4 378 aktuálních nabídek
od 264 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Český Krumlov
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 2+kk na prodej Český Krumlov

Aktuálně se zde cena bytů 2+kk k prodeji pohybuje od 1 495 000 Kč do 13 990 000 Kč

Ceny bytů 2+kk v okrese Český Krumlov

Cena bytů 2+kk na prodej v okrese Český Krumlov se momentálně pohybuje od 1 495 000 Kč do 13 990 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,69 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 6 934 Kč do 64 888 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 65 221 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 68 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+kk k prodeji v okrese Český Krumlov.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Český Krumlov?

Na trhu v Českém Krumlově jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (30) v cenách od 1 590 000 Kč, následují byty 2+1 (24) od 1 740 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (18) od 2 237 420 Kč, byty 2+kk (17) od 1 495 000 Kč, byty 3+kk (16) od 2 490 000 Kč, byty 1+1 (11) od 1 560 000 Kč, byty 4+1 (8) od 1 800 000 Kč, byty 4+kk (8) od 2 990 000 Kč, byty 5+1 a více (3) od 5 800 000 Kč, ostatní byty (1) od 900 000 Kč a pokoje (1) od 6 390 000 Kč.

Lokality bytů 2+kk k prodeji

V okrese Český Krumlov nabízíme byty 2+kk v celkem 5 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 2+kk v Lipně nad Vltavou (11), Prodej bytů 2+kk v Českém Krumlově (3), Prodej bytů 2+kk ve Větřní (1), Prodej bytů 2+kk v Horní Plané (1), Prodej bytů 2+kk ve Frymburku (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+kk jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Český Krumlov sousedí 2 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice a České Budějovice.

Byty 2+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (6), centrum (2), sídliště (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt 2+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 2+kk v Českém Krumlově s garáží (1) nebo byty 2+kk v Českém Krumlově s parkovacím stáním (5).

Před pořízením bytu 2+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+kk v 1. patře (6) a 2. patře (6), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (1). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+kk v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Český Krumlov na prodej byty 2+kk v bezvadném stavu (10), v dobrém stavu (3), novostavby (2), ve fázi projektu (1), po rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+kk v Českém Krumlově dle vlastnictví

Byty 2+kk zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+kk v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+kk se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 2+kk podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Český Krumlov nabízejí nejčastěji zděné byty 2+kk (8). V nabídce k prodeji jsou také jiné byty 2+kk (4), panelové byty 2+kk (1), skeletonové byty 2+kk či byty 2+kk s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 2+kk v okrese Český Krumlov dle inzerenta:

V Českém Krumlově a okolí pochází 17 bytů 2+kk z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 2+kk k prodeji inzerují tyto realitky: NEXT REALITY GROUP a.s. (3), GENERAL REALITY a.s. (2), Lipno Real s.r.o. (2), Partner Realit s.r.o. (2), GEPARD REALITY / Boars (1), Keller Williams Czech Republic (1), RE/MAX Profil (1), MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o. (1), RE/MAX 4 you II (1) a TB reality & invest s.r.o. (1).

Jak najít vhodný byt 2+kk na prodej v okrese Český Krumlov?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+kk na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+kk v Českém Krumlově?

V okrese Český Krumlov působí 23 realitních makléřů, spadajících pod 21 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, AD REALITY České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Český Krumlov

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Jan Kubeš, Petr Migl, Jiří Kejšar, Marek Ertl, Pavel Daoudi, Ludmila Šťastná, Jiří Plch, Milan Talíř a Jana Slavíková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českého Krumlova nabízí Jan Kubeš (3). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+kk, 60m2, Horní Planá - Hůrka

MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o.

Daleko za ruchem města a dobrou investici - to vám nabízí apartmány v apartmánovém domě a dvojdomech Lipno -  Na Hůrce. Na svoji cestu za relaxací z města na přehradu Lipno se budete moci vydat kdykoliv. Projekt je zcela jedinečný díky skvělému umístění…

Prodej bytu 2+kk, 56m2, Český Krumlov - Domoradice, Za Jitonou 19

GENERAL REALITY a.s.

Jedinečná šance nového bydlení nebo investiční příležitosti v Českém Krumlově! Apartmánové jednotky první etapy výstavby výjimečného projektu KRUMLOVSKÝ VLTAVÍN, umístěného…

Prodej bytu 2+kk, 70m2, Lipno nad Vltavou

Nabízím k prodeji apartmán na břehu lipenské přehrady. V centru veškerého lipenského dění a s výhledem na přístaviště se nachází velkorysý apartmán 2kk o výměře 70 m2 v družstevním vlastnictví Marina Lipno. Kompletně zařízená jednotka je připravena…

Prodej bytu 2+kk, 47m2, Lipno nad Vltavou

Nabízím prodej bezbariérového apartmánu v osobním vlastnictví o výměře 47 m2 v blízkosti lipenského lyžařského areálu Kramolín. Nově vzniklé apartmány v rámci rozdělení původního penzionu, jehož rozsáhlá rekonstrukce skončila v roce 2021 je plně vybaven…

Prodej bytu 2+kk, 47m2, Lipno nad Vltavou

Nabízím prodej apartmánu 2kk v osobním vlastnictví o výměře 47 m2 v blízkosti lipenského lyžařského areálu Kramolín. Nově vzniklé apartmány v rámci rozdělení původního penzionu, jehož rozsáhlá rekonstrukce skončila v roce 2021 je plně vybaven a ihned…

Prodej bytu 2+kk, 63m2, Lipno nad Vltavou

Partner Realit s.r.o.

Exkluzivně nabízíme k prodeji bezbariérový apartmán 2+kk, nacházející se v jedné z nejžádanějších oblastí jižních Čech, v Lipně nad Vltavou. Apartmán o velikosti 63m² je umístěný v přízemí bytového domu s orientací na jih a západ. Naprostým…

Prodej bytu 2+kk, 69m2, Lipno nad Vltavou - Slupečná

Nabízíme k prodeji rekreační apartmán 2+kk v Lipně nad Vltavou, v největším a oblíbeném resortu Landal Marina Lipno. Apartmán s přímým výhledem na Lipno se nachází ve zvýšeném přízemí budovy a podlahová plocha činí 69,5m2. Parkování zajištěno přímo před…

Prodej bytu 2+kk, 76m2, Lipno nad Vltavou - Slupečná

Ardo Reality s.r.o.

Apartmán s úžasnou terasou přímo u jezera v Lipně nad Vltavou na tom nejlepším místě disponuje především výhledem na Lipenské jezero, který se neomrzí. Terasa má 16 m2, obývací pokoj, z něhož je také krásný výhled na jezero Vás jistě také osloví…

210.000,- Euro, ~ 4.972.800 Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 2+kk, 58m2, Lipno nad Vltavou

Nabízím k prodeji bytovou jednotku - zaběhnutý apartmán o dispozici 2+kk s balkónem a sklepem v oblíbené destinaci Lipno nad Vltavou o velikosti 55,2 m2. Vhodné jako investice. Apartmán se nachází v apartmánovém domě KORZO Lipno, kde je…

Prodej bytu 2+kk, 31m2, Lipno nad Vltavou

TB reality & invest s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím k prodeji plně vybavený apartmán 2+kk s balkonem o celkové ploše 31 m2 v osobním vlastnictví. Bytová jednotka sloužila a stále slouží ke krátkodobým pronájmům. Provoz apartmánu Vám ročně zaručí výnos 10 %.…

Prodej bytu 2+kk, 40m2, Lipno nad Vltavou

Lipno Real s.r.o.

SNÍŽENÁ CENA - Představujeme tento prémiový lakefront apartmán, který se se nachází přímo u pláže v centru Lipna nad Vltavou. Jednotka disponuje zádveřím, ložnicí, koupelnou, odděleným WC a příjemnou obývací částí, ze které je vstup na prostornou terasu o výměře…

Prodej bytu 2+kk, 63m2, Lipno nad Vltavou

Partner Realit s.r.o.

Exkluzivně nabízíme k prodeji bezbariérový apartmán 2+kk, nacházející se v jedné z nejžádanějších oblastí jižních Čech, v Lipně nad Vltavou. Apartmán o velikosti 63m² je umístěný v přízemí bytového domu s orientací na jih a západ. Naprostým…

Prodej bytu 2+kk, 47m2, Větřní, Šumavská

Nabízíme k prodeji nově zrekonstruovaný prostorný byt 2+kk (37 m2) s balkonem a sklepní místností 9 m2. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží revitalizovaného panelového domu s výtahem, na ulici Šumavská, obec Větřní, okres Český Krumlov. Vstupní…

Prodej bytu 2+kk, 67m2, Lipno nad Vltavou

RE/MAX 4 you II

Pokud hledáte nadstandardní byt v lokalitě, která nabízí celoroční vyžití, tak projekt MOLO Lipno (vítěz BEST OF REALTY 2022) je tím nejlepším, co si můžete vybrat. Podlahová plocha obytného prostoru 55,40 m2 Podlahová plocha bytu 59 m2 Užitná plocha bytu 66,50 m2 Luxusní byt…

Prodej bytu 2+kk, 51m2, Frymburk - Milná

Lipno Real s.r.o.

Představujeme tento unikátní apartmán s velkorysou terasou a balkonem, který je součástí hlavní budovy resortu Lakeside Village, přímo u břehu Lipna. Jedná se o jednotku pro 4-5 osob o čisté podlahové ploše 51m2, s dispozičně vhodně navrženým půdorysem, který zahrnuje…

Prodej bytu 2+kk, 78m2, Český Krumlov - Horní Brána, Na Skalce

RE/MAX Profil

Prodáme útulný podkrovní byt o ploše 78 m2 v cihlovém domě v klidné části Českého Krumlova. Byt je ve velmi pěkném stavu s prostornou ložnicí, kuchyní s obývákem i koupelnou, která má rohovou vanu a zděný sprchový kout. K bytu je možné…

Prodej bytu 2+kk, 48m2, Český Krumlov - Domoradice

GENERAL REALITY a.s.

V rámci prodeje první etapy exkluzivního projektu Krumlovský Vltavín, si vám dovoluji nabídnout nový apartmán 2+KK s plochou 47,5 m2 a balkonem 5,5 m2 umístěný ve 2.…


TOPlist TOPlist