5 048 aktuálních nabídek
od 278 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 3+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Český Krumlov
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 3+kk na prodej Český Krumlov

Aktuálně se zde cena bytů 3+kk k prodeji pohybuje od 2 390 000 Kč do 9 450 000 Kč

Ceny bytů 3+kk v okrese Český Krumlov

Cena bytů 3+kk na prodej v okrese Český Krumlov se momentálně pohybuje od 2 390 000 Kč do 9 450 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,69 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 11 085 Kč do 43 830 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 65 899 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 75 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 3+kk k prodeji v okrese Český Krumlov.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Český Krumlov?

Na trhu v Českém Krumlově jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 3+1 (34) v cenách od 1 590 000 Kč, následují byty 3+kk (29) od 2 390 000 Kč, byty 2+kk (27) od 1 495 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (19) od 1 040 820 Kč, byty 2+1 (15) od 1 890 000 Kč, byty 4+kk (7) od 2 800 000 Kč, byty 1+1 (7) od 1 490 000 Kč, byty 4+1 (6) od 1 800 000 Kč, byty 5+1 a více (3) od 5 200 000 Kč a ostatní byty (1) od 2 900 000 Kč.

Lokality bytů 3+kk k prodeji

V okrese Český Krumlov nabízíme byty 3+kk v celkem 7 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 3+kk v Lipně nad Vltavou (10), Prodej bytů 3+kk ve Frymburku (9), Prodej bytů 3+kk v Českém Krumlově (6), Prodej bytů 3+kk v Dolním Třeboníně (1), Prodej bytů 3+kk v Loučovicích (1), Prodej bytů 3+kk ve Velešíně (1), Prodej bytů 3+kk v Kaplici (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 3+kk jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Český Krumlov sousedí 2 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice a České Budějovice.

Byty 3+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (9), okraj obce (7), klidná část obce (6).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt 3+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 3+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 3+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 3+kk v Českém Krumlově s garáží (2) nebo byty 3+kk v Českém Krumlově s parkovacím stáním (4).

Před pořízením bytu 3+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 3+kk v 1. patře (7) a 2. patře (2), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (10). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 3+kk v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 3+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 3+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Český Krumlov na prodej byty 3+kk v bezvadném stavu (16), novostavby (9), v dobrém stavu (2), ve fázi projektu (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 3+kk v Českém Krumlově dle vlastnictví

Byty 3+kk zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 3+kk v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 3+kk se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 3+kk podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Český Krumlov nabízejí nejčastěji zděné byty 3+kk (11). V nabídce k prodeji jsou také jiné byty 3+kk (6), panelové byty 3+kk (2), skeletonové byty 3+kk či byty 3+kk s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů 3+kk v okrese Český Krumlov dle inzerenta:

V Českém Krumlově a okolí pochází 29 bytů 3+kk z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 3+kk k prodeji inzerují tyto realitky: GEPARD REALITY / Boars (5), Luxent s.r.o. (5), Lipno Real s.r.o. (4), RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o. (2), GENERAL REALITY a.s. (2), ALDO REALITY (1), EVROPA realitní kancelář KLADNO (1), 1. Chodská realitní v.o.s. (1), Realitní kancelář FORTUNA REALITY s.r.o. (1) a Realitní kancelář STING, s.r.o. (1).

Jak najít vhodný byt 3+kk na prodej v okrese Český Krumlov?

Pokud máte konkrétní představu bytu 3+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 3+kk na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Český Krumlov 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 3+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 3+kk v Českém Krumlově?

V okrese Český Krumlov působí 19 realitních makléřů, spadajících pod 17 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, AD REALITY České Budějovice, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2 a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Český Krumlov

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Marek Ertl, Petr Migl, Jan Kubeš, Jiří Kejšar, Pavel Daoudi, Jiří Matějka, Ludmila Šťastná, Ing. Miroslav Hodina, Ing. Miroslav Hodina a Hana Pinterová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českého Krumlova nabízí Ing. Zdeněk Jemelík (5). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 3+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+kk, 74m2, Frymburk

Broker Consulting, a.s.

Naše společnost Vám k prodeji nabízí apartmán 3+KK ve Frymburku, který ještě voní novotou. Apartmán se nachází v Městyse Frymburk, který nabízí vše potřebné k rekreaci - obchody, kavárny, cyklostezky, wellness centrum a mnoho dalšího. Frymburk je místo, kde sezóna…

Prodej bytu 3+kk, 77m2, Kaplice, Šumavská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu 3+kk bez balkonu, OV, 77 m2, v prvním patře třípatrového zděného domu bez výtahu, ul. Šumavská, Kaplice. Součástí nabídky je i garážové stání v prvním podlaží. Velmi pěkný a prostorný byt o podlahové ploše…

Prodej bytu 3+kk, 75m2, Dolní Třebonín

ALDO REALITY

Jedná se o samostatnou podkrovní bytovou jednotku, situovanou v 1. patře dvojdomku v cca 20 let staré zástavbě rodinných dvoj a čtyřdomků.Součástí bytu je samostatná předsíň v přízemí a samostatné schodiště vedoucí do 1.patra, kde je byt situován.Byt sestává…

Prodej bytu 3+kk, 98m2, Lipno nad Vltavou

Lipno Real s.r.o.

Exkluzivně Vám představujeme tento premium beachfront apartmán, který se se nachází přímo v první řadě u pláže v centru Lipna nad Vltavou. Luxusní podkrovní jednotka disponuje zádveřím, odděleným WC, koupelnou, dále prostor navazuje na prostornou obývací část s kuchyní,…

Prodej bytu 3+kk, 82m2, Český Krumlov - Domoradice, Za Jitonou 19

GENERAL REALITY a.s.

V první etapě výstavby jedinečného projektu Krumlovský Vltavín můžeme nabídnout ke koupi ještě několik apartmánových jednotek o dispozici 3+kk. Jednotky jsou vhodné jak na bydlení, tak vzhledem…

Prodej bytu 3+kk, 61m2, Frymburk

AZ Bydlení s.r.o.

Apartmán s nádherným výhledem na přehradní nádrž Lipno, Vítkův Hrádek a centrum Frymburku. K dispozici jsou dva dvoulůžkové pokoje, velmi prostorná vstupní hala vhodná k instalaci kuchyňské linky, samostatná toaleta, koupelna - sprchový kout, dvě umyvadla, fén…

Prodej bytu 3+kk, 59m2, Velešín, Sídliště

Realitní kancelář FORTUNA REALITY s.r.o.

Nabízíme exkluzivně na prodej velmi pěkný byt o dispozici 3+kk v revitalizovaném panelovém domě na Sídlišti ve Velešíně. Byt je situovaný ve 4. patře ze čtyř s výtahem. Ze vstupní chodby je přístup do dvou neprůchozích pokojů, dále do koupelny se…

Prodej bytu 3+kk, 101m2, Český Krumlov - Plešivec, 5. května

Nabídka zděného bytu po rekonstrukci o dispozičním řešení 3+kk s možností dobudování dalšího pokoje ve zděném prvorepublikovém domě s výhledem v Českém Krumlově. Původní dispozice bytové jednotky byla před rekonstrukcí 2+1, v současné době je byt řešen jako 3+kk…

Prodej bytu 3+kk, 90m2, Lipno nad Vltavou - Slupečná

Prodej velkého dvoupodlažního mezonetového bytu, tzv. bungalovu, v komplexu Marina Lipno v Lipně nad Vltavou. Apartmánový byt v 1. a 2. patře budovy s č.p., tzv. bungalovu o 4 bytových jednotkách, má výměru 88m2 a je kompletně zařízen nábytkem k využití jak…

Prodej bytu 3+kk, 84m2, Frymburk - Kovářov

RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o.

Prodej této nemovitosti zajišťuje makléřka Kamila Dvořáková, tel.: 775 140 636. Nabízíme k prodeji byt 3+kk v rekreační oblasti u Lipenské přehrady - Kovářov. Jedná se o kompletně zařízenou bytovou mezonetovou jednotku s výměrou 59 m2 +…

Prodej bytu 3+kk, 76m2, Lipno nad Vltavou - Slupečná

Apartmán v družstevním vlastnictví v komplexu Marina Lipno v obci Lipno nad Vltavou. Apartmán v 1. a 2 patře má výměru 76,84m2 a je kompletně zařízen novým nábytkem. Dispozice apartmánu je následující: Vstupní chodba (3,12m2), obývací pokoj (28,44m2), kuchyň…

Prodej bytu 3+kk, 76m2, Lipno nad Vltavou - Slupečná

RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o.

Nabízíme k prodeji kompletně zařízený apartmánový družstevní byt v centrální části – Marina Landal Lipno přímo u Lipenského jezera. Jedná se o apartmán umístěný v druhém nadzemním podlaží s výhledem na jezero a přístavní molo, které je vzdálené necelých…

Prodej bytu 3+kk, 64m2, Lipno nad Vltavou

BIDLI reality, a.s.

Tato mezonetová jednotka s jedinečným výhledem na jezero, je připravena k okamžitému provozu v komplexu Korzo Lipno. Prodává se včetně vybavení. Každý apartmán bude nově vytápěn pomocí tepelných čerpadel a bude napojen na systém FVE - fotovoltaické elektrárny.…

Prodej bytu 3+kk, 153m2, Lipno nad Vltavou

Nabízíme k prodeji luxusní byt 3+kk o obytné ploše 102,8 m2 se dvěma předzahrádkami (32,1 a 13,1 m2) s příjemným výhledem. Byt je součástí nově vznikajícího luxusního pětihvězdičkového resortu MOLO Lipno se soukromou zahradou a molem do jezera. Projekt…

Prodej bytu 3+kk, 74m2, Český Krumlov, Sídliště Vyšný

Realitní kancelář STING, s.r.o.

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k prodeji zděný byt o dispozici 3+KK, osobní vlastnictví , o podlahové ploše 74 m2, nacházející se ve druhém patře revitalizovaného cihlového domu v okrajové části Českého Krumlova s krásným výhledem…

Prodej bytu 3+kk, 90m2, Český Krumlov - Domoradice, Urbinská

Nabídka prodeje hezkého prostorného zděného bytu s terasou a komorou ve druhém patře zděného domu s výtahem na ulici Urbinská v Českém Krumlově. Dispozičně je byt řešen jako 3+kk o výměře 86m2. Do bytu se vstupuje přes velkou centrální halu, ze které se…

Prodej bytu 3+kk, 128m2, Lipno nad Vltavou

Nabízíme k prodeji luxusní mezonetový byt 3+kk o obytné ploše 114,8 m2 s balkonem (8,7 m2) s příjemným výhledem. Byt je součástí nově vznikajícího luxusního…

Prodej bytu 3+kk, 100m2, Lipno nad Vltavou

Nabízíme k prodeji luxusní mezonetový byt 3+kk o obytné ploše 89,4 m2 s balkonem (7,5 m2) s příjemným výhledem. Byt je součástí nově vznikajícího luxusního…

Prodej bytu 3+kk, 120m2, Lipno nad Vltavou

Nabízíme k prodeji luxusní byt 3+kk o obytné ploše 100,7 m2 se dvěma balkony (7 a 7,9 m2) s příjemným výhledem. Byt je součástí nově vznikajícího luxusního…

Prodej bytu 3+kk, 171m2, Frymburk

Nabízíme k prodeji zcela nový byt 3+kk o podlahové ploše 91m2 s vlastní terasou/zahradou o velikosti 80 m2. Byt je situován v přízemí novostavby, která je součástí komplexu Wellness Hotel Frymburk, v atraktivní lokalitě a těsné blízkosti Lipenské…


TOPlist TOPlist