4 633 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Chaty
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Český Krumlov
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Chaty na prodej Český Krumlov

Aktuálně se zde cena chat k prodeji pohybuje od 799 000 Kč do 10 054 725 Kč

Ceny chat v okrese Český Krumlov

Cena chat na prodej v okrese Český Krumlov se momentálně pohybuje od 799 000 Kč do 10 054 725 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější chaty k prodeji v okrese Český Krumlov.

Jaké jsou domy na prodej v okrese Český Krumlov?

Na trhu v Českém Krumlově jsou v současné době různé druhy domů, kdy nejpočetnější jsou rodinné domy (118) v cenách od 1 172 600 Kč, následují chaty (28) od 799 000 Kč, chalupy (16) od 2 500 000 Kč, historické objekty (4) od 4 500 000 Kč, vily (2) od 25 000 000 Kč, ostatní domy (2) od 18 000 000 Kč, činžovní domy (2) od 9 800 000 Kč, zemědělské usedlosti, statky (2) od 5 650 000 Kč a dvougenerační domy (1) od 10 490 000 Kč.

Stav chaty

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro okres Český Krumlov na prodej nabízeny chaty v dobrém stavu (12), v bezvadném stavu (10), k rekonstrukci (3), novostavby (2), po rekonstrukci (1).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší chata, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům za cenu 9 900 000 Kč v obci Frymburk, který má obytnou plochu 142 m2.

Co se týče pozemku, na kterém chata stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v okrese Český Krumlov se dají právě teď najít chaty s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 2569 m2 má chata za cenu 6 429 000 Kč v obci Benešov nad Černou. Naopak nejmenší pozemek o výměře 19 m2 získáte při koupi chaty v obci Horní Planá za cenu 1 100 000 Kč.

Lokality chat k prodeji

V okrese Český Krumlov nabízíme chaty v celkem 13 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej chat v Horní Plané (6), Prodej chat v Benešově nad Černou (3), Prodej chat v Černé v Pošumaví (3), Prodej chat ve Frymburku (3), Prodej chat v Křemži (3), Prodej chat v Malšíně (2), Prodej chat v Českém Krumlově (2), Prodej chat v Mirkovicích (1), Prodej chat v Chlumci (1), Prodej chat v Kaplici (1), Prodej chat v Bujanově (1), Prodej chat v Lipně nad Vltavou (1), Prodej chat ve Větřní (1).

Někdy se vyplatí nehledat chatu jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Český Krumlov sousedí 2 okresy, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice a České Budějovice.

Prodej chat podle polohy nemovitosti v obci

U rekreačních objektů je velmi důležitá jejich poloha. Někdo vyhledává samotu, jiní zájemci preferují například chatu či chalupu v obci. V současnosti jsou v okrese Český Krumlov u nabízených chat uváděna toto umístění: klidná část obce (6), polosamota (4), okraj obce (3), centrum (2), samota (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Koupě chaty podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Český Krumlov nabízejí nejčastěji zděné chaty (15). V nabídce k prodeji jsou také jiné chaty (6), dřevěné chaty (2), montované chaty (1) či chaty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Dražby a aukce chat v okrese Český Krumlov

Kromě chat standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v okrese Český Krumlov také k dispozici 2 chaty v dražbě či v aukci.

Nabídka chat v okrese Český Krumlov dle inzerenta:

V Českém Krumlově a okolí pochází 27 chat z nabídky realitních kanceláří a 1 chata je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde chaty k prodeji inzerují tyto realitky: Ardo Reality s.r.o. (2), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (2), KUZO Partners s.r.o. (2), HVB Real Estate s.r.o. (2), Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o. (2), RK Stejskal & Šandera s.r.o. (2), RE/MAX G8 Reality Praha (2), NEXT REALITY GROUP a.s. (2), RK Realvize s.r.o. (2) a HEWAX s.r.o. (1). Další chata je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodnou chatu na prodej v okrese Český Krumlov?

Pokud máte konkrétní představu chaty, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou chatu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Český Krumlov 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví chata podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout chatu v Českém Krumlově?

V okrese Český Krumlov působí 24 realitních makléřů, spadajících pod 20 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, AD REALITY České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal & Šandera s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Český Krumlov

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ing. Zdeněk Jemelík, Jiří Kejšar, Petr Migl, Milan Talíř, Pavel Daoudi, Jan Kubeš, Ing. Miroslav Hodina, Ing. Jan Hofbauer, Tomáš Pelda a Mgr. Miroslava Bauerová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českého Krumlova nabízí František Ardó (4). Pokud chcete prodat či pronajmout chatu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 30

Prodej chaty, 301m2, Malšín - Ostrov

Prodej rekreačního objektu, Malšín, okr. Český Krumlov

Prodej chaty, 395m2, Český Krumlov - Plešivec, Luční

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zahrady se zděnou chatou, polovinou dvojdomku, v zahrádkářské kolonii v Českém Krumlově na Plešivci - Pod Vodojemem, Doubek, ul. Luční. Zděná chata o zastvěné ploše 16 m2 je kompletně podsklepena - ve sklepní části…

Prodej chaty, 510m2, Křemže - Chlum

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej chaty se zahradou pod Kletí, u obce Chlum - Křemže. Jedná se o první z devíti chat v řadě, prakticky na \"polosamotě u lesa\", s číslem evidenčním, o zastavěné ploše 31 m2 se sklepem a vestavěným…

Prodej chaty, Větřní

Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o.

Nabízíme Vám novostavbu chaty se zahrádkou 407 m2 v obci Větřní. Zděná, zahradní chata je nově vybudovaná, částečně podsklepená, se zavedenou elektřinou a užitkovou vodou. Příjezd po obecní komunikaci, pohodlné parkování vedle pozemku. Pěkná, udržovaná zahrada…

Prodej chaty, 313m2, Český Krumlov

Prodej novostavby Chaty se zahradou 313 m2 – Horní brána – Český Krumlov

Prodej chaty, 100m2, Horní Planá - Hůrka

HVB Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji chatu 3+1 s terasou, pergolou, dřevníkem na pozemku 442 m2 v obci Hůrka na Lipenském jezeře. V chatě je vybavená kuchyň, WC a dvě koupelny. Dále je v chatě technická místnost. V dosahu cca 150 m je autobusová…

Dražba chaty, 33m2, Horní Planá

Rekreační chata, podíl 1/4, Horní Planá

Vyvolávací cena: 40.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej chaty, Lipno nad Vltavou

Nabízíme k prodeji dvě chaty na krásném místě s výhledem na Lipenskou přehradu. Chaty stojí na vlastním pozemku a pozemek o výměře cca 300m2 v dlouhodobém pronájmu od Lesy…

Prodej chaty, Černá v Pošumaví - Mokrá

ERA Premiéra

ERA Reality Premiéra exkluzivně nabízí prodej chaty v blízkosti vodní nádrže Lipno. Obec Mokrá se může stát místem, kam právě Vy budete jezdit za odpočinkem. Skvělé místo pro relaxaci u rybolovu ? Ano, v lokalitě, kde nabízíme prodej chaty, si dopřejete vše, co očekáváte.…

Prodej chaty, Černá v Pošumaví - Bližná

Skvělá chata s výhledem na Lipenské jezero

Aktualizováno
395.000,- Euro, ~ 10.001.400 Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej chaty, Bujanov - Suchdol

KUZO Partners s.r.o.

Nabízím k prodeji zděnou rekreační chatu na polosamotě v osadě Suchdol u obce Bujanov. Zastavěná plocha chaty je 20 m2 a k chatě dále patří oplocený stavební pozemek o výměře 819 m2. Dispozice chaty je řešena v rámci obytného…

Prodej chaty, 40m2, Křemže, Netolická

Buca Group s.r.o.

Chata na prodej v obci Křemže, 15 min od Českých Budějovic

Prodej chaty, Kaplice

Prodej Chata, 24m2,Kaplice, Blansko

Dražba chaty, 457m2, Černá v Pošumaví - Dolní Vltavice

Chatka Dolní Vltavice, podíl 1/3 ,Při „prodeji“ nemovitosti z insolvenčního řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány…

Vyvolávací cena: 875.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej chaty, Benešov nad Černou

Prodej chaty, 74 m?, Benešov nad Černou

Prodej chaty, 375m2, Horní Planá, Na Výsluní

RE/MAX Dynamic

Prodej RD vhodný k rekreačnímu využití, 2 bytové jednotky, Lipensko, Horní Planá, ulice Na Výsluní.

Prodej chaty, Malšín

RK Stejskal & Šandera s.r.o.

Prodej, Chata u potoka, u Rožmberka nad Vltavou

Prodej chaty, Frymburk - Milná

Chata na pěkném místě - Lojzovy Paseky


TOPlist TOPlist