Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region
Nastavený filtr:
Upravit filtr Uložit

Dispozice a stáří

Dispozice
Stáří inzerátu
Okresy
České Budějovice
Okresy

Cena

Parkovací místa a garážová stání na prodej

Právě teď můžete vybírat z 21 ostatních realit na prodej

Prodej parkovacího místa 13 m² Včelná, Pod Tratí

Nabízíme k prodeji venkovní parkovací stání na Včelné. Stání se nachází před novostavbou bytového domu v ulici Pod Tratí. Ideální pro ty, kteří nechtějí platit za parkovací místo někomu jinému a chtějí mít svou vlastní jistotu. V případě zájmu máme v nabídce ještě jedno parkovací místo.

Prodej parkovacího místa 34 m² České Budějovice, Jírovcova

Prodám parkovací stání pro 2 osobní automobily. Jedná se o širší centrum Českých Budějovice - Jírovcova ulice. Parkovací místa jsou v uzavřeném dvoře, vjezd do dvora přes elektricky ovládaná vrata. Prodej od přímého majitele, bez provize RK. Prodej pouze jako celek - 34m

Prodej parkovacího místa 14 m² Strakonice

K prodeji nabízíme jedno parkovací stání, které se nachází v přízemí nově vzniklého bytového domu v centru města Strakonice. Jde o park. místo v horní části krytého a uzavřeného parkovacího systému od společnosti WÖHR (parklift). Maximální parametry parkovaného vozidla: výška 150 cm, délka 500 cm, šířka vozidla bez vnějších zrcátek 190 cm, hmotnost vozidla do 2000 kg (maximální zatížení jednoho ko

Prodej parkovacího místa 16 m² České Budějovice, Buková

Nabízíme prodej venkovních parkovacích stání včetně vlastního pozemku v nově vzniklé bytové lokalitě Rezidence Mladé, části města Českých Budějovic. Parkovací stání o ploše 16 m2, v osobním vlastnictví se nachází v ulici Buková a jsou přístupná z obecní komunikace. Vhodné jako investice. Doporučujeme osobní prohlídku.

Prodej parkovacího místa 13 m² Písek, Janotova

Nabízíme Vám prodej garážového stání (13m2), které se nachází v žádané lokalitě U Hřebčince v Janotově ulici v Písku. Vracíte se pozdě z práce? Pak je toto stání za závorou právě pro Vás. Součástí prodeje je podíl na příjezdové cestě ke stání. Ohledně prohlídky nás neváhejte kontaktovat..

Prodej parkovacího místa 18 m² České Budějovice, B. Smetany

Nabízíme k prodeji parkovací stání v bytovém domě v blízkosti historického centra, a to v ulici B. Smetany. Stání se nachází v uzavřeném dvoře bytového domu, není zastřešené. Parkování bude volné po dohodě, cca do 1-2 měs. parkovací stání je krajní u zdi.

Prodej parkovacího místa 13 m² České Budějovice, Fráni Šrámka

Nabízíme k prodeji venkovní parkovací stání v uzavřeném dvoře novostavby bytového domu v ulici Fr. Šrámka v širším centru Českých Budějovic. Jedná se o samostatnou parcelu včetně spoluvlastnického podílu. Parkovací stání se nachází za garážovými vraty na dálkové ovládání. K dispozici ihned.

Prodej parkovacího místa 15 m² Jindřichův Hradec, Nušlova

Prodám parkovací stání v osobním vlastnictví na sídlišti Hvězdárna - Nušlova ulice. Soukromé parkovací stání je za závorou. Měsíční náklady spojené s parkovacím stání jsou 49,- Kč. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94462.

Prodej parkovacího místa 14 m² České Budějovice, Nová

Nabízíme Vám k prodeji nekryté parkovací místo resp. pozemek o výměře 14 m2 a podíl 1/10 na společném pozemku v uzavřeném dvoře bytového domu v Nové ul. s perfektní pozicí, kterou ocení i řidiči(ky) bavící svými manévry na sociálních sítích zástupy sdílejících, s příjezdem přes vjezdová vrata na dálkové ovládání. Plocha vydlážděna betonovými tvarovkami. Vlastní parkovací místo nedisponu