890 000 Kč, byty 5+kk (2) , ostatní byty (2) od 4 580 000 Kč a byty 5+1 a více (1) od 4 900 000 Kč.

Lokality bytů 3+1 k prodeji

V okrese Český Krumlov nabízíme byty 3+1 v celkem 12 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 3+1 v Českém Krumlově (10), Prodej bytů 3+1 v Kaplici (5), Prodej bytů 3+1 v Loučovicích (4), Prodej bytů 3+1 v Kájově (2), Prodej bytů 3+1 ve Větřní (1), Prodej bytů 3+1 v Pohorské Vsi (1), Prodej bytů 3+1 ve Velešíně (1), Prodej bytů 3+1 v Malontech (1), Prodej bytů 3+1 v Besednici (1), Prodej bytů 3+1 v Černé v Pošumaví (1), Prodej bytů 3+1 ve Vyšším Brodě (1), Prodej bytů 3+1 v Dolním Dvořišti (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 3+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Český Krumlov sousedí 2 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice a České Budějovice.

Jak vybrat byt 3+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 3+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (7), sídliště (6), centrum (6).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (5). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 3+1 v Českém Krumlově s garáží (1) nebo byty 3+1 v Českém Krumlově s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu 3+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+1 v 1. patře (5) a 2. patře (7), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (12). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+1 v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Český Krumlov na prodej byty 3+1 v bezvadném stavu (13), v dobrém stavu (12), k rekonstrukci (2), novostavby (1), po rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+1 v Českém Krumlově dle vlastnictví

Byty 3+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Nabídka bytů 3+1 v okrese Český Krumlov dle inzerenta:

V Českém Krumlově a okolí pochází 29 bytů 3+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 3+1 k prodeji inzerují tyto realitky: NEXT REALITY GROUP a.s. (6), M&M reality holding a.s. (3), RK Realvize s.r.o. (2), REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. (2), RK Stejskal & Šandera s.r.o. (2), Proxima Reality s.r.o. (2), Keller Williams Czech Republic (1), eDO reality (1), GEPARD REALITY / Boars (1) a BYDLENÍČKO s.r.o. (1).

Jak najít vhodný byt 3+1 na prodej v okrese Český Krumlov?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Český Krumlov 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+1 v Českém Krumlově?

V okrese Český Krumlov působí 27 realitních makléřů, spadajících pod 18 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, AD REALITY České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal & Šandera s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Český Krumlov

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, František Ardó, Ing. Zdeněk Jemelík, Marek Ertl, Jiří Kejšar, Petr Migl, Milan Talíř, Vojtěch Kovač, Pavel Daoudi a Drs Adrianus Coolbergen.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českého Krumlova nabízí Petr Migl (3). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 86m2, Pohorská Ves

BYDLENÍČKO s.r.o.

Prodej velkého bytu 3+1, 86 m2 s balkonem v OV v Novohradských horách

Prodej bytu 3+1, 88m2, Černá v Pošumaví

Prodej byt 3+1, 88m2,Černá v Pošumaví, Bližná

Prodej bytu 3+1, 60m2, Vyšší Brod, Míru

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 3+1 s balkonem, 60 m2, OV, ve čtvrtém patře čtyřpatrového panelového domu brzo s výtahem, ul. Míru, Vyšší Brod. Jedná se o prosluněný byt s okny na tři světové strany s výhledem do okolí,…

Prodej bytu 3+1, 66m2, Kájov - Křenov

REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o.

Prodej, Byty 3+1, 66 m2 - Kájov - Křenov

Prodej bytu 3+1, 70m2, Kájov - Křenov

REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o.

Prodej, Byty 3+1, 70 m2 - Kájov - Křenov

Prodej bytu 3+1, 63m2, Malonty

BIDLI reality, a.s.

Představujeme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem světlého a útulného bytu v malebné obci Malonty na okraji Novohradských hor. Tento byt 3+1 s užitnou plochou 63 m2 se nachází v panelovém domě na adrese Malonty 7, a nabízí nejen komfortní…

Prodej bytu 3+1, 67m2, Větřní, Na Vyhlídce

eDO reality

Prodej zajímavé bytové jednotky 3+1, 65 m2, 2 690 000 Kč, Větřní u Českého Krumlova

Prodej bytu 3+1, 56m2, Besednice, Hlinice

Prodej bytu 3+1, 56 m?, Besednice, ul. Hlinice

Prodej bytu 3+1, 78m2, Český Krumlov - Domoradice, Urbinská

Proxima Reality, s.r.o. nabízí v exkluzivním zastoupení klienta prodej prostorného zrekonstruovaného bytu 3+1 v 5. patře panelového domu na sídlišti Domoradice v Českém Krumlově. Byt o užitné ploše 78 m2 prošel nákladnou rekonstrukcí - zděné jádro,…

Prodej bytu 3+1, 63m2, Kaplice, 1. máje

Realitní samoobsluha s.r.o.

Byt po rekonstrukci (2009), vestavěné spotřebiče,lodžie, zateplený, plastová okna, sklep, sušárny, kolárna. Volný ihned. Kompletní kuchyně se spotřebiči ..

Prodej bytu 3+1, 66m2, Kaplice

Prodej bytu 3+1, 66 m?, Kaplice - Dobechov

Prodej bytu 3+1, 61m2, Kaplice, 1. máje

Udržovaný byt 3+1 s balkonem - Kaplice

Prodej bytu 3+1, 78m2, Český Krumlov - Domoradice, Urbinská

RK Realvize s.r.o.

Prodej bytu 3+1 s lodžií, 78 m2 - Český Krumlov - Domoradice

Prodej bytu 3+1, 112m2, Kaplice

KUZO Partners s.r.o.

Nabízím k prodeji prostorný byt 3+1/lodžie o velikosti podlahové plochy 112,3 m2 ve městě Kaplici, ulice Linecká. Byt se nachází ve 2. NP (1.patro) cihlového bytového domu. Dům má novou střechu a patří k němu pozemek pro soukromé využití majitelů bytů…


TOPlist TOPlist