5 048 aktuálních nabídek
od 278 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty

Počet nalezených novostaveb: 35
Řadové domy Šroubárenská

Proxima Reality nabízí předprodej prvních rodinných domů v ZTV na rozhraní Mladého a Nových Hodějovic v ul. Šroubárenská. Dokončení 10/2023, první kolaudace 8/2023.

Lokalita: České Budějovice, Šroubárenská

od 8 990 000 Kč
terasy Branišovská - budova A

Zahajujeme prodej bytových jednotek v nově stavěných bytových domech v klidné okrajové části města Č. B., v těsné blízkosti parku Stromovka

Lokalita: České Budějovice, Branišovská

Cena na dotaz
Rezidence Knapp

Nové byty v Českých Budějovicích www.rezidenceknapp.cz

Lokalita: České Budějovice

Cena na dotaz
Řadové domy Smrkovice

Nové řadové domy ve Smrkovicích u Písku.

Lokalita: Písek

Cena na dotaz
Rezidenční projekt U Zámeckého parku

Rezidenční projekt U Zámeckého parku vznikl s cílem vytvořit harmonické prostředí, které v sobě snoubí přírodu, design a funkčnost.

Lokalita: Hluboká nad Vltavou

od 4 790 000 Kč
DEVELOPERSKÝ PROJEKT REZIDENCE DUBNÉ

0

Lokalita: Dubné

Cena na dotaz
Rezidence Klokoty

Jedinečný, čistě rezidenční projekt Rezidence Klokoty nabízí velkorysé byty v dispozicích 1+kk až po střešní penthousy 4+kk s nadstandardní velikostí balkónů, teras a předzahrádek ve spojení s francouzskými okny v každé obytné místnosti.

Lokalita: Tábor

od 2 999 000 Kč
Pozemek s projektem na apartmánový komplex. LIPENSKO.

 Nabízíme k prodeji pozemky včetně projektu “APARTMÁNOVÝ KOMPLEX vč. dvou DOMŮ“ na parcelách o celkové výměře téměř 0,5ha. Platné stavební povolení – možno začít ihned stavět.

Lokalita: Horní Planá

od 27 200 000 Kč
Bytový dům BIOS České Budějovice - pronájem

Nabízíme 73 nových bytových jednotek k dlouhodobému pronájmu. Bytový dům se nachází v blízkosti obchodního a kulturního centra IGY.

Lokalita: České Budějovice, Pekárenská

Cena na dotaz
Pozemek Švábův hrádek

Nabízíme k prodeji čtyři pozemky ve velmi lukrativní lokalitě České Budějovice, které tvoří jeden celek v blízkosti „Švábova hrádku“ o celkové výměře 3.877 m2, sousedící s přilehlým golfovým hřištěm (driving range, odpaliště, cvičný putting green, cipping green a cvičné bunkery) a s krásným výhledem na České Budějovice.

Lokalita: České Budějovice, Branišovská

Cena na dotaz
Prodej pozemku na stavbu developerského projektu bytového domu, centrum Českých Budějovic

0

Lokalita: České Budějovice 3, Palackého nám., 1154/1 č.p.

Cena na dotaz
Developerský projekt šesti řadových rodinných domů s platným stavebním povolením

Developerský projekt šesti řadových rodinných domů s platným stavebním povolením

Lokalita: Hlincová Hora

Cena na dotaz
Green Field

 GreenField – 15 pozemků v krásné lokalitě určených pro kombinaci provozoven s tichým provozem, bydlení a díky lokalitě také rekreaci. Nově vznikající obytný blok umístěný na zeleném okraji jedinečného městysu Frymburk. Moderní čtvrť určená pro podnikatele a jejich rodiny. Stavby jsou územním plánem předurčeny pro bydlení a byty jsou jako součást např výrobních areálů, kanceláří, tolik potřebných lékařských ordinací… Budovy mají splnit účel zajištění bydlení rodiny majitele provozovny. Jedná se o atraktivní lokalitu nedaleko břehu Lipna a místních skiareálů.


Pokud patříte do skupiny podnikajících osob a už nějako dobu přemýšlíte jak spojit úspěšné podnikání, rodinný život a sport, relax, odpočinek, pak si pozorně prohlédněte možnosti této jedinečné lokality.

Lokalita: Frymburk

od 2 719 500 Kč
Domy Arnika Stachy

Projekt zahrnuje 8 unikátních rodinných řadových domů, realizovaných ve dvou blocích, po čtyřech domech a byl vytvořen s myšlenkou, vytvořit domov splňující náročnější představy komfortního bydlení v jednoduchém pojetí.

Lokalita: Stachy

od 7 057 000 Kč
Villa Harmonie Vacov

Vyprojektovaný nadčasový bytový dům o 12-ti výjimečných bytech, byl navržen s myšlenkou vytvořit domov splňující nejnáročnější představy komfortního bydlení. 

Lokalita: Vacov

od 4 241 000 Kč
Bytový dům "Rezidence Háječek"

www.rezidencehajecek.cz

Bytový dům: 1. np - parkovací místa a technické místnosti, 23 parkovacích stání, 2. np - 3x 1kk, 5x 2kk 3. np - 4x 1kk, 4x 2kk 4. np - 1x 1kk, 2x 2kk, 1x 3kk 5. np - 1x 5kk Bližší info v RK

Lokalita: České Budějovice 7, Mánesova, 23/1 č.p.

od 4 504 000 Kč
Moldau Park - Nová Pec na Šumavě - druhá fáze

Moldau Park Nová Pec

Lokalita: Nová Pec, 98 č.p.

Cena na dotaz
Rodinné domy Ledňáček

Projekt Rodinné domy Ledňáček Závraty, nabízí rodinné bydlení v klidném prostředí malebné jihočeské krajiny, v blízkosti CHKO Blanský les a přesto pouhých 10 minut autem od centra Českých Budějovic.

Lokalita: Závraty

Cena na dotaz
TOPlist TOPlist