4 826 aktuálních nabídek
od 269 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Pozemky na prodej České Budějovice

Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od 37 900 Kč do 77 692 500 Kč

Ceny pozemků v okrese České Budějovice

Cena pozemků na prodej v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od 37 900 Kč do 77 692 500 Kč. Průměrná cena stavebního pozemku se v tomto okrese pohybuje kolem 4 458 Kč/m2, zahrady okolo 2 737 Kč/m2 a u zemědělského pozemku je to 367 Kč/m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v okrese České Budějovice.

Jaké jsou pozemky na prodej v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (142) v cenách od 578 000 Kč, následují ostatní pozemky (44) od 98 000 Kč, zemědělská půda (26) od 37 900 Kč, komerční pozemky (21) od 1 950 000 Kč, zahrady (14) od 290 000 Kč, lesy (13) od 120 000 Kč a louky (11) od 174 127 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V okrese České Budějovice nabízíme pozemky v celkem 76 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej pozemků v Českých Budějovicích (36), Prodej pozemků v Hosíně (21), Prodej pozemků v Hluboké nad Vltavou (13), Prodej pozemků v Trhových Svinech (11), Prodej pozemků v Dřítni (9), Prodej pozemků v Kamenném Újezdě (9), Prodej pozemků v Horní Stropnici (9), Prodej pozemků v Nových Hradech (7), Prodej pozemků v Pištíně (7), Prodej pozemků v Litvínovicích (6), Prodej pozemků v Boršově nad Vltavou (6), Prodej pozemků v Týně nad Vltavou (6), Prodej pozemků v Hůrách (5), Prodej pozemků v Borovanech (5), Prodej pozemků v Jílovici (5).

Někdy se vyplatí nehledat pozemek jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Dražby a aukce pozemků v okrese České Budějovice

Kromě pozemků standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Českých Budějovicích také k dispozici 9 pozemků v dražbě či v aukci.

Nabídka pozemků v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 264 pozemků z nabídky realitních kanceláří a 7 pozemků jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: FondRealit.cz (56), M&M reality holding a.s. (28), RK CHALUPA s.r.o. (24), RK Stejskal.cz s.r.o. (14), Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o. (12), JUSTO Česká republika (8), Jižní reality s.r.o. (7), (7), NEXT REALITY GROUP a.s. (6) a Reality KLOSSE (6). Dalších 7 pozemků je nabízených přímo od majitele bez realitky.

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Jak najít vhodný pozemek na prodej v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 14 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout pozemek v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 310 realitních makléřů, spadajících pod 145 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice, Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, RE/MAX Dynamic České Budějovice, AD REALITY České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice a RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Aneta Hanzlíková, Petr Šťavíček, Ing. Miroslav Hodina, Klára Šašková, Bc. Petra Puschnerová, Tadeáš Vaverka, Eva Kasandová, Bc. Pavel Matička a Karel Klosse.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Romana Marhounová (50). Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej komerčního pozemku, 1035m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Pražská tř.

Jižní reality s.r.o.

Nabízíme Vám parcelu o výměře 1035 m2 v Pražské ulici vhodnou pro výstavbu činžovního domu nebo obchodní či kancelářské budovy. V územním plánu je povolena výstavba až šestipatrové budovy. Veškeré informace v RK.

Prodej zahrady, 234m2, České Budějovice, Školní

Vicek Reality

Nabízíme k prodeji udržovanou zahradu v Kněžských Dvorech, ulice Školní v Českých Budějovicích 3. Celková výměra zahrady je 234 m2 a je oplocena. Délka zahrady je cca 40 m a šířka 6 m. Na zahradě se nachází zděná garáž se skromným letním sídlem…

1.250.000 Kč (5.342,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 2035m2, Boršov nad Vltavou - Poříčí, Na Výši

Prodej stavební parcely o výměře 2035m2 V Boršově nad Vltavou. Pozemek má celkovou výměru 2035m2 + 1/2 podílu na příjezdové cestě o výměře 237m2. Všechny IS - voda, kanalizace, plyn, elektřina jsou na hranici pozemku. Celý pozemek patří dle územního plánu do R…

Prodej zemědělské půdy, 6064m2, Olešnice - Buková

Správa TOP realit s.r.o.

Nabízíme Vám ke koupi pozemek v katastrálním území Buková u Nových Hradů, LV 633 o výměře 6064 m2. Parcela č. 1702/48 - o výměře 6064 m2 (orná půda) Jsme přímí majitelé pozemku, neplatíte tedy žádnou provizi. Zajišťujeme rychlý prodej…

Prodej zemědělské půdy, 2445m2, Olešnice - Buková

Správa TOP realit s.r.o.

Nabízíme Vám ke koupi pozemek v katastrálním území Buková u Nových Hradů, LV 633 o výměře 2445 m2. Parcela č. 1222/7 - o výměře 2445 m2 (orná půda) Jsme přímí majitelé pozemku, neplatíte tedy žádnou provizi. Zajišťujeme rychlý prodej…

Novinka
100.000 Kč (41,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1048m2, Litvínovice - Šindlovy Dvory

SORENT - CB s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej stavebního pozemku včetně sítí - plyn, elektřina, voda, kanalizace, chodník, osvětlení - Šindlovy Dvory. Pozemek je v linii dalších třech pozemků, jeden v rezervaci. Možnost zahájení stavby v roce 2023, zastavitelnost včetně…

Prodej stavebního pozemku, 373m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Březová

Zprostředkujeme Vám prodej stavebního pozemku v žádané lokalitě Mladé v ČB. Na pozemku je pár ovocných stromů, do chaty je zavedena elektřina, ostatní sítě v dosahu. Jedná se o rovinatý pozemek v klidném prostředí na stavbu menšího domu, projekt je vyhotoven. Ev.…

3.480.000 Kč (9.330,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 432m2, Trhové Sviny

JUSTO Česká republika

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji zahradu na okraji obce Trhové Sviny. Pozemek se nachází v zahrádkářské kolonii s obecní příjezdovou cestou. Výměra zahrady je 432 m² a je určena územním plánem jako plocha k rekreaci – zahrady, zahrádkářské…

Prodej stavebního pozemku, 1134m2, Adamov

RK Stejskal.cz s.r.o.

Prodej velice zajímavého pozemku v Adamově u Českých Budějovic. Pozemek je zasíťovaný, má obdélníkový tvar a výměru 1134 m2. Přidanou hodnotou tohoto pozemku je bezesporu nádherný výhled na město Č. Budějovice a panorama Šumavy, Novohradských hor…

4.990.000 Kč (4.400,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 5707m2, Komařice - Pašinovice

JUSTO Česká republika

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízíme na prodej pozemek o celkové výměře 5 707 m² v obci Pašinovice, pouhých 15 km od Českých Budějovic. Dle územního plánu obce je pozemek z většinové části v "plochách bydlení". Je tedy vhodný pro výstavbu jednoho či více…

Prodej stavebního pozemku, 1785m2, Nová Ves

JUSTO Česká republika

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízíme na prodej pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu. Nachází se v Nové Vsi u Českých Budějovic. Výměra 1 785 m² Vám dá možnosti výstavby domu s opravdu velkou zahradou. V mírném svahu můžete na pozemku s jižní…

Prodej stavebního pozemku, 1099m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Zavadilka

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji dva stavební pozemky spojené v jeden celek o  celkové výměře 1099m2 na Zavadilce u Českých Budějovic. Stavební pozemky se nachází ve stabilizované zástavbě řadových a samostatných rodinných domů na moc hezkém, klidné místě v těsné…

Novinka
10.755.000 Kč (9.786,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 542m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Zavadilka

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 542 m2 na Zavadilce u Českých Budějovic. Stavební pozemek se nachází ve stabilizované zástavbě řadových a samostatných rodinných domů na moc hezkém, klidné místě v těsné blízkosti zeleně…

Novinka
5.330.000 Kč (9.834,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zahrady, 548m2, Borovnice, Borovnice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej oplocené zahrady o 548 m2, jedné ze tří, v jižní okrajové části obce Nová Ves u Českých Budějovic. Jedná se o rovinatý pozemek, určený územním plánem jako zahrada přibližně obdélníkového tvaru, viz mapa ve fotkách.…

Prodej zahrady, 1339m2, Borovnice, Borovnice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej oplocené zahrady o 1339 m2, jedné ze tří, v jižní okrajové části obce Nová Ves u Českých Budějovic. Jedná se o rovinatý pozemek, určený územním plánem jako zahrada přibližně obdélníkového tvaru, viz mapa ve fotkách.…

Prodej stavebního pozemku, 1026m2, Litvínovice - Šindlovy Dvory, Luční

RK CHALUPA s.r.o.

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek, nadstandardní, díky svému umístění v nejžádanější části Šindlových Dvorů, ulice Luční, Litvínovice, u Českých Budějovic. Pozemek o výměře 1.026 m2 je situován v mírném jižním svahu, s krásným výhledem…

Prodej stavebního pozemku, 828m2, Hosín

RK CHALUPA s.r.o.

NYNÍ LZE I POUZE REZERVOVAT, ÚVĚRUJTE AŽ PŘI LEPŠÍCH ÚROKOVÝCH SAZBÁCH! Nabízíme k prodeji pozemek na západním okraji obce Hosín, určený k zadání výstavby nízkoenergetického zděného bungalovu, v nové lokalitě k výstavbě, II. etapa Hosín - Příkřice. Celková výměra…

4.147.200 Kč (5.009,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 590m2, Hosín

RK CHALUPA s.r.o.

NYNÍ LZE I POUZE REZERVOVAT, ÚVĚRUJTE AŽ PŘI LEPŠÍCH ÚROKOVÝCH SAZBÁCH! Nabízíme k prodeji pozemek na západním okraji obce Hosín, určený k zadání výstavby nízkoenergetického zděného bungalovu ve variantě dvojdomu, v nové lokalitě k výstavbě, II. etapa Hosín…

2.981.000 Kč (5.053,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 883m2, Hosín

RK CHALUPA s.r.o.

NYNÍ LZE I POUZE REZERVOVAT, ÚVĚRUJTE AŽ PŘI LEPŠÍCH ÚROKOVÝCH SAZBÁCH! Nabízíme k prodeji pozemek na západním okraji obce Hosín, určený k individuální zástavbě, v nové lokalitě k výstavbě, II. etapa Hosín - Příkřice. Celková výměra pozemku je…

3.973.500,-, (4.500,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej komerčního pozemku, 9887m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Strakonická

volné
atkinson & partners s.r.o.

Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obchodní zóně v příměstí Českých Budějovic v sousedství obchodního domu Sconto, Albert, McDonald, na sousedním pozemku se nachází rozsáhlá myčka automobilů. Pozemek má výměru 9.887 m2, přístup k pozemku je již…

Novostavba
59.322.000,-, (6.000,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist TOPlist