4 860 aktuálních nabídek
od 295 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Chaty
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Chaty na prodej České Budějovice

Aktuálně se zde cena chat k prodeji pohybuje od 470 000 Kč do 4 990 000 Kč

Ceny chat v okrese České Budějovice

Cena chat na prodej v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od 470 000 Kč do 4 990 000 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější chaty k prodeji v okrese České Budějovice.

Jaké jsou domy na prodej v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy domů, kdy nejpočetnější jsou rodinné domy (303) v cenách od 450 000 Kč, následují chaty (46) od 470 000 Kč, chalupy (19) od 760 000 Kč, vily (13) od 4 900 000 Kč, činžovní domy (10) od 8 480 000 Kč, zemědělské usedlosti, statky (6) od 4 640 000 Kč, dvougenerační domy (3) od 5 590 000 Kč, domy na klíč (3) od 4 730 000 Kč, historické objekty, památky (3) od 8 990 000 Kč a ostatní domy (1) od 6 650 000 Kč.

Stav chaty

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro okres České Budějovice na prodej nabízeny chaty v dobrém stavu (24), v bezvadném stavu (17), k rekonstrukci (3), novostavby (1).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší chata, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům v obci Kamenný Újezd, který má obytnou plochu 150 m2.

Co se týče pozemku, na kterém chata stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v okrese České Budějovice se dají právě teď najít chaty s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 9179 m2 má chata za cenu 1 190 000 Kč v obci Borovnice. Naopak nejmenší pozemek o výměře 17 m2 získáte při koupi chaty v obci Trhové Sviny za cenu 1 777 000 Kč.

Lokality chat k prodeji

V okrese České Budějovice nabízíme chaty v celkem 24 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej chat v Římově (9), Prodej chat v Borovnici (5), Prodej chat v Kamenném Újezdě (5), Prodej chat v Trhových Svinech (3), Prodej chat v Jivně (2), Prodej chat v Borovanech (2), Prodej chat v Rudolfově (2), Prodej chat v Komařicích (2), Prodej chat ve Vitíně (1), Prodej chat v Boršově nad Vltavou (1), Prodej chat v Homoli (1), Prodej chat v Lišově (1), Prodej chat v Hradcích (1), Prodej chat v Jílovici (1), Prodej chat v Břehově (1).

Někdy se vyplatí nehledat chatu jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Prodej chat podle polohy nemovitosti v obci

U rekreačních objektů je velmi důležitá jejich poloha. Někdo vyhledává samotu, jiní zájemci preferují například chatu či chalupu v obci. V současnosti jsou v okrese České Budějovice u nabízených chat uváděna toto umístění: klidná část obce (13), polosamota (13), okraj obce (6), centrum (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Koupě chaty podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji jiné chaty (15). V nabídce k prodeji jsou také zděné chaty (13), dřevěné chaty (10), montované chaty (2) či chaty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Nabídka chat v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 45 chat z nabídky realitních kanceláří a 1 chata je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde chaty k prodeji inzerují tyto realitky: RE/MAX Dynamic (6), BIDLI reality, a.s. (5), NEXT REALITY GROUP a.s. (4), RE/MAX G8 Reality Praha (3), RK Realvize s.r.o. (3), P&P reality s.r.o. (2), Přehled realit (1), Swiss Life Select Reality (1), Alfareality - realitní kancelář, s.r.o. (1) a Jaromír Kargašínský (1). Další chata je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodnou chatu na prodej v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu chaty, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou chatu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 7 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví chata podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout chatu v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 39 realitních makléřů, spadajících pod 30 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, AD REALITY České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal & Šandera s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Petr Šťavíček, Romana Marhounová, Radek Kujal, Aneta Hanzlíková, Klára Šašková, Milan Pouzar, Eva Kasandová, Ing. Lenka Marešová, Jan Kubeš a Mgr. Monika Němcová, MBA.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Vítězslav Novák (3). Pokud chcete prodat či pronajmout chatu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Brzy budeme mít nové ČESKÉREALITY, které můžete vyzkoušet již nyní Vyzkoušet
Počet rodinných domů na prodej: 46

Prodej chaty, 674m2, Žabovřesky - Dehtáře

RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o.

Nabízíme na prodej dvě chaty v Dehtářích u Českých Budějovic s možností přenechání hypotečního úvěru s úrokovou sazbou 2,39 % s fixací na dalších 6 let. Zastavěná plocha jedné chaty činí 106 m2, ostatní plocha je o výměře…

Prodej chaty, 67m2, Římov

Prodej chaty se zahradou u obce Římov v Chatové osadě Klady.

Prodej chaty, Břehov

RK Stejskal & Šandera s.r.o.

Prodej atraktivní, prostorné, zděné chaty s větším pozemkem, v blízkosti lesa, rybníků a luk, rekreační lokalita Picina, obec Břehov, okr. České Budějovice

Prodej chaty, Římov

Jochmann reality s.r.o.

Prodej, Chata 17m2 + pozemek 373m2 - Římov

Prodej chaty, Boršov nad Vltavou

Prodám rekreační chatu na okraji Českých Budějovic, na klidném místě v lese

Prodej chaty, Kamenný Újezd - Rančice

RK Realvize s.r.o.

Prodej chaty 66 m2, stojící na vlastním pozemku o výměře 339 m2, v obci Rančice u Kamenného Újezdu, okr. České Budějovice

Dražba chaty, 364m2, Borovany

Rodinná rekreace, podíl 1/4, Borovany

Novinka
Vyvolávací cena: 146.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej chaty, 48m2, Římov - Dolní Stropnice

BIDLI reality, a.s.

Rekreační chata se nachází v malebné osadě "Sokolí hnízdo", která se nachází v oblasti překrásné přírody a nabízí klidné a příjemné prostředí pro relaxaci. Osada se nachází v údolí řeky Stropnice, kde můžete podnikat krásné procházky a výlety do okolí. Kromě toho…

Prodej chaty, 75m2, Římov - Dolní Stropnice

BIDLI reality, a.s.

Komfortní novostavba zděné rekreační chaty u řeky Stropnice. Vlastní pozemek s výměrou 485 m2, navíc podíl na příjezdové cestě. Poloha na okraji chatové osady u řeky zaručuje maximální soukromí. Samostatně stojící stavba s evidenčním číslem je…

Prodej chaty, 70m2, Borovnice

Proxima Reality nabízí k prodeji v chatové oblasti u obce Borovnice, Nedabyle. Chata (51 m2) má číslo evidenční a stojí na vlastním pozemku, okolní vlastní pozemek má výměru 208 m2. Objekt je dřevěný, na podezdívce, nepodsklepený. Zavedena elektřina;…

Prodej chaty, Římov - Dolní Stropnice

Prodej, Chata Římov - Dolní Stropnice, 554 m2

Prodej chaty, 70m2, Římov - Dolní Stropnice

BIDLI reality, a.s.

Rekreační chata v zeleném údolí řeky Stropnice. Vlastní oplocený pozemek s výměrou 323 m2, navíc podíl na příjezdové cestě. Montovaný objekt na patkách s útulnou verandou. Předsíň, obytná kuchyně, spací kout, samostatná ložnice. Nová velká koupelna…

Prodej chaty, 30m2, Jivno, Jivno

v zastoupení majitele prodej chaty u rybníka Mrhal na okraji chatové zástavby. Přístup je po z části po asfaltové a z části po zpevněné komunikaci. V přízemí je obytná část s kuchyňskou linkou a ložnice. V patře jsou před dokončením dva pokoje, užitná plocha…

Prodej chaty, 38m2, Strážkovice

Nabízíme na prodej pěknou zděnou chatu 2+1 s vlastním pozemkem 549 m2 v osadě Želízkův mlýn u Strážkovic, 13 km od Č. Budějovic. …

Prodej chaty, 307m2, Hlincová Hora

ALDO REALITY

Nabízíme k prodeji malou chatičku s č.ev. se zahradou v zahrádkářské kolonii na Hlincově Hoře. Chata je dřevěná o zastavěné ploše 16 m2, jeden pokoj dole a po schodech prostor na spaní. Do chaty je zavedena elektřina, ale není zde voda.…

Prodej chaty, 63m2, Ostrolovský Újezd

RE/MAX Dynamic

Prodej zahrady s mobilním domem a chatkou u řeky Stropnice, Ostrolovský újezd, 15 km od ČB

Prodej chaty, 150m2, Kamenný Újezd - Kosov

Prodej chaty 150 m2, Kamenný Újezd

Prodej chaty, Jílovice

Prodej chaty v chatové osadě v chráněné krajinné oblasti Třeboňsko u obce Lipnice

Prodej chaty, Borovnice

Vicek Reality

Prodej chaty o výměře 33 m2 v Borovnici u Českých Budějovic


TOPlist TOPlist