5 048 aktuálních nabídek
od 278 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Týn nad Vltavou
V okruhu
Týn nad Vltavou
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byty k pronájmu, Týn nad Vltavou

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 17 000 Kč

Ceny bytů v obci Týn nad Vltavou

Cena bytů k pronájmu v obci Týn nad Vltavou se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 17 000 Kč za měsíc.

Jaké jsou byty k pronájmu v obci Týn nad Vltavou?

Na trhu v Týně nad Vltavou jsou v současné době nejpočetnější byty 4+1 (2) v cenách od 11 900 Kč, následují byty 2+1 (1) od 9 900 Kč, byty 3+kk (1) od 10 000 Kč a byty 2+kk (1) od 7 500 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v obci Týn nad Vltavou, je byt za cenu 17 000 Kč za měsíc v obci Týn nad Vltavou, který má obytnou plochu 118 m2.

Lokality bytů na pronájem

V obci Týn nad Vltavou nabízíme byty v celkem 2 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty k pronájmu v Týně nad Vltavou (4), Byty k pronájmu v Malé Straně (1).

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (2), klidná část obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Týně nad Vltavou s garáží nebo byty v Týně nad Vltavou s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (1) a 2. patře (2), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (1). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Týn nad Vltavou k pronájmu byty v bezvadném stavu (3), po rekonstrukci (1), v dobrém stavu (1).

Nabídka bytů v obci Týn nad Vltavou dle inzerenta:

V Týně nad Vltavou a okolí pochází 4 byty z nabídky realitních kanceláří a 1 byt je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: (1), Hana Marková (1), RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o. (1), Mirjam Laubscher (1), a Alfareality - realitní kancelář, s.r.o. (1),. Další byt je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v obci Týn nad Vltavou?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Týn nad Vltavou 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Týně nad Vltavou?

V obci Týn nad Vltavou působí 23 realitních makléřů, spadajících pod 23 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, RE/MAX Dynamic České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, AD REALITY České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal.cz s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Týn nad Vltavou

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Aneta Hanzlíková, Petr Šťavíček, Ing. Miroslav Hodina, Klára Šašková, Lochman Hamberger, Jan Kubeš, Irena Krigarová, Tomáš Pelda, Ing. Miloslav Jochmann a Petr Junek.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Hana Marková (5). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 3+1, 84m2, Týn nad Vltavou, Hlinecká

Hana Marková

Přinášíme vám nabídku pronájmu bytu o dispozici 3+1 s lodžií a podlahovou plochou celých 78 m2. Tuto plochu má byt díky jeho úpravě, kdy byla původní 4+1 dispozičně upravena na současnou prostornou a vzdušnou 3+1. Byt je umístěn v 5. nadzemním podlaží…

Pronájem bytu 2+kk, 51m2, Týn nad Vltavou

Alfareality - realitní kancelář, s.r.o.

Nabízíme k pronájmu zděný byt 2kk v obci Neznašov 3.5 km od Týna nad Vltavou. Byt o velikosti 51 m2 má kuchyni společnou s prostorným obývákem vybavenou kuchyňskou linkou, samostatnou ložnici a koupenu s vanou a toaletou. V celém bytě je…

Pronájem bytu 4+1, 82m2, Týn nad Vltavou, Hlinecká

RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o.

Pronájem panelového bytu 4+1 s lodžií, v ulici Hlinecká ve městě Týn nad Vltavou. Bytová jednotka o celkové ploše 82 m2 je velmi prostorná a nachází ve čtvrtém podlaží panelového domu s výtahem. V bytě se nachází předsíň, koupelna…

Pronájem bytu 4+1, 118m2, Týn nad Vltavou, Jiráskova

Hana Marková

Přinášíme vám nabídku pronájmu nadstandartního podkrovního bytu o dispozici 4+1, který se nachází v druhém nadzemním podlaží zděného obytného domu v klidné části centra města Týn nad Vltavou. Bytový dům i byt samotný prošel rozsáhlou rekonstrukcí, prostředí a okolí bytu je…

Pronájem bytu 2+1, 59m2, Týn nad Vltavou

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu slunný byt v atraktivní lokalitě Týna nad Vltavou. Byt 2+1 se nachází ve 2. v bytovce na Malé straně v ulici Vojnova. Před domem je parkoviště…

Pronájem bytu 3+kk, 83m2, Týn nad Vltavou, Horní Brašov

Mirjam Laubscher

Pronájem bytu o dispozici 3+KK, který se nachází v činžovním domě v ulici Horní Brašov. Byt s podlahovou plochou 83 m2, je dispozičně řešen vstupní chodbou, z které je vstup do velkého světlého obývacího pokoje a obytné kuchyně, ze které je…


TOPlist TOPlist