4 812 aktuálních nabídek
od 302 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Pozemky na prodej České Budějovice

Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od 34 000 Kč do 88 875 000 Kč

Ceny pozemků v okrese České Budějovice

Cena pozemků na prodej v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od 34 000 Kč do 88 875 000 Kč. Průměrná cena stavebního pozemku se v tomto okrese pohybuje kolem 3 619 Kč/m2, zahrady okolo 2 154 Kč/m2 a u zemědělského pozemku je to 337 Kč/m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v okrese České Budějovice.

Jaké jsou pozemky na prodej v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (188) v cenách od 478 000 Kč, následují zemědělská půda (38) od 34 000 Kč, ostatní pozemky (36) od 79 900 Kč, komerční pozemky (29) od 220 000 Kč, zahrady (12) od 599 000 Kč, louky (11) od 154 808 Kč a lesy (10) od 140 000 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V okrese České Budějovice nabízíme pozemky v celkem 78 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej pozemků v Českých Budějovicích (40), Prodej pozemků v Hosíně (21), Prodej pozemků v Hůrách (18), Prodej pozemků v Hluboké nad Vltavou (16), Prodej pozemků v Roudném (11), Prodej pozemků v Trhových Svinech (11), Prodej pozemků v Horní Stropnici (10), Prodej pozemků v Pištíně (8), Prodej pozemků v Olešnici (7), Prodej pozemků v Kamenném Újezdě (7), Prodej pozemků v Slavči (7), Prodej pozemků v Boršově nad Vltavou (6), Prodej pozemků v Dřítni (6), Prodej pozemků v Olešníku (6), Prodej pozemků v Litvínovicích (5).

Někdy se vyplatí nehledat pozemek jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Dražby a aukce pozemků v okrese České Budějovice

Kromě pozemků standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Českých Budějovicích také k dispozici 8 pozemků v dražbě či v aukci.

Nabídka pozemků v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 319 pozemků z nabídky realitních kanceláří a 5 pozemků jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: FondRealit.cz (52), RK CHALUPA s.r.o. (23), Kontakt servis CZ s.r.o. - člen DRK ČR (16), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (14), RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o. (14), REALDOMUS s.r.o. (10), RE/MAX G8 Reality Praha (9), RK Stejskal.cz s.r.o. (9), MojePole.cz (9) a Jižní reality s.r.o. (8). Dalších 5 pozemků je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Jak najít vhodný pozemek na prodej v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 10 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout pozemek v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 295 realitních makléřů, spadajících pod 146 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Petr Šťavíček, Klára Šašková, Ing. Miroslav Hodina, Tomáš Pelda, Jan Kubeš, Eva Kasandová, Lubor Myšák, Jitka Bláhová, Margita Stejskalová a Michaela Waloszková JH.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Romana Marhounová (46). Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej stavebního pozemku, 5707m2, Komařice - Pašinovice

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízíme na prodej pozemek o celkové výměře 5 707 m² v obci Pašinovice, pouhých 15 km od Českých Budějovic. Dle územního plánu obce je pozemek z většinové čá...

Prodej stavebního pozemku, 2368m2, Pištín - Zálužice

Postavte si svůj nový dům na pozemku o výměře 2 368 m². Autem to budete mít jen 10 minut do Českých Budějovic. Obklopeni budete nádhernou přírodou a z terasy uvidíte přímo na hladinu druhého nejv...

4.990.000 Kč (2.107,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské půdy, 2548m2, Dříteň - Záblatí

Investuj do pole

Již 10 let jsme vaše pravá ruka přes investice do pozemků. Připojte se i vy k celé řadě investorů, kteří v pozemcích našli stabilní a výnosnou investici. Nabízíme Vám ke koupi pozemek v katastrálním území Záblatí, LV 299 o výměře 2548 m2.…

Prodej stavebního pozemku, 655m2, Ledenice

Prodej stavebního pozemku 655 m? Ledenice

Novinka
2.100.000 Kč (3.206,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 604m2, Ledenice

Prodej stavebního pozemku 604 m? Ledenice

Novinka
1.812.000 Kč (3.000,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, Hluboká nad Vltavou

Prodej pozemku k bydlení, 956 m?, Hluboká nad Vltavou

Prodej stavebního pozemku, Hluboká nad Vltavou

Prodej pozemku k bydlení, 1168 m?, Hluboká nad Vltavou

Prodej stavebního pozemku, 777m2, Kamenný Újezd, Plavská

Prodej stavební parcely č. 2388/96, LV 1592, o výměře 777 m2.

3.977.000 Kč (5.118,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, Hluboká nad Vltavou

Prodej pozemku, 801 m?, Hluboká nad Vltavou

Prodej stavebního pozemku, Hluboká nad Vltavou

Prodej pozemku k bydlení, 843 m?, Hluboká nad Vltavou

Prodej stavebního pozemku, Hluboká nad Vltavou

Prodej pozemku k bydlení, 1172 m?, Hluboká nad Vltavou

Prodej stavebního pozemku, Hluboká nad Vltavou

Prodej pozemku k bydlení, 1342 m?, Hluboká nad Vltavou

Prodej stavebního pozemku, 1230m2, Hůry, Spádová

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o celkové výměře 1.230m2 v žádané lokalitě obce Hůry u města České Budějovice. Pozemek se nachází v klidné části obce na konci výstavby rodinných domů ve Spádové ulici,…

4.290.000 Kč (3.488,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1005m2, Týn nad Vltavou - Nuzice, Nuzice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o 1005 m2 v obci Nuzice mezi Týnem nad Vltavou a Bechyní s již schváleným stavebním povolením na konkrétní dům Euroline bungalov 1475, nebo Euroline bungalov 1372 dle kritérií Územního plánu obce.…

Prodej stavebního pozemku, 984m2, Trhové Sviny, Branka

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavební parcely o 984 m2 v jižní okrajové části města Trhové Sviny, ul Branka. Předmětem prodeje je pozemek, který vznikne na základě již připraveného Geometrického plánu, přiloženého ke Kupní smlouvě při podání na KU.…

3.500.000 Kč (3.557,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 1339m2, Borovnice, Borovnice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej oplocené zahrady o 1339 m2, jedné ze tří, v jižní okrajové části obce Nová Ves u Českých Budějovic. Jedná se o rovinatý pozemek, určený územním plánem jako zahrada přibližně obdélníkového tvaru, viz mapa ve fotkách.…

Prodej zahrady, 548m2, Borovnice, Borovnice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej oplocené zahrady o 548 m2, jedné ze tří, v jižní okrajové části obce Nová Ves u Českých Budějovic. Jedná se o rovinatý pozemek, určený územním plánem jako zahrada přibližně obdélníkového tvaru, viz mapa ve fotkách.…

Prodej stavebního pozemku, 1272m2, Hůry, Spádová

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o celkové výměře 1.272 m2 v žádané lokalitě obce Hůry u města České Budějovice. Pozemek se nachází v klidné části obce na konci výstavby rodinných domů ve Spádové…

4.390.000 Kč (3.451,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej komerčního pozemku, 6439m2, Úsilné, Úsilné

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o rozloze 6.439 m2 v Úsilném ve městě České Budějovice. Pozemek par. číslo 269/4 zapsaný na LV 167 v kú Úsilné. Územně plánovací informaci s informacemi o možnosti zástavby na pozemku…

9.490.000 Kč (1.474,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist TOPlist