4 826 aktuálních nabídek
od 269 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec České Budějovice
V okruhu
České Budějovice
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Pozemky na prodej, obec České Budějovice

Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od 585 000 Kč do 59 322 000 Kč

Ceny pozemků v obci České Budějovice

Cena pozemků na prodej v obci České Budějovice se momentálně pohybuje od 585 000 Kč do 59 322 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 2 803 Kč do 284 227 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena stavebního pozemku se v této obci pohybuje kolem 11 657 Kč/m2, zahrady okolo 5 342 Kč/m2 a u zemědělského pozemku je to 1 178 Kč/m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v obci České Budějovice.

Jaké jsou pozemky na prodej v obci České Budějovice?

Na trhu v Českých Budějovicích jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (20) v cenách od 3 480 000 Kč, následují komerční pozemky (9) od 2 876 000 Kč, zemědělská půda (4) od 585 000 Kč, louky (2) od 1 050 000 Kč a zahrady (1) od 1 250 000 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V obci České Budějovice nabízíme pozemky v celkem 7 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Pozemky na prodej v Českých Budějovicích 3 (5), Pozemky na prodej v Českých Budějovicích 2 (5), Pozemky na prodej v Českých Budějovicích 1 (3), Pozemky na prodej v Českých Budějovicích 4 (2), Pozemky na prodej v Českých Budějovicích 6 (2), Pozemky na prodej v Českých Budějovicích 7 (1), Pozemky na prodej v Českých Budějovicích 5 (1).

Dražby a aukce pozemků v obci České Budějovice

Kromě pozemků standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Českých Budějovicích také k dispozici i pozemek v dražbě či v aukci.

Nabídka pozemků v obci České Budějovice dle inzerenta:

V Českých Budějovicích a okolí pochází 34 pozemků z nabídky realitních kanceláří a 2 pozemky jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: Bc. Petr Mareš (4), Jižní reality s.r.o. (3), HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. (2), (2), Reality KLOSSE (2), atkinson & partners s.r.o. (2), M&M reality holding a.s. (2), RK Stejskal.cz s.r.o. (2), Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o. (2) a Vicek Reality (2). Další 2 pozemky jsou přímo od majitele bez realitky.

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Jak najít vhodný pozemek na prodej v obci České Budějovice?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci České Budějovice 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout pozemek v Českých Budějovicích?

V obci České Budějovice působí 222 realitních makléřů, spadajících pod 109 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice, Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, RE/MAX Dynamic České Budějovice, AD REALITY České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice a RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci České Budějovice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Romana Marhounová, Aneta Hanzlíková, Petr Šťavíček, Ing. Miroslav Hodina, Klára Šašková, Bc. Petra Puschnerová, Tadeáš Vaverka, Eva Kasandová, Bc. Pavel Matička a Karel Klosse.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Aneta Hanzlíková (40). Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej komerčního pozemku, 1035m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Pražská tř.

Jižní reality s.r.o.

Nabízíme Vám parcelu o výměře 1035 m2 v Pražské ulici vhodnou pro výstavbu činžovního domu nebo obchodní či kancelářské budovy. V územním plánu je povolena výstavba až šestipatrové budovy. Veškeré informace v RK.

Prodej zahrady, 234m2, České Budějovice, Školní

Vicek Reality

Nabízíme k prodeji udržovanou zahradu v Kněžských Dvorech, ulice Školní v Českých Budějovicích 3. Celková výměra zahrady je 234 m2 a je oplocena. Délka zahrady je cca 40 m a šířka 6 m. Na zahradě se nachází zděná garáž se skromným letním sídlem…

1.250.000 Kč (5.342,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 373m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Březová

Zprostředkujeme Vám prodej stavebního pozemku v žádané lokalitě Mladé v ČB. Na pozemku je pár ovocných stromů, do chaty je zavedena elektřina, ostatní sítě v dosahu. Jedná se o rovinatý pozemek v klidném prostředí na stavbu menšího domu, projekt je vyhotoven. Ev.…

3.480.000 Kč (9.330,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1099m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Zavadilka

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji dva stavební pozemky spojené v jeden celek o  celkové výměře 1099m2 na Zavadilce u Českých Budějovic. Stavební pozemky se nachází ve stabilizované zástavbě řadových a samostatných rodinných domů na moc hezkém, klidné místě v těsné…

Novinka
10.755.000 Kč (9.786,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 542m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Zavadilka

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 542 m2 na Zavadilce u Českých Budějovic. Stavební pozemek se nachází ve stabilizované zástavbě řadových a samostatných rodinných domů na moc hezkém, klidné místě v těsné blízkosti zeleně…

Novinka
5.330.000 Kč (9.834,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej komerčního pozemku, 9887m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Strakonická

volné
atkinson & partners s.r.o.

Nabízíme k prodeji atraktivní pozemek v obchodní zóně v příměstí Českých Budějovic v sousedství obchodního domu Sconto, Albert, McDonald, na sousedním pozemku se nachází rozsáhlá myčka automobilů. Pozemek má výměru 9.887 m2, přístup k pozemku je již…

Novostavba
59.322.000,-, (6.000,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 567m2, České Budějovice, Ledenická

Vicek Reality

Nabízíme na prodej pozemek o výměře 567m2 v Suchém Vrbném, ulice Ledenická. Pozemek je schválen dle územního plánu pro výstavbu RD. Umístění případného budoucího RD je…

3.690.000 Kč (6.508,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 6476m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Roberta Bosche

Jižní reality s.r.o.

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek, který se nachází atraktivní lokalitě, klidném a krásném prostředí v části obce České Budějovice 3, Kněžné dvory. Pozemek se nachází u ulice Roberta Bosche. Pozemek má velikost 6.476 m2. Část vedena dle územního plánu jako…

Novinka
9.995.000 Kč (1.543,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej komerčního pozemku, 1965m2, České Budějovice

Jižní reality s.r.o.

Nabízíme k prodeji pozemek, které se nachází v atraktivní lokalitě v části obce České Budějovice 4. Pozemek o velikosti 1.965 m2 je veden dle územního plánu jako smíšená územní. Pozemek je zajímavý cenou jako investice pro budoucí výstavbu, nebo zhodnocení peněz.…

Prodej stavebního pozemku, 238m2, České Budějovice

Proxima Reality s.r.o. nabízí v zastoupení klienta prodej domu z roku 1894 se zahradou v klidné historické části v centru Českých Budějovic. Dvoupodlažní objekt sestává ze 4 bytů (1x 3+kk s krbem po rekonstrukci v 2.NP, 1x 1+kk před rekonstrukcí v 2.NP, 2x…

19.000.000 Kč (79.832,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Dražba ostatní, 35m2, České Budějovice - České Budějovice 1

Ostatní plocha 35m2, České Budějovice, podíl 1/32 Při „prodeji“ nemovitosti z insolvenčního řízení se všeobecně může jednat o jednoduchý proces, kde se díky takovému „prodeji“ může kupující dostat k velmi výhodné kupní ceně. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace…

Prodej stavebního pozemku, 1925m2, České Budějovice

RE/MAX Dynamic

Hledáte klidné bydlení a přitom chcete mít vše na dosah ruky? Pak jste zde správně. Nabízím lukrativní stavební pozemek určený k výstavbě, kdy veškeré inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina) jsou již přivedeny až na samotný pozemek! Stavební pozemek je rovinatý,…

8.900.000 Kč (4.623,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 707m2, České Budějovice - České Budějovice 3

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře cca. 707 m2. Pozemek se nachází v lokalitě Pražské předměstí v Českých Budějovicích. Pozemek po formální stránce teprve vznikne, a to na základě zpracování nového geometrického plánu . Prodávaný pozemek bude mít tvar…

4.475.000 Kč (6.330,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej louky, 2355m2, České Budějovice

Hledáte vhodnou investiční příležitost jak zhodnotit své volné finance a zároveň se chcete bránit zvyšující se inflaci? Mám pro Vás řešení! Exkluzivní zprostředkování prodeje pozemku o celkové výměře 2355 m2 u kruhového objezdu u Glóbusu ve městě České…

7.345.000 Kč (3.119,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 3877m2, České Budějovice - České Budějovice 2, Branišovská

atkinson & partners s.r.o.

Nabízíme k prodeji čtyři pozemky ve velmi lukrativní lokalitě České Budějovice, které tvoří jeden celek v blízkosti „Švábova hrádku“ o celkové výměře 3.877 m2, sousedící s přilehlým golfovým hřištěm (driving range, odpaliště, cvičný putting green, cipping…

Aktualizováno
32.954.500,-, (8.500,-Kč za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1333m2, České Budějovice

REALITNÍ KANCELÁŘ Dalibor Žáček

Pozemek o velikosti 1.333 m2 určený územním plánem pro výstavbu RD. Pozemek se nachází na krásném místě na východním okraji obce v ulici K Lusnému. Pozemek je…

Prodej komerčního pozemku, 1130m2, České Budějovice - České Budějovice 6, Novohradská

RK Stejskal.cz s.r.o.

Uvažujete o svém vlastním komerčním prostoru? O prodejně, kancelářích či showroomu? Máme pro Vás pozemek určený pro tuto výstavbu. Pozemek se nachází v Nových Hodějovicích na Novohradské ulici v blízkosti kruhového objezdu. Pozemek má zajištěné stavební povolení na komerční…

7.890.000 Kč (6.982,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 4867m2, České Budějovice - České Budějovice 4, Generála Píky

RK Stejskal.cz s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 4 867 m2. V současné době jsou pozemky zemědělsky užívané, bez pachtovní smlouvy. Územním plánem se však nacházejí v plochách zastavitelného území s charakterem smíšeným…

Prodej stavebního pozemku, 3826m2, České Budějovice

Kontakt servis CZ s.r.o. - člen DRK ČR

Exkluzivně nabízíme k prodeji velký stavební pozemek v Českých Budějovicích, v klidné části města Kněžské Dvory. Celková výměra pozemku činí 3 826m2. Pozemek svou delší stranou navazuje na obecní komunikaci, je z ní přímo přístupný. Velká část pozemku je zastavitelnou…

6.490.000 Kč (1.696,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 946m2, České Budějovice - České Budějovice 3, Palackého nám.

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.

Exkluzivně nabízíme k prodeji developerský projekt na výstavbu 19 bytových jednotek v atraktivní lokalitě širšího centra Českých Budějovic a to v těsné blízkosti obchodního centra IGY v místě s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dostupností …


TOPlist TOPlist