Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region
Nastavený filtr:
Upravit filtr Uložit

Dispozice a stáří

Dispozice
Stáří inzerátu
Okresy
České Budějovice
Okresy

Cena

Parkovací místa a garážová stání

Právě teď můžete vybírat z 37 ostatních realit

Pronájem parkovacího místa 13 m² České Budějovice, Lidická tř.

Nabízíme k pronájmu parkovací místo na uzavřeném nádvoří bytového domu na Lidické třídě 576/94 v Českých Budějovicích. Na povrchu parkovací plochy je položena zámková dlažba, prostor je obestaven cihlovou zdí. Vjezd na parkoviště je průjezdem, který je trvale uzavřen vraty a je otevírán dálkovým ovladačem. Do prostoru parkoviště mají vstup pouze nájemníci bytů a parkovacích míst. Při podpisu smlou

Pronájem parkovacího místa 12 m² Prachatice, Nádražní

Nabízíme k pronájmu parkovací stání o rozměru přibližně 12 m2 na parkovišti v ulici Nádražní 67 v Prachaticích. Parkovací stání se nachází u vlakového i autobusového nádraží a je pár minut od centra města. Parkoviště bude zabezpečeno závorou a monitorováno kamerovým systémem. Měsíční nájemné je ve výši 750,- Kč. Poplatek RK ve výši jednoho měsíčního nájemného tj. 750,- Kč + DPH. Pro

Pronájem parkovacího místa 14 m² České Budějovice, Nová

Nabízíme Vám k pronájmu nekryté parkovací místo ve dvoře bytového domu v Nové ul. s perfektní pozicí, kterou ocení i řidiči(ky) bavící svými manévry na sociálních sítích zástupy sdílejících, s příjezdem přes vjezdová vrata na dálkové ovládání. Lokalita nedaleko centra je velmi žádanou pro rychlou jednoduchou dostupnost do historického centra. V blízkosti obchodní zony Merkury, vlakového a autobuso

Pronájem parkovacího místa 16 m² České Budějovice, Husova tř.

V ideální lokalitě v těsné blízkosti centra města nabízíme k pronájmu několik parkovacích stání v kombinacích s krytým a venkovním parkovacím prostorem. Parkovací stání se nachází v neprůchozím objektu, přičemž příjezd ke stání je řešen velkorysým průjezdem. Celý prostor je zabezpečen kamerovým systémem a poskytuje absolutní bezpečí pro váš vůz. V aktuální situaci jsou k dispozici 4 parkovací stán

Prodej parkovacího místa 13 m² Včelná, Pod Tratí

Nabízíme k prodeji venkovní parkovací stání na Včelné. Stání se nachází před novostavbou bytového domu v ulici Pod Tratí. Ideální pro ty, kteří nechtějí platit za parkovací místo někomu jinému a chtějí mít svou vlastní jistotu. V případě zájmu máme v nabídce ještě jedno parkovací místo.

Pronájem parkovacího místa 20 m² České Budějovice, Lipová

Nabízíme k pronájmu garážové stání v novostavbě bytového domu Kaplička, Lipová 1828/4, naproti výstavišti. Vjezd do garáží je buďto přes elektrická roletová vrata na dálkové ovládání nebo vchod přes uzamčené dveře. Prostory jsou čisté a suché, pod trvalým kamerovým dohledem. Vhodné jak pro každodenní parkování, tak i odstavení auta či motocyklů přes zimní období. Cena je včetně energií.

Pronájem parkovacího místa 18 m² České Budějovice, Staroměstská

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu garážové stání v novém bytovém domě v blízkosti historického centra, a to ve Staroměstské ulici. Garážové stání se nachází v 1.NP. K dispozici od 11.3.

Prodej parkovacího místa 34 m² České Budějovice, Jírovcova

Prodám parkovací stání pro 2 osobní automobily. Jedná se o širší centrum Českých Budějovice - Jírovcova ulice. Parkovací místa jsou v uzavřeném dvoře, vjezd do dvora přes elektricky ovládaná vrata. Prodej od přímého majitele, bez provize RK. Prodej pouze jako celek - 34m

Pronájem parkovacího místa 15 m² České Budějovice, B. Smetany

Nabízíme pronájem venkovního parkovacího stání v uzavřeném dvoře bytového domu v ulici B. Smetany v Českých Budějovicích. Parkovací stání je přístupné z ulice B. Smetany s vjezdem přes automatická elektronická vrata. Přístup 24 hodin denně. Volné od 1.2.2024. Měsíční nájemné za parkovací stání činí 1.500,- Kč. Doporučujeme osobní prohlídku.

Prodej parkovacího místa 14 m² Strakonice

K prodeji nabízíme jedno parkovací stání, které se nachází v přízemí nově vzniklého bytového domu v centru města Strakonice. Jde o park. místo v horní části krytého a uzavřeného parkovacího systému od společnosti WÖHR (parklift). Maximální parametry parkovaného vozidla: výška 150 cm, délka 500 cm, šířka vozidla bez vnějších zrcátek 190 cm, hmotnost vozidla do 2000 kg (maximální zatížení jednoho ko

Prodej parkovacího místa 16 m² České Budějovice, Buková

Nabízíme prodej venkovních parkovacích stání včetně vlastního pozemku v nově vzniklé bytové lokalitě Rezidence Mladé, části města Českých Budějovic. Parkovací stání o ploše 16 m2, v osobním vlastnictví se nachází v ulici Buková a jsou přístupná z obecní komunikace. Vhodné jako investice. Doporučujeme osobní prohlídku.

Pronájem parkovacího místa 108 m² České Budějovice, Lidická tř.

Pronájem 6-ti parkovacích míst na Lidické tř. zpevněná plocha, vrata, místo Rožnov. Jedno místo 1.500,-Kč/měsíc, při všech místech jednomu nájemci cena 8.000,-Kč/měsíčně.

Pronájem parkovacího místa 13 m² České Budějovice, Nádražní

Nabízíme k pronájmu kryté parkovací stání umístěné v klidné dvorní části novostavby bytového domu na adrese Nádražní 2067/49 v Českých Budějovicích. Vjezd do dvora z Nádražní ulice je průjezdem, vysokým 2,35 m. Parkovací stání má výměru 13 m2.

Pronájem parkovacího místa 13 m² České Budějovice, Nádražní

Nabízíme k pronájmu nekryté parkovací stání umístěné v klidné dvorní části novostavby bytového domu na adrese Nádražní 2067/49 v Českých Budějovicích. Vjezd do dvora z Nádražní ulice je průjezdem, vysokým 2,35 m. Parkovací stání má výměru 13 m2.

Prodej parkovacího místa 13 m² Písek, Janotova

Nabízíme Vám prodej garážového stání (13m2), které se nachází v žádané lokalitě U Hřebčince v Janotově ulici v Písku. Vracíte se pozdě z práce? Pak je toto stání za závorou právě pro Vás. Součástí prodeje je podíl na příjezdové cestě ke stání. Ohledně prohlídky nás neváhejte kontaktovat..

Prodej parkovacího místa 18 m² České Budějovice, B. Smetany

Nabízíme k prodeji parkovací stání v bytovém domě v blízkosti historického centra, a to v ulici B. Smetany. Stání se nachází v uzavřeném dvoře bytového domu, není zastřešené. Parkování bude volné po dohodě, cca do 1-2 měs. parkovací stání je krajní u zdi.