4 382 aktuálních nabídek
od 261 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 2+1 na prodej České Budějovice

Aktuálně se zde cena bytů 2+1 k prodeji pohybuje od 1 970 000 Kč do 6 990 000 Kč

Ceny bytů 2+1 v okrese České Budějovice

Cena bytů 2+1 na prodej v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od 1 970 000 Kč do 6 990 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,69 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 9 137 Kč do 32 421 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 70 392 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 65 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+1 k prodeji v okrese České Budějovice.

Jaké jsou byty na prodej v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (91) v cenách od 1 390 000 Kč, následují byty 3+1 (86) od 2 090 000 Kč, byty 2+1 (51) od 1 970 000 Kč, byty 3+kk (40) od 2 400 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (38) od 997 350 Kč, byty 4+kk (25) od 1 965 183 Kč, byty 1+1 (23) od 1 921 000 Kč, byty 4+1 (20) od 2 497 000 Kč, byty 5+kk (6) od 4 500 000 Kč, byty 5+1 a více (4) od 5 000 000 Kč a ostatní byty (2) od 5 990 000 Kč.

Lokality bytů 2+1 k prodeji

V okrese České Budějovice nabízíme byty 2+1 v celkem 6 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 2+1 v Českých Budějovicích (41), Prodej bytů 2+1 v Hluboké nad Vltavou (4), Prodej bytů 2+1 ve Všemyslicích (2), Prodej bytů 2+1 v Borovanech (2), Prodej bytů 2+1 ve Zlivi (1), Prodej bytů 2+1 v Ševětíně (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Jak vybrat byt 2+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 2+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (17), klidná část obce (9), sídliště (5), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (25). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 2+1 v Českých Budějovicích s garáží (5) nebo byty 2+1 v Českých Budějovicích s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu 2+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+1 v 1. patře (13) a 2. patře (10), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (16). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+1 v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres České Budějovice na prodej byty 2+1 v dobrém stavu (23), v bezvadném stavu (17), po rekonstrukci (5), k rekonstrukci (4), novostavby (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+1 v Českých Budějovicích dle vlastnictví

Byty 2+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 2+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji zděné byty 2+1 (20). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty 2+1 (14), jiné byty 2+1 (6) či byty 2+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 2+1 v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 50 bytů 2+1 z nabídky realitních kanceláří a 1 byt 2+1 je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty 2+1 k prodeji inzerují tyto realitky: RE/MAX Dynamic (4), RE/MAX G8 Reality České Budějovice (3), QARA s.r.o. (3), NEXT REALITY GROUP a.s. (3), BYDLENÍČKO s.r.o. (2), Přehled realit (2), JUSTO Česká republika (2), AD REALITY (2), Home 4 People (2) a M&M reality holding a.s. (2). Další byt 2+1 je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný byt 2+1 na prodej v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+1 v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 54 realitních makléřů, spadajících pod 43 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, AD REALITY České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Petr Šťavíček, Aneta Hanzlíková, Ing. Miroslav Hodina, Jan Kubeš, Klára Šašková, Mgr. Mirlinda Králová, Karel Klosse, Eva Kasandová a Bc. Pavel Matička.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Petr Vaňous (2). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+1, 52m2, České Budějovice

AD REALITY

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme ke koupi zděný byt velikosti 2+1 s lodžií a garáží pod domem, situovaný v lokalitě ulice Jar. Haška poblíž centra Českých Budějovic. Celková plocha bytu [52m2], plocha bytu [45,4m2] + lodžie [2,4m2] + sklep [4.2m2]. Celková plocha…

Prodej bytu 2+1, 62m2, Hluboká nad Vltavou, Fügnerova

Nabízíme k prodeji byt 2+1 s balkónem o výměře 62m2, OV, ulice Fügnerova v Hluboké nad Vltavou. Byt se nachází v 5. patře ze šesti kompletně revitalizovaného panelového domu - zateplení, fasáda, výtah, nové balkóny. Dispozice bytu vstupní chodba, komora,…

Prodej bytu 2+1, 79m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Štítného

prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví. Dispozičně je byt rozdělen na kuchyni, dva pokoje (20,7 a 17,7 m2), koupelnu, samostatné WC, spíž, komoru (šatna). Byt je před rekonstrukcí, nachází se poblíž pěší zóny v ČB v prvním patře cihlového domu s osmi bytovými…

Prodej bytu 2+1, 64m2, Borovany, Trocnovská 260

Vicek Reality

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví, ulice Trocnovská v Borovanech. Byt o dispozici 2+1, výměře 64 m2, je umístěn v 1. patře cihlového domu bez výtahu. Bytová jednotka se…

Prodej bytu 2+1, 70m2, Hluboká nad Vltavou, Boženy Němcové

Nabízíme k prodeji byt 2+1, o výměře 70 m2, se zimní zahradou a úžasnou terasou o výměře 22 m? v centru města Hluboká nad Vltavou. Nabízená nemovitost se nachází v 1. patře zděného revitalizovaného bytového domu, ke kterému patří zahrada. Na…

Prodej bytu 2+1, 63m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Plzeňská

RE/MAX Dynamic

Nabízím k prodeji byt 2+1 s balkonem, ulice Plzeňská v Českých Budějovicích, 62,96 m2, osobní vlastnictví, 4. patro (poslední). Čistá výměra bytu 60,71 m2 + balkon 2,25 m2 + 2 x sklep v přízemí domu. Byt se nachází…

Prodej bytu 2+1, 59m2, Hluboká nad Vltavou, Boženy Němcové

Nabízíme byt o dispozici 2+1 v Hluboké nad Vltavou s vlastní zahradou a s garážovým stáním. Nabízená nemovitost se nachází v 1. patře zděného bytového domu. Na oplocené zahradě za domem je k využívání skleník a studna s užitkovou vodou. Z krytého…

Prodej bytu 2+1, 69m2, České Budějovice - České Budějovice 7

RG Realitní kancelář s.r.o.

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji slunný byt o výměře 66 m2, dispozičně řešený jako 2+1. Byt v osobním vlastnictví se nachází v 1.patře zděného domu. Tvoří ho prostorný obývací pokoj, ložnice a kuchyně s dostatečným místem pro jídelní část, předsíň…

Prodej bytu 2+1, 56m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Čechova

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme na prodej byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 (56 m²) s prostorným sklepem (4 m²). Prosvětlená jednotka je umístěna ve vyvýšeném 1. podlaží zděného bytového domu v ulici Čechova v Českých Budějovicích.…

Prodej bytu 2+1, 90m2, Hluboká nad Vltavou, Svat. Čecha

Jochmann reality s.r.o.

Zrekonstruovaný, prostorný, přízemní byt se zahradou se nachází v městské části Zámostí, v blízkosti zastávky autobusu a obchodu s potravinami. Zahrada nabízí pergolu pro příjemné posezení a je možné dokoupit dalších 145 m2 pozemku, kde je umístěno kryté…

Prodej bytu 2+1, 61m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Zachariášova 766/1

REMONST Development, a.s.

V zastoupení majitele Vám nabízíme velmi zajímavou investiční příležitost. Jedná se o prodej družstevního bytu 2+1 s možností přepisu do OV ( poplatek cca 11.000,-Kč) a možnost provedení přestavby…

Prodej bytu 2+1, 60m2, České Budějovice, Budivojova

Nabízím k prodeji bytovou jednotku v osobním vlastnictví 2+1 o výměře 60m2 v 1. patře 13ti patrového panelového domu. Bytová jednotka prošla zdařilou rekonstrukcí, kdy bylo vyzděno bytové jádro, osazeno velkým sprchovým koutem. Velmi elegantně je odděleno WC od…

Prodej bytu 2+1, 49m2, České Budějovice, Dubenská

Exkluzivně nabízím prodej bytové jednotky 2+1 v družstevním vlastnictví s možností převodu do osobního vlastnictví v cihlovém bytovém domě v Dubenské ulici. Útulná bytová jednotka umístěná v 1. patře 4 patrového cihlového domu z roku 2004 má vyzděné jádro…

Prodej bytu 2+1, 67m2, České Budějovice - České Budějovice 1, Hradební

Společnost HN- servis s.r.o. Vám zprostředkuje prodej pěkného,zrekonstruovaného zděného bytu 2+1 v osobním vlastnictví . Dům v centru Českých Budějovic v Krajinské ulici je po celkové revitalizaci – pavlače, nová okna, stoupačky, topení, nová střecha, výtah. Byt je…

Prodej bytu 2+1, 65m2, České Budějovice - České Budějovice 2, J. Opletala

REALITY V+V s.r.o.

Nabízíme vám k prodeji prostorově velmi dobře řešený družstevní byt o velikosti 2+1 s příslušenstvím (sklepem) 1,3 m², který se nachází v 1. patře panelového domu umístěného na sídlišti Šumava v klidné části obce České Budějovice. V roce 2020 prošel byt zásadní…

Prodej bytu 2+1, 40m2, Borovany, Tovární

REALITY V+V s.r.o.

Nabízíme exkluzivně k prodeji světlý a útulný byt v osobním vlastnictví velikosti 2+1 o celkové ploše 40,2 m², který se nachází v přízemí bytového domu, umístěného na okraji malebné obce Borovany. Byt prošel zásadní rekonstrukcí (nová okna, zděná koupelna,…

Prodej bytu 2+1, 62m2, Zliv, Tyršova

eDO reality

Máte rádi luxusní věci a krásné výhledy? A navíc chcete bydlet v klidu pár kroků od přírody? Pak právě pro Vás tu máme krásný byt 2+1 s balkonem a výhledem na Zliv s dominantami Kletí a Boubínem v pozadí. Kompletně zrekonstruovaný byt se nachází…

Prodej bytu 2+1, 73m2, Všemyslice

Nabízíme ke koupi velice prostorný zděný byt OV 2+1 s venkovní terasou (18 m2) v obci Neznašov nedaleko Týna nad Vltavou. Dominantou bytu je prostorný obývací pokoj se vstupem na venkovní oplocenou…

Prodej bytu 2+1, 65m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Staroměstská

GOLDAU s.r.o.

Nabízíme Vám na prodej byt 2+1 (3+1) s balkonem u centra města České Budějovice. Byt se nachází mezi českobudějovickým náměstím Přemysla Otakara II. a IGY centrem v ulici Staroměstská. Podlahová plocha bytu je 65,27 m2 a je umístěný v 5. patře…

Prodej bytu 2+1, 68m2, Všemyslice - Neznašov

Chcete bydlet uprostřed přírody, ale jen kousek od města s veškerou vybaveností? S chutí se pustíte do rekonstrukce a vytvoříte si bydlení podle svých představ? Tak to si nenechte ujít tenhle byt v Neznašově – klidné vesnici na soutoku Vltavy…

Prodej bytu 2+1, 67m2, České Budějovice, Plzeňská

Při rychlém jednání SLEVA možná! Nabízíme ke koupi prostorný a světlý byt 2+1 s balkonem v osobním vlastnictví po rekonstrukci, ve vyhledávané lokalitě Plzeňská ulice,…


TOPlist TOPlist