Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

Dispozice a stáří

Dispozice
Stáří inzerátu
Okresy
České Budějovice
Okresy

Cena, plocha a patro

Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Umístění objektu
Dostupnost
Podrobnosti
V nabídce
Prezentace
Rozšířené hledání

Prodej bytů

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 79 000 Kč do 129 000 000 Kč Více informací

Ceny bytů v České republice

Cena bytů na prodej v České republice se momentálně pohybuje od 79 000 Kč do 129 000 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od několika tisíc Kč do 543 953 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v České republice.

Jaké jsou byty na prodej na našem trhu?

Na trhu v České republice jsou v současné době nejpočetnější byty 3+1 (1725) v cenách od 440 000 Kč, následují byty 2+1 (1395) od 150 000 Kč, byty 2+kk (1364) od 530 000 Kč, byty 3+kk (1177) od 790 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (614) od 300 000 Kč, byty 1+1 (479) od 499 000 Kč, byty 4+kk (387) od 79 000 Kč, byty 4+1 (357) , byty 5+1 a více (113) od 1 250 000 Kč, byty 5+kk (72) od 4 000 000 Kč, pokoje (15) od 1 490 000 Kč, ostatní byty (8) od 652 000 Kč a (1) od 2 100 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v České republice, je byt za cenu 11 990 000 Kč v obci , který má obytnou plochu 3480 m2.

Lokality bytů k prodeji

V České republice nabízíme byty v celkem 99 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů v Praze (1634), Prodej bytů v Ostravě (327), Prodej bytů v Brně (269), Prodej bytů v Plzni (202), Prodej bytů v Českých Budějovicích (194), Prodej bytů v Karlových Varech (179), Prodej bytů v Mostě (142), Prodej bytů v Teplicích (137), Prodej bytů v Ústí nad Labem (129), Prodej bytů v Olomouci (115), Prodej bytů v Mariánských Lázních (112), Prodej bytů v Pardubicích (104), Prodej bytů v Chomutově (99), Prodej bytů v Hradci Králové (90), Prodej bytů v Kladně (88).

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (2325), centrum (2270), sídliště (717), okraj obce (298), rušná část obce (69), polosamota (6), samota (3), zástavba rd (3).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (2800). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v České republice s garáží (414) nebo byty v České republice s parkovacím stáním (349).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (1489) a 2. patře (1237), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (2526). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (631). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro České republice na prodej byty v bezvadném stavu (2907), v dobrém stavu (1911), po rekonstrukci (977), novostavby (955), rozestavěné (353), k rekonstrukci (311), ve fázi projektu (28), staré, opuštěné či ve špatném stavu (3).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v České republice dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v České republice nabízejí nejčastěji zděné byty (2163). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty (1539), jiné byty (893), skeletonové byty, montované byty (187), dřevěné byty (14), kamenné byty (13) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Developerské projekty a novostavby

V případě, že preferujete novostavby a nemovitosti v rámci developerských projektů, pak si v České republice a okolí můžete aktuálně vybrat z těchto nabídek:

Vista Troja

Vista Troja

Ceny Cena na dotaz
Projekt s 8-mi nadzemními podlažími a dvěma vstupy bude zahrnovat 50 jednotek k bydlení a také v podzemním podlaží prostory pro parkování. Z pestré nabídky bytů od 1+kk do 4+kk si vybere určitě každý.
Více detailů k projektu Vista Troja.

Rezidence Otín

Rezidence Otín

Ceny od 7 900 000 Kč
Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu bytových domů „rezidence Otín“ u Jindřichova Hradce.
Více detailů k projektu Rezidence Otín.

Nové Pláně

Nové Pláně

Ceny Cena na dotaz
Nové Pláně nabízí dostupné bydlení ....
Více detailů k projektu Nové Pláně.


Dražby a aukce bytů v České republice

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v České republice také k dispozici 173 bytů v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v České republice dle inzerenta:

V České republice pochází 7651 bytů z nabídky realitních kanceláří a 56 bytů jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (1253), CENTURY 21 Česká republika (302), Broker Consulting, a.s. (269), BIDLI reality, a.s. (262), NEXT REALITY GROUP a.s. (228), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (202), DUNA HOUSE (174), Fincentrum Reality s.r.o. (135), REALITY PRORADOST s.r.o. (123) a QARA s.r.o. (116). Dalších 56 bytů je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Turistické oblasti

Vybírat své byty můžete v těchto atraktivních lokalitách: Beskydy, Brdy, České Středohoří, České Švýcarsko, Českomoravská vrchovina, Český les, Chodsko, Doksy - Máchovo jezero, Dolní Berounka, Jeseníky, Jihočeské rybníky, Jizerské hory, Kaplicko, Křivoklátsko, Krkonoše, Krušné hory, Mělnicko, Moravský kras, Podkrkonoší, Podyjí, Pošumaví, Povodí Orlice, Přesticko, Slovácko, Staroboleslavsko, Střední Vltava, Šumava, Táborsko, Valašsko, Západočeské Lázně, Železné hory, Lipno, Český ráj, Kokořínsko, Ostravsko, Českokrumlovsko, Opavsko, Plzeňsko, Brněnsko, Polabí, Žďárské vrchy, Kladské pomezí, Devět skal, Adršpašsko, Babiččino údolí a Blaník.

Jak najít vhodný byt na prodej v České republice?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v České republice 1181 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v České republice?

V České republice působí 2000 realitních makléřů, spadajících pod 881 realitních kanceláří, které můžete oslovit.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v České republice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ivana Sychrová, Lucie Opatřilová, Martin Vacek, David Machač, Ing. Daniel Rapák, Veronika Kůrková, Soňa Piatková, Thijs Ramp, Romana Marhounová a Anette Stoszková.

Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 5+kk 90 m² České Budějovice, Sukova

Nabízíme k prodeji částečně zařízený byt 5kk/90 m2 s terasou, sklepem a krytým parkovacím stáním (možnost přikoupení druhého parkovacího místa) v bytovém domě Rezidence U Kapličky I. v Č. Budějovicích. Rezidence se nachází na nároží ulic Husova a Sukova - ideální místo v blízkosti centra města, odpočinkové zóny parku Stromovka a kompletní občanské vybavenosti, jako jsou restaurace, ško

Doporučeno před 41 minutami

Prodej bytu 3+1 62 m² Velešín, U Hřiště

Nabízím k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví o výměře 62 m2. Zrekonstruovaná bytová jednotka v roce 2019 (vyzděné jádro, kompletně měděná elektroinstalace, podlahová krytina, systém vytápění, kuchyňská linka, dřevěné obložky dveří) se nabízí částečně vybavená, mimo dvou vestavěných skříní jde především o plně vybavenou kuchyňskou linku včetně elektrospotřebičů (myčka Siemens, lednice

Doporučeno před hodinou

Prodej bytu 1+kk a garzoniéry 48 m² České Budějovice, Chelčického

V exkluzivním zastoupení Vám nabízím nově uvedený byt 1+kk, v novostavbě bytového domu. Tato útulná nemovitost se nachází v lokalitě České Budějovice 6 na ulici Chelčického. Byt disponuje sprchovým koutem a zděným jádrem, což představuje výhodu v podobě trvanlivosti a odolnosti. Součástí bytu je také lodžie 9.5 m2, která poskytuje příjemný prostor pro relaxaci. K dispozici je také sklep

Doporučeno před hodinou

Prodej bytu 4+kk 127 m² České Budějovice, Chelčického

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme novou nemovitost na prodej. Dokončení dle přáni klienta. Jedná se o prostorný byt 4+kk, který se nachází v mimořádně vyhledávané lokalitě v Českých Budějovicích, konkrétně v ulici Chelčického v blízkosti centra. Tento moderní byt je situován na jihozápad a východ. Disponuje prostorným obývacím pokojem s kuchyňským koutem, ze kterého je i vstup na prostornou lo

Doporučeno před hodinou

Prodej bytu 1+kk a garzoniéry 39 m² České Budějovice, Chelčického

V zastoupení investora nabízím moderní byt 1+kk v novostavbě s vysokým standardem, téměř v centru Českých Budějovic. Byt o celkové ploše 39 m2 je v prestižní novostavbě rezidence Knapp, v ulici Chelčického a je tak ideální volbou pro jednotlivce či páry, kteří hledají moderní a pohodlné bydlení v atraktivní lokalitě s veškerým komfortem centra města. Vysoký standard bytu je zajištěn po

Doporučeno před 9 hodinami

Prodej bytu 2+kk 64 m² Hluboká nad Vltavou, U Parku

Prakticky řešený byt s úžasnou terasou, výhledem na zámecký park a parkováním se nachází v aktuálně stavěném moderním bytovém domě v klidné rezidenční lokalitě v bezprostřední blízkosti zámeckého parku, který je ideální pro procházky, sport či relaxaci. Vnitřní dispozice bytu nabízí vstupní halu s prakticky řešeným prostorem pro vestavěnou skříň, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, ložnici a

Doporučeno před 13 hodinami

Prodej bytu 1+kk a garzoniéry 25 m² Třeboň, U Francouzů

Prodej bytu 1+kk v Třeboni v žádané lokalitě U Francouzů. Byt je o celkové výměře 25m2 prošel částečnou rekonstrukcí v únoru 2024. Nachází se v přízemí bytového domu. Parkování je před domem na veřejném parkovišti. Byt je k dispozici od května 2024, nebo dle individuální domluvy. U Francouzů je perfektní lokalitou, v okolí se nachází kompletní občanská vybavenost. Do historického centra

Doporučeno před 15 hodinami

Prodej bytu 3+1 71 m² Tábor, Sofijská

Nabízíme k prodeji zařízenou bytovou jednotku 3+1 s balkonem, která se nachází ve 2.patře revitalizovaného panelového domu s výtahem v Táboře, v ulici Sofijská. Byt o podlahové ploše 71,3m2 disponuje kuchyní(8,6m2), obývacím pokojem(20,3m2), ložnicí(12,2m2), dětským pokojem(12m2), předsíní(14,4m2), koupelnou(2,8m2) a toal

Doporučeno před 16 hodinami

Prodej bytu 1+kk a garzoniéry 20 m² Planá nad Lužnicí, Průmyslová

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+kk s podlahovou plochou 20 m2 v Plané nad Lužnicí. Byt se nachází ve 2. patře panelového čtyřpatrového domu s výtahem. Dům prošel celkovou revitalizací, nová zateplená fasáda, nový výtah. Revitalizace domu je již splacená. V bytě nové plastové okno, nová elektřina, vyzděné jádro se sprchovým koutem, nové vinylové podlahy. Orie

Doporučeno před 17 hodinami

Prodej bytu 4+kk 135 m² České Budějovice, Dělnická

Nabízíme k prodeji prosvětlený podkrovní byt 4+kk o výměře 110 m2, který se nachází kousek od centra Českých Budějovic v oblíbené lokalitě Suché Vrbné. Tento byt nabízí krásný výhled na město z prostorné terasy o ploše 20 m2 a disponuje i zděným sklepem o velikosti 5 m2. Vnitroblok bytového domu nabízí obyvatelům možnost využití společné zahrady, která je vybavena

Doporučeno před 17 hodinami

Prodej bytu 1+1 41 m² České Budějovice, Pražská tř.

Nabízíme k prodeji byt v družstevním vlastnictví, dispozice 1+1, 41m2, ul. Pražská, ČB. Byt se nachází v 1. podlaží cihlového domu bez výtahu a je po rekonstrukci. Nová koupelna, nové štuky, plastová okna, nové rozvody vody a elektřiny. Byt se skládá z kuchyně 10 m

Doporučeno před 17 hodinami

Prodej bytu 3+1 68 m² Žár

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+1, výměře 68 m2, v obci Žár u Trhových Svinů, č. p. 20. K bytové jednotce náleží garáž o rozměru 5,5m x 3,4m, výměře 19 m2 a dvě lodžie. Byt prošel kompletní rekonstrukcí: nové vinylové podlahy, nová elektřina, nové rozv

Doporučeno před 17 hodinami

Prodej bytu 3+kk 75 m² Borovany, Hlubocká

Nabízíme vám k prodeji byt o dispozici 3+KK s lodžií a sklepem o rozloze 75 m2. Byt v družstevním vlastnictví se nachází v 3. podlaží cihlového domu v Borovanech, ulice Hlubocká 598. Stáří domu je 24 let. Dům je bez výtahu, zděný na šíři 45cm a zateplený. Schodiště TERACO s kovovým zábradlím. Okna plastová. Vytápění domu centrální z plynové kotelny. K bytu je jedna sklepní kóje. V

Doporučeno před 19 hodinami

Prodej bytu 2+1 58 m² České Budějovice, Průběžná

Nabízíme k prodeji bezbariérový byt velikosti 2+1, po celkové rekonstrukci, ulice Průběžná, v Českých Budějovicích. Byt má výměru 58 m2 se nachází v přízemí zatepleného panelového domu. Před vchodem zpevněná plocha, ze zádveří vstup do kuchaně s jídelním koutem. Nová kuchyňská linka se sklovarnou deskou, digestoří, el. troubou a prostorem pro myčku, Velká hlavní místnost (cca 24 m2

Doporučeno před 20 hodinami

Prodej bytu 4+1 82 m² Jindřichův Hradec, Jakubská

Prodej bytu o dispozici 4+1 o podlahové ploše cca 82 m2 s BALKONEM, GARÁŽÍ a 2 prostornými SKLEPY v ulici Jakubská. Bytová jednotka je v původním udržovaném stavu a je tedy určená k renovaci podle potřeb nového majitele. Byt je orientován na 3 světové strany (obývák s balkonem a malým pokojem na jih, kuchyně a 1 ložnice na západ, druhá ložnice na sever). U domu je v současnosti možné vy

Doporučeno před 20 hodinami

Prodej bytu 1+1 39 m² Horní Vltavice

Nabízíme k prodeji krásný byt 1+1 s užitnou plochou 39 m?, umístěný na okraji klidné části Horní Vltavice. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu, což zajišťuje tiché a nerušené bydlení. Nízké náklady. Byt prošel nedávnou celkovou rekonstrukcí a je ve velmi dobrém stavu a připraven k okamžitému nastěhování. V bytě ještě nikdo nebydlel. Dispozice částečně oddělené ložnice, prostornéh

Doporučeno před 20 hodinami

Prodej bytu 3+1 71 m² Trhové Sviny, Třebízského

Exkluzivně Vám nabízím ke koupi kompletně zrekonstruovaný byt v osobním vlastnictví v cihlovém domě v Trhových Svinech, v ulici Třebízského. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží a má výměru 70,5 m2. Dispozice bytu je 3+1. V kuchyni a na chodbě je vinylová podlaha, v ostatních místnostech jsou dubové parkety. K nim ladí dubové dveře a zárubně. Kuchyň a jídelna jsou orientované na seve

Doporučeno před 20 hodinami

Prodej bytu 4+1 80 m² Horní Dvořiště, Česká

Exkluzivně nabízím k prodeji kompletně zrekonstruovaný byt v cihlovém domě v Horním Dvořišti, v ulici Česká. V domě je pouze 5 bytů. Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží, má výměru 80 m2. Z původních dvou balkonů je rekonstrukcí jednoho z nich byt zajímavě zvětšený o další 2 m2, neboť se z něj stala uzavřená lodžie jako součást kuchyně. Dispozice bytu je 4+1. Ze vstupní cho

Doporučeno před 20 hodinami

Prodej bytu 2+1 52 m² České Budějovice, Polní

Exkluzivně nabízím k prodeji byt v cihlovém domě v klidné části žádané lokality Havlíčkova kolonie v Českých Budějovicích. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží a má výměru 52,1 m2. V domě je nový výtah a má bezbariérový přístup. Dispozice bytu je 2+1. Všechny místnosti jsou orientovány na západ do vnitrobloku. Díky tomu je byt klidný, slunný a teplý. Byt je před rekonstrukcí. K bytu n

Doporučeno před 20 hodinami

Prodej bytu 2+1 57 m² Třeboň, Svobody

Nabízíme vám krásný byt v Třeboni v osobním vlastnictví na sídlišti naproti obecnímu úřadu. Byt je o dispozici 2+1 a velikosti 57 m2. Nachází v zatepleném panelovém domě naproti městskému úřadu. Bytové jádro je původní a v koupelně je instalován sprchový kout. Kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou a obkladem. Okna jsou plastová. Byt je dobrém stavu. Historické centrum města je v docház

Doporučeno před 20 hodinami

Prodej bytu 2+1 65 m² České Budějovice, Železničářská

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji modernizovaný útulný byt 2+1 (cca 58 m2) ve zděném domě v žádané lokalitě Suché Vrbné, ulice Železničářská v Českých Budějovicích. Byt se nachází ve 4. podlaží /4/ v bytovém domě s celkem 11 bytovými jednotkami. Orientace je na východní stranu. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kondenzační kotel. Bytový dům je zateplený a okna jsou plasto