4 063 aktuálních nabídek
od 263 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
Upřesnit požadovanou lokalitu
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Pozemky na prodej, jižní Čechy

Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč

Ceny pozemků v České republice

Cena pozemků na prodej v České republice se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 122 964 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od několika tisíc Kč do 518 501 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v České republice.

Jaké jsou pozemky na prodej na našem trhu?

Na trhu v České republice jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (3084) v cenách od 0 Kč, následují zemědělská půda (1896) od 21 600 Kč, ostatní pozemky (959) od 20 100 Kč, louky (799) od 22 500 Kč, zahrady (710) od 26 250 Kč, komerční pozemky (632) od 35 200 Kč, lesy (500) od 11 180 Kč a vodní plochy (31) od 40 000 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V České republice nabízíme pozemky v celkem 99 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej pozemků v Praze (145), Prodej pozemků v Brně (69), Prodej pozemků v Ostravě (63), Prodej pozemků v Plzni (57), Prodej pozemků v Ústí nad Labem (56), Prodej pozemků v Karviné (45), Prodej pozemků v Olomouci (44), Prodej pozemků v Liberci (41), Prodej pozemků ve Vracově (37), Prodej pozemků v Děčíně (35), Prodej pozemků v Karlových Varech (34), Prodej pozemků v Chebu (33), Prodej pozemků v Bzenci (33), Prodej pozemků v Českých Budějovicích (33), Prodej pozemků v Jeřmanicích (32).

Developerské projekty a novostavby

V případě, že preferujete novostavby a nemovitosti v rámci developerských projektů, pak si v České republice a okolí můžete aktuálně vybrat z těchto nabídek:

Atraktivní pozemek v obchodní zóně ul. Strakonická České Budějovice

Atraktivní pozemek v obchodní zóně

Lokalita: ul. Strakonická České Budějovice
Ceny od 6 000 Kč
Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obchodní zóně v příměstí Českých Budějovic v sousedství obchodního domu Sconto, Albert, McDonald, na sousedním pozemku se nachází rozsáhlá myčka automobilů.
Více detailů k projektu Atraktivní pozemek v obchodní zóně.

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny Mýto u Rokycan, lokalita

Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny

Lokalita: Mýto u Rokycan, lokalita "U Sladovny"
Ceny od 3 062 000 Kč
V Mýtě u Rokycan, v lokalitě U Sladovny připravila firma IKO stavby s.r.o. výstavbu obytné lokality. Záměrem bylo vytvořit ucelený, kvalitní obytný komplex, kde návrh zástavby vychází z požadavků specifikovaných územním plánem. Objekty jsou komponovány s ohledem na místní podmínky.
Více detailů k projektu Bytové domy a pozemky Mýto U Sladovny.

Dražby a aukce pozemků v České republice

Kromě pozemků standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v České republice také k dispozici 291 pozemků v dražbě či v aukci.

Nabídka pozemků v České republice dle inzerenta:

V České republice pochází 8565 pozemků z nabídky realitních kanceláří a 46 pozemků jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (2415), FondRealit.cz (636), ORCA ESTATE a.s. (627), Přímý prodej půdy s.r.o. (264), Správa TOP realit s.r.o. (217), CENTURY 21 Česká republika (202), BIDLI reality, a.s. (153), BO! reality a finance (128), Broker Consulting, a.s. (125) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (119). Dalších 46 pozemků je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Turistické oblasti

Vybírat své pozemky můžete v těchto atraktivních lokalitách: Beskydy, Blatensko, České Středohoří, České Švýcarsko, Českomoravská vrchovina, Český les, Chodsko, Chřiby, Doksy - Máchovo jezero, Dolní Berounka, Jeseníky, Jihočeské rybníky, Jizerské hory, Kaplicko, Křivoklátsko, Krkonoše, Krušné hory, Lužické hory, Pálava, Podkrkonoší, Podyjí, Posázaví, Pošumaví, Povodí Orlice, Přesticko, Slovácko, Střední Vltava, Šumava, Táborsko, Valašsko, Západočeské Lázně, Třeboňsko, Javorníky, Lednicko-valticko, Lipno, Český ráj, Novohradské hory, Ostravsko, Českokrumlovsko, Opavsko, Plzeňsko, Brněnsko, Polabí, Bílé Karpaty, Hostýnské vrchy, Adršpašsko, Babiččino údolí a Blaník.

Jak najít vhodný pozemek na prodej v České republice?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v České republice 711 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout pozemek v České republice?

V České republice působí 2000 realitních makléřů, spadajících pod 880 realitních kanceláří, které můžete oslovit.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v České republice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ivana Sychrová, Lucie Opatřilová, Martin Vacek, David Machač, Ing. Daniel Rapák, Veronika Kůrková, Soňa Piatková, Thijs Ramp, Romana Marhounová a Anette Stoszková.

Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej louky, 16783m2, Loučovice - Nové Domky

Nabízíme Vám prodej rozlehlého pozemku vzdáleného několik desítek metrů od lipenské vodní nádrže, v osadě Nové Domky, o výměře 16.723 m2. Pozemek je, dle katastru nemovitostí, veden jako trvalý travní porost. Dle územního plánu se předmětný pozemek nachází částečně…

Prodej louky, 7321m2, Hamr

Správa TOP realit s.r.o.

Nabízíme Vám ke koupi pozemek v katastrálním území Hamr, LV 161 o výměře 7321 m2. Parcela č. 246/39 - o výměře 3270 m2 (trvalý travní porost) Parcela č. 320 - o výměře 4051 m2 (trvalý travní porost) Jsme přímí…

Prodej lesa, 7972m2, Smilovy Hory - Malý Ježov

Správa TOP realit s.r.o.

Nabízíme Vám ke koupi pozemek v katastrálním území Malý Ježov, LV 135 o výměře 7972 m2. Parcela č. 1013/1 - o výměře 7273 m2 (Lesní pozemek) Parcela č. 801 - o výměře 699 m2 (Lesní pozemek) Jsme přímí majitelé…

Novinka
199.000 Kč (25,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 662m2, Trhové Sviny

Vicek Reality

Nabízíme na prodej soubor pozemků o  celkové výměře 662m2 v Trhových Svinech, ulice Dělnická/Lesní. Pozemky jsou schváleny dle územního plánu pro výstavbu RD. Oplocený soubor pozemeků bude mít šířku cca 28 m a délku cca 23,6 m. Prodej pozemků vychází…

Novinka
2.150.000 Kč (3.248,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 525m2, Trhové Sviny

Vicek Reality

Nabízíme na prodej pozemek o výměře 525m2 v Trhových Svinech, ulice Dělnická/Lesní. Pozemek je schválen dle územního plánu pro výstavbu RD. Oplocený pozemek bude mít šířku cca…

Novinka
1.680.000 Kč (3.200,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1100m2, Klenovice, Klenovice

Zprostředkujeme Vám prodej pozemku na stavbu domu v Klenovicích u Soběslavi. Pozemek o velikosti 1100 m2, rovinatý, se nachází na kraji obce v klidném místě. Jedná se o prodej dvou sousedních parcelních čísel, jejichž sloučením vzniká příjemný…

2.400.000 Kč (2.182,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 900m2, Kájov, U Třech svatých

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o 900 m2 s výhledem na Kleť, ul. Za Kostelem, ul. U Třech svatých, Kájov. Jedná se o severním směrem mírně svažitý pozemek s inženýrskými sítěmi na  kraji pozemku: voda, kanalizace,…

5.500.000 Kč (6.111,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 50000m2, Putimov, Putimov

Zprostředkujeme Vám v přímém zastoupení majitelů prodej pozemku o velikosti cca 50.000 m2 v obci Putimov (Pelhřimov), určený územním plánem k výstavbě rodinných domů. K dispozici napojení na plyn, elektřinu, obecní vodu i kanalizace, nutno…

Prodej zemědělské půdy, 12914m2, Předotice - Podolí II

RE/MAX Optimal

Předotice u Písku - prodej zemědělské půdy 12.914m2 Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji lukrativní spoluvlastnický podíl na zemědělských pozemcích v obci Předotice, katastrální území Podolí II a Šamonice, okres Písek. Tyto pozemky mají celkovou rozlohu 91…

Prodej louky, 4561m2, Předotice

RE/MAX Optimal

Předotice u Písku - prodej podílu na pozemku travní porost. Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji lukrativní spoluvlastnický podíl na zemědělských pozemcích v obci Předotice, katastrální území Podolí II, okres Písek. Tyto pozemky mají celkovou rozlohu 39…

Novinka
725.850 Kč (159,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1610m2, Ktiš, Smědeč

NEMO reality s.r.o.

Prodej pozemku s výměrou 1.610 m2 určeného ÚP k zástavbě – plocha smíšená obytná. El. rozvod, obecní vodovod a kanalizace na pozemku a v sousední komunikaci. Poslední parcela na okraji malé obce ve svahu s JZ expozicí s výhledem…

Novinka
1.919.120,-, (1.192,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 6884m2, Kamenný Újezd, Náměstí

Nabízíme travnatý pozemek pro chov koní, pastvu či pěstování plodin, Pozemek je též vhodný jako investice se záměrem vybudování zahrádek k relaxaci a pěstování domácí zeleniny a ovoce. Zahrádky stačí jen rozměřit, oplotit a rozprodávat po jedné. Celistvý pás půdy je…

Novinka
3.442.000,-, (500,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské půdy, 18251m2, Kaliště - Holušice, Holušice

Reality 11 Vám zprostředkují prodej zemědělského pozemku o výměře 18251 m2. Jedná se o pozemky v katastrálním území Holušice. Druhem pozemku je orná půda. Pozemek je prodáván jako celek. V současné době je pozemek obhospodařován zemědělským družstvem, se kterým…

620.534,-, (34,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 1339m2, Borovnice, Borovnice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej oplocené zahrady o 1339 m2, jedné ze tří, v jižní okrajové části obce Nová Ves u Českých Budějovic. Jedná se o rovinatý pozemek, určený územním plánem jako zahrada přibližně obdélníkového tvaru, viz mapa ve fotkách.…

2.500.000 Kč (1.867,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 548m2, Borovnice, Borovnice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej oplocené zahrady o 548 m2, jedné ze tří, v jižní okrajové části obce Nová Ves u Českých Budějovic. Jedná se o rovinatý pozemek, určený územním plánem jako zahrada přibližně obdélníkového tvaru, viz mapa ve fotkách.…

1.500.000 Kč (2.737,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 3013m2, Staré Město pod Landštejnem

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 3013 m2 v malé vesnici Návary, která je částí obce Staré Město pod Landštejnem v okrese Jindřichův Hradec. Dle katastru nemovitostí je pozemek veden jako zahrada a dle platného územního plánu se nachází v ploše…

Prodej stavebního pozemku, 939m2, Borotín

Prodej formou el. aukce, pozemek pro RD, 939 m2, Městys Borotín. Nabízíme k prodeji formou elektronické aukce pozemek parc. č. 733/6 o výměře 510 m2, parc. č. 734/5 o výměře 429 m2. Pozemky jsou územním plánem určeny pro výstavbu RD.…

Novinka
1.408.500 Kč (1.500,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1162m2, Záboří

Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Nabízíme prodej stavebního pozemku v malebné jihočeské přírodě na okraji obce Záboří, nedaleko od Českých Budějovic. Jedná se o mírně svažitý udržovaný pozemek, obklopen zelení. Na pozemku zavedena elektřina. Vodovod nedaleko od hranice pozemku. Kanalizaci nutno řešit jímkou.…

Prodej zemědělské půdy, 14999m2, Čakov

Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji pozemek o velikosti 14.999 m2 vedený jako orná půda, který spadá pod obec Čakov u Českých Budějovic. Pozemek leží za obcí Čakov směr Záboří a je určen k zemědělské činnosti, hospodaření, chovu zvířat. Příjezdová cesta asfaltová,…

Prodej stavebního pozemku, 1177m2, Žirov

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1177m2 v obci Žirov, okr. Pelhřimov, který je určen k zástavbě rodinného domu venkovského charakteru. Pozemek se nachází v klidné okrajové části obce, s krásným výhledem do okolní krajiny. V ceně je zahrnuta…


TOPlist TOPlist