4 382 aktuálních nabídek
od 261 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Chaty
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres České Budějovice
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Chaty na prodej České Budějovice

Aktuálně se zde cena chat k prodeji pohybuje od 438 000 Kč do 5 700 000 Kč

Ceny chat v okrese České Budějovice

Cena chat na prodej v okrese České Budějovice se momentálně pohybuje od 438 000 Kč do 5 700 000 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější chaty k prodeji v okrese České Budějovice.

Jaké jsou domy na prodej v okrese České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době různé druhy domů, kdy nejpočetnější jsou rodinné domy (223) v cenách od 1 750 000 Kč, následují chaty (36) od 438 000 Kč, chalupy (18) od 1 250 000 Kč, vily (13) od 8 250 000 Kč, činžovní domy (10) od 9 990 000 Kč, zemědělské usedlosti, statky (4) od 2 490 000 Kč, domy na klíč (4) od 940 000 Kč, dvougenerační domy (1) od 8 755 000 Kč a historické objekty (1) .

Stav chaty

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro okres České Budějovice na prodej nabízeny chaty v dobrém stavu (21), v bezvadném stavu (10), k rekonstrukci (2), po rekonstrukci (2), rozestavěné (1).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší chata, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům za cenu 3 990 000 Kč v obci Strážkovice, který má obytnou plochu 150 m2.

Co se týče pozemku, na kterém chata stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v okrese České Budějovice se dají právě teď najít chaty s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 1676 m2 má chata za cenu 3 500 000 Kč v obci Římov. Naopak nejmenší pozemek o výměře 20 m2 získáte při koupi chaty v obci Kamenný Újezd za cenu 1 190 000 Kč.

Lokality chat k prodeji

V okrese České Budějovice nabízíme chaty v celkem 20 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej chat v Římově (4), Prodej chat ve Strážkovicích (3), Prodej chat v Kamenném Újezdě (3), Prodej chat v Jivně (3), Prodej chat v Boršově nad Vltavou (3), Prodej chat v Ševětíně (3), Prodej chat v Týně nad Vltavou (2), Prodej chat v Borovanech (2), Prodej chat v Českých Budějovicích (2), Prodej chat v Slavči (1), Prodej chat v Nových Hradech (1), Prodej chat v Doudlebech (1), Prodej chat v Hlincové Hoře (1), Prodej chat v Hluboké nad Vltavou (1), Prodej chat v Ledenicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat chatu jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem České Budějovice sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Prachatice, Strakonice, Písek, Tábor, Jindřichův Hradec a Český Krumlov.

Prodej chat podle polohy nemovitosti v obci

U rekreačních objektů je velmi důležitá jejich poloha. Někdo vyhledává samotu, jiní zájemci preferují například chatu či chalupu v obci. V současnosti jsou v okrese České Budějovice u nabízených chat uváděna toto umístění: polosamota (13), klidná část obce (8), okraj obce (3), centrum (2), samota (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Koupě chaty podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese České Budějovice nabízejí nejčastěji zděné chaty (14). V nabídce k prodeji jsou také dřevěné chaty (7), jiné chaty (6) či chaty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Dražby a aukce chat v okrese České Budějovice

Kromě chat standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Českých Budějovicích také k dispozici i chata v dražbě či v aukci.

Nabídka chat v okrese České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 35 chat z nabídky realitních kanceláří a 1 chata je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde chaty k prodeji inzerují tyto realitky: Jižní reality s.r.o. (2), Kontakt servis CZ s.r.o. - člen DRK ČR (2), Jochmann reality s.r.o. (2), RE/MAX Dynamic (2), Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o. (2), BYDLENÍČKO s.r.o. (2), KORUNA RK (2), atkinson & partners s.r.o. (1), Aktuální reality (1) a Finpos realitní kancelář (1). Další chata je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodnou chatu na prodej v okrese České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu chaty, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou chatu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese České Budějovice 7 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví chata podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout chatu v Českých Budějovicích?

V okrese České Budějovice působí 35 realitních makléřů, spadajících pod 32 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, AD REALITY České Budějovice, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Petr Šťavíček, Aneta Hanzlíková, Ing. Miroslav Hodina, Jan Kubeš, Klára Šašková, Karel Klosse, Mgr. Mirlinda Králová, Eva Kasandová a Bc. Pavel Matička.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Jiří Plch (2). Pokud chcete prodat či pronajmout chatu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 37

Prodej chaty, 45m2, Římov - Dolní Stropnice

BYDLENÍČKO s.r.o.

Nabízíme k prodeji chatu v chatové oblasti Dolní Stropnice u Římova u řeky Malše. Zastavěná plocha chaty činí 45m2, stojí na vlastním pozemku a součástí prodeje je i okolní pozemek o celkové výměře 99m2. Dále se užívá pozemek okolo chaty, který je…

Prodej chaty, 1676m2, Římov, Krumlovská

Nabízíme k prodeji dřevostavbu s vyzděnou koupelnou a kuchyní, s číslem evidenčním v rekreační oblasti u Římova. Dřevostavba stojí na vlastním pozemku i sousední pozemek 685 m2 je ve výhradním vlastnictví. Přístupový a parkovací…

Prodej chaty, Týn nad Vltavou, Zadní Podskalí

Nabízím prodej chaty s bazénem na pěkném a klidném místě s výhledem na řeku Vltavu - Týn nad Vltavou. Chata se nachází asi 100metrů od řeky Vltavy v nezáplavové části města. Chata je postavena na klidném místě, na pozemku určeném dle územního plánu…

Prodej chaty, 65m2, Litvínovice

Jižní reality s.r.o.

Nabízíme Vám prodeji maringotku s garáží, která se nachází ve velice atraktivní lokalitě a naprosto krásném prostředí 30 m od řeky Vltava v části obce Litvínovice. Nemovitost se nachází na vlastním pozemku o velikosti 887 m2. Plocha maringotky je…

Prodej chaty, 329m2, Borovany - Hluboká u Borovan

BYDLENÍČKO s.r.o.

EXKLUZIVNĚ nabízíme k prodeji krásnou dřevěnou chatu s číslem evidenčním v chatařské oblasti nedalo Borovan - Hluboká u Borovan. Chata stojí na vlastním pozemku o výměře 329m2. Skládá ze vstupní zavřené verandy, prostorného obývacího pokoje s kuchyňskou…

Prodej chaty, Hlincová Hora

RK Stejskal.cz s.r.o.

Zděná patrová chata s vlastním pozemkem v příjemné lukrativní lokalitě. Chata je z velké části rekonstruovaná, s přízemím přebudovaným na kuchyň a koupelnu a patrem s obytnou částí a podkrovím. V chatě jsou položeny nové podlahy, obklady…

Prodej chaty, 1000m2, Ševětín

Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji zděnou hezkou chatu 60 m2 v Ševětíně, Rekreační lokalitě Dubenský rybník, okrese Jindřichův Hradec. Pouhých 14 km od Českých Budějovic. Zastavěná plocha je 60 m2 a zahrada 1000 m2. V přízemí, chodba, kuchyně, obývací…

Prodej chaty, 382m2, Boršov nad Vltavou - Jamné

REALITY BLATNÁ - RNDr. PETR KERNDL

Rekreační chata převážně zděné konstrukce s vlastním pozemkem, skladem a malým sklípkem. Uspokojivý stavebně technický stav, hezká poloha v blízkosti Vltavy. Vhodná pro rybáře i k především k letní rekreaci. Zastavěná plocha 50 m2. Celkem 2+1 (cca 8,…

Dražba chaty, 635m2, Vrábče

Jedná se o řadovou, krajní, přízemní stavbu chaty bez č.p./č.e. s volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající běžné údržbě. Fasáda stavby není zateplená. Střecha…

Vyvolávací cena: 1.850.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej chaty, Strážkovice

AD REALITY

Prodej samostatně stojící rekreační chaty s pozemkem v lokalitě chatové osady „U Želízků“ poblíž říčky Stropnice v katastru obce Strážkovice. Původní objekt byl vystavěn okolo roku 1972, po celou dobu je průběžně udržován a modernizován jedním vlastníkem. Chata je průběžně…

Prodej chaty, 150m2, Strážkovice

Společnost HN-servis s.r.o. Vám nabízí k prodeji zděnou chatu ve Strážkovicích v chatové oblasti Želízkův Mlýn. Jedná se o dvoupodlažní chatu se zastavěnou plochou 101 m2 , stojící na vlastním pozemku o celkové výměře 632 m2. Dispozice…

Prodej chaty, Římov

Jochmann reality s.r.o.

Příjemně útulná zděná chata o velikosti 17m2 s vlastním pozemkem o velikosti 373m2 se nachází v malebné krajině chatové oblasti Horačka v Římově, vzdáleném cca 20 km od Českých Budějovic. Chata disponuje v přízemí prostornou kuchyní s jídelním stolem…

Prodej chaty, Hluboká nad Vltavou, Žižkova

Jochmann reality s.r.o.

Na krásném a klidném místě se nachází pohodová chata o dispozici 2+1 s vlastní zahradou a krásnou terasou s přímým výhledem na zámek Hluboká. Vnitřní dispozice nabízí velkorysou vstupní halu, kuchyni s jídelní částí, hlavní obytnou místnost, ložnici…

Prodej chaty, Nové Hrady

PROFINEX.CZ Real Estate s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi zděnou chatu s pozemkem 402 m2, která se nachází v chatové kolonii v Nových Hradech.Zastavěná plocha činí 27 m2. V přízemí je hlavní obytná místnost s kuchyňskou linkou a koupelna…

Prodej chaty, Jivno

Přemýšlíte jak uniknout na víkend z města? Mám pro Vás řešení! Nabízím Vám chatu o dispozici 4+kk+terasa v obci Jivno, která se nachází 10 km od města České Budějovice a 2 km od Rudolfova. Chata má novou kuchyňskou linku, nové vnitřní dřevěné obložení. V nemovitosti je…

Prodej chaty, 50m2, Ševětín, Malé náměstí

Reality Myšák s.r.o.

Nabízím vám ke koupi udržovanou zděnou chatu nacházející se v rekreační lokalitě u Dubenského rybníka v Ševětíně. Chata z roku 1991 je pěkně dispozičně řešená a ze strany nového majitele nevyžaduje žádné zásadní investice. Po otevření vstupních dveří vejdeme…

Prodej chaty, 55m2, Týn nad Vltavou - Koloděje nad Lužnicí

HVB Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji zděnou patrovou chatu v Kolodějích nad Lužnicí, dispozičně řešené jako dvě, na sobě nezávislé obytné části. Ve spodní části je navíc garáž, v horní části zase velká terasa s výhledem do přírody. Chata je plně vybavená a má vlastní sociální…

Prodej chaty, 70m2, Borovnice

Proxima Reality nabízí k prodeji v chatové oblasti u obce Borovnice, Nedabyle. Chata (51 m2) má číslo evidenční a stojí na vlastním pozemku, okolní vlastní pozemek má výměru 208 m2. Objekt je dřevěný, na podezdívce, nepodsklepený. Zavedena elektřina;…

Prodej chaty, Borovany, Budějovická

Nabízím k prodeji celoročně obyvatelnou nádhernou chatu se zahradou, která se nachází v chatové oblasti v Borovanech. Zděná chata s užitnou plochou 25 m2 je kompletně zrekonstruována z roku 2022. Tato nemovitost se prodává s veškerým vybavením…

Prodej chaty, Kvítkovice

Chcete strávit léto na čerstvém vzduchu? Rádi byste občas zmizeli z města a vyrazili za zelení a klidem? Tak to se se mnou pojďte podívat na tuhle chatku, která na vás čeká jen kousek od Českých Budějovic, v Kvítkovicích.Chatka stojí na pozemku…


TOPlist TOPlist