4 378 aktuálních nabídek
od 264 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Český Krumlov
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+1 na prodej Český Krumlov

Aktuálně se zde cena bytů 3+1 k prodeji pohybuje od 1 590 000 Kč do 8 387 200 Kč

Ceny bytů 3+1 v okrese Český Krumlov

Cena bytů 3+1 na prodej v okrese Český Krumlov se momentálně pohybuje od 1 590 000 Kč do 8 387 200 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,69 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 7 375 Kč do 38 901 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 65 221 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 68 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+1 k prodeji v okrese Český Krumlov.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Český Krumlov?

Na trhu v Českém Krumlově jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (30) v cenách od 1 590 000 Kč, následují byty 2+1 (24) od 1 740 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (18) od 2 237 420 Kč, byty 2+kk (17) od 1 495 000 Kč, byty 3+kk (16) od 2 490 000 Kč, byty 1+1 (11) od 1 560 000 Kč, byty 4+kk (8) od 2 990 000 Kč, byty 4+1 (8) od 1 800 000 Kč, byty 5+1 a více (3) od 5 800 000 Kč, pokoje (1) od 6 390 000 Kč a ostatní byty (1) od 900 000 Kč.

Lokality bytů 3+1 k prodeji

V okrese Český Krumlov nabízíme byty 3+1 v celkem 12 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 3+1 v Českém Krumlově (13), Prodej bytů 3+1 v Kaplici (6), Prodej bytů 3+1 ve Frymburku (2), Prodej bytů 3+1 v Horní Plané (1), Prodej bytů 3+1 v Malontech (1), Prodej bytů 3+1 ve Světlíku (1), Prodej bytů 3+1 ve Větřní (1), Prodej bytů 3+1 v Loučovicích (1), Prodej bytů 3+1 ve Velešíně (1), Prodej bytů 3+1 v Dolním Dvořišti (1), Prodej bytů 3+1 v Pohorské Vsi (1), Prodej bytů 3+1 ve Vyšším Brodě (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 3+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Český Krumlov sousedí 2 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice a České Budějovice.

Jak vybrat byt 3+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 3+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: sídliště (9), centrum (9), klidná část obce (7), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 3+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (7). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 3+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 3+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 3+1 v Českém Krumlově s garáží (2) nebo byty 3+1 v Českém Krumlově s parkovacím stáním (3).

Před pořízením bytu 3+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+1 v 1. patře (4) a 2. patře (8), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (16). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+1 v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Český Krumlov na prodej byty 3+1 v bezvadném stavu (16), v dobrém stavu (13), po rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+1 v Českém Krumlově dle vlastnictví

Byty 3+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 3+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Český Krumlov nabízejí nejčastěji panelové byty 3+1 (15). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty 3+1 (7), jiné byty 3+1 (2) či byty 3+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 3+1 v okrese Český Krumlov dle inzerenta:

V Českém Krumlově a okolí pochází 29 bytů 3+1 z nabídky realitních kanceláří a 1 byt 3+1 je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty 3+1 k prodeji inzerují tyto realitky: RK Stejskal.cz s.r.o. (5), Proxima Reality s.r.o. (2), RE/MAX Dynamic (2), BIDLI reality, a.s. (2), NEXT REALITY GROUP a.s. (2), GEPARD REALITY / Boars (2), Keller Williams Czech Republic (2), RE/MAX G8 Reality České Budějovice (1), KUZO Partners s.r.o. (1) a Reality na jihu s.r.o. (1). Další byt 3+1 je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 3+1 na prodej v okrese Český Krumlov?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Český Krumlov 2 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+1 v Českém Krumlově?

V okrese Český Krumlov působí 29 realitních makléřů, spadajících pod 24 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, RE/MAX Dynamic České Budějovice, AD REALITY České Budějovice, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Český Krumlov

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Jan Kubeš, Petr Migl, Jiří Kejšar, Marek Ertl, Pavel Daoudi, Ludmila Šťastná, Jiří Plch, Milan Talíř a Jana Slavíková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českého Krumlova nabízí (2). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 71m2, Světlík

RK Stejskal.cz s.r.o.

Bydlení na venkově, přitom pár km od Lipna a ještě za skvělou cenu!? Tentokrát Vám nabízím rekonstruovaný byt v bytovém domě v obci Světlík.Byt je v osobním vlastnictví, o dispozici 3+1 (71m2) s balkónem, prostorným sklepem a společnou kolárnou. Byt je…

Prodej bytu 3+1, 74m2, Kaplice

Velkou výhodou bydlení v tomto bytě jsou nízké měsíční náklady. Dům prošel kompletní revitalizací a je zateplen. Byt je rovněž zrekonstruován. Průchozí obývací pokoj, dvě ložnice, samostatná kuchyně, koupelna, oddělené WC, komora, chodbička, sklep. K užívání též společná sušárna…

Prodej bytu 3+1, 72m2, Kaplice, Míru

Broker Consulting, a.s.

Nabízíme kompletně zrekonstruovaný prostorný byt (3+1 s halou) v osobním vlastnctví o výměře 72,91 m2 v klidné části Kaplice - ulice Míru. Byt se nachází v 6 patře udržovaného panelového domu s nádherným výhledem na Slepičí hory a na…

Prodej bytu 3+1, 63m2, Velešín, Nad Cihelnou

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytu v OV s dispozicí 3+1 o celkové výměře 63m2. Bytová jednotka se nachází v ulici Nad Cihelnou ve Velešíně. Jedná se o město v okrese Český Krumlov. Velešín leží asi 8 km východně od Českého Krumlova. Dům naleznete na okraji…

Prodej bytu 3+1, 87m2, Český Krumlov - Domoradice, Šeříková

Reality na jihu s.r.o.

Exkluzivně nabízíme ke koupi hezký a prostorný byt v osobním vlastnictví, dispozice 3+1, celková podlahová plocha 87,18 m2, ve 4. NP zděného bytového domu, Šeříková ul., Český Krumlov, Domoradice. Dispozice bytové jednotky: předsíň 3,80 m2,…

Prodej bytu 3+1, 82m2, Frymburk

RE/MAX Dynamic

Nabízím k prodeji slunný byt v osobním vlastnictví na břehu Lipenského jezera. Byt o dispozici 3+1 se nachází v klidné a velice žádané lokalitě v městys Frymburk v činžovním domě na náměstí. Byt o celkové podlahové ploše 82 m2

Prodej bytu 3+1, 65m2, Malonty

RE/MAX Profil

Nabízíme k prodeji byt v osobní vlastnictví o dispozici 3+1 a celkové ploše 65 m2, v obci Malonty. Jedná se o pěkný slunný byt se zděnou prostornou koupelnou, třemi pokoji a praktickou širokou vstupní halou s možnosti dovybavení vestavěnými…

Prodej bytu 3+1, 73m2, Český Krumlov - Plešivec, Sídliště Plešivec

BIDLI reality, a.s.

Hledáte bydlení v Českém Krumlově? Jeden nádherný byt je na prodej na sídlišti Plešivec. Byt 3+1 o rozloze 73 m2 s rozlehlou lodžií se nachází v posledním patře šestipatrového panelového domu. Byt je světlý, velice prakticky řešený s nádherným…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Horní Planá, Náměstí

Kontakt servis CZ s.r.o. - člen DRK ČR

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k prodeji zděný byt 3+1 v osobním vlastnictví o podlahové ploše 70,4 m2. Byt se nachází ve druhém patře zděného domu na náměstí v Horní Plané, který je také vhodný i jako investiční na sezónní pronájmy…

Prodej bytu 3+1, 63m2, Český Krumlov - Nádražní Předměstí, Za Nádražím 205

AD REALITY

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme ke koupi panelový byt velikosti 3+1, situovaný v lokalitě „Za Nádražím“ v  Českém Krumlově. Celková plocha [63m2], plocha bytu [62m2] + sklep…

Prodej bytu 3+1, 73m2, Vyšší Brod, Pohraniční stráže

RE/MAX Dynamic

Nabízím ke koupi krásný byt 3+1 s lodžií v malém turistickém městečku v jižních Čechách ve Vyšším Brodě. Byt se nachází v přízemí panelového čtyřpodlažního domu, který je ve velmi dobrém stavu. V roce 2018 byla ukončena jeho rozsáhlá revitalizace…

Prodej bytu 3+1, 100m2, Kaplice, Široká

Proxima Reality nabízí k prodeji zrekonstruovaný byt 3+1 s balkonem a velikou šatnou, v osobním vlastnictví v centru Kaplice, ul. Široká. Bytová jednotka se nachází ve 2. patře zděného bytového domu bez výtahu. Možnost PŘEVZÍT HYPOTÉKU na část kupní ceny od…

Prodej bytu 3+1, 140m2, Český Krumlov - Plešivec

SORENT - CB s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný byt, který se nachází pouhou minutu chůze od Plešiveckého náměstí v Českém Krumlově. Dispoziční řešení 3+1 + nadstandartně řešené úložné prostory, jako šatna a komora. Balkon je se vstupem z pokoje a nabízí…

Prodej bytu 3+1, 100m2, Dolní Dvořiště

RK Stejskal.cz s.r.o.

Prodej bytu v Dolním Dvořišti o dispozici 3+1 s komorou, šatnou, balkonem, garáží a zahradou. Byt má rozlohu 86 m2 a nachází se ve druhém patře zděného bytového domu s celkem 6ti byty. Společné prostory v domě, který byl vystavěn v roce…

Prodej bytu 3+1, 69m2, Kaplice, 1. máje

Proxima Reality s.r.o. nabízí v exkluzivním zastoupení klienta prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví o výměře 69 m2. Byt se nachází v 5. patře bytového domu v ulici 1. máje v Kaplici. Dům je zateplen, okna plastová, nový výtah. Byt je dispozičně řešen:…

Prodej bytu 3+1, 64m2, Český Krumlov - Domoradice, Urbinská

Nabídka udržovaného bytu o dispozici 3+1 a výměře 64m2 s balkonem v panelovém domě na sídlišti Mír v Českém Krumlově, lokalita Domoradice. Byt v osobním vlastnictví ve čtvrtém patře ze šesti v panelovém domě s výtahem. Dispozice: Vstup,…

Prodej bytu 3+1, 78m2, Český Krumlov - Domoradice, Urbinská

RK Stejskal.cz s.r.o.

V Českém Krumlově části Domoradice, ulice Urbinská nabízíme k prodeji velmi prostorný byt 3+1 (původně 4+1) s lodžií a výměrou 78,3 m2. Byt se nachází ve druhém patře z 6mi patrového panelového domu který prošel revitalizací (zateplení, plastová okna, voda,…

Prodej bytu 3+1, 63m2, Český Krumlov - Nádražní Předměstí, Vyšehrad

Prodej bytu 3 +1, 62 m2, OV, Český Krumlov, Vyšehrad, Nádražní Předměstí. Tento byt se nachází ve čtvrtém podlaží revitalizovaného panelového domu. Interiér je po rekonstrukci. Kuchyně s jídelním koutem a vstupem na balkón. Prostorný obývací pokoj…

Prodej bytu 3+1, 74m2, Český Krumlov - Plešivec, Sídliště Plešivec

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti nabízím k prodeji byt 3+1 s lodžií, 74 m2 na Sídlišti Plešivec v Českém Krumlově. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží panelového domu. Dům prošel v minulých letech revitalizací (energetická náročnost C),…

Prodej bytu 3+1, 146m2, Český Krumlov - Nádražní Předměstí, Vyšehrad

RK Stejskal.cz s.r.o.

Prodej velice atraktivního a prostorného OV 3+1 bytu 99 m2 s terasou 8 m2 , dále s garáží a možností půdní vestavby (+ 54 m2), v žádaném, menším bytovém komplexu s velkým, vlastním pozemkem v oblíbené lokalitě, Vyšehrad, Nádražní…


TOPlist TOPlist