4 860 aktuálních nabídek
od 295 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Chaty
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Kamenný Újezd
V okruhu
Kamenný Újezd
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Chaty na prodej, Kamenný Újezd

Aktuálně se zde cena chat k prodeji pohybuje od 1 190 000 Kč do 1 990 000 Kč

Ceny chat v obci Kamenný Újezd

Cena chat na prodej v obci Kamenný Újezd se momentálně pohybuje od 1 190 000 Kč do 1 990 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v obci Kamenný Újezd?

Na trhu v Kamenném Újezdě jsou v současné době různé druhy domů, kdy nejpočetnější jsou chaty (5) v cenách od 1 190 000 Kč, následují rodinné domy (4) a dvougenerační domy (1) od 11 172 000 Kč.

Stav chaty

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obec Kamenný Újezd na prodej nabízeny chaty v bezvadném stavu (3), v dobrém stavu (2).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší chata, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům v obci Kamenný Újezd, který má obytnou plochu 150 m2.

Co se týče pozemku, na kterém chata stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obci Kamenný Újezd se dají právě teď najít chaty s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 740 m2 má chata za cenu 1 390 000 Kč v obci Kamenný Újezd. Naopak nejmenší pozemek o výměře 20 m2 získáte při koupi chaty v obci Kamenný Újezd za cenu 1 190 000 Kč.

Lokality chat k prodeji

V obci Kamenný Újezd nabízíme chaty v celkem 2 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Chaty na prodej v Rančicích (3), Chaty na prodej v Kosově (2).

Prodej chat podle polohy nemovitosti v obci

U rekreačních objektů je velmi důležitá jejich poloha. Někdo vyhledává samotu, jiní zájemci preferují například chatu či chalupu v obci. V současnosti jsou v obci Kamenný Újezd u nabízených chat uváděna toto umístění: klidná část obce (3), polosamota (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Koupě chaty podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Kamenný Újezd nabízejí nejčastěji jiné chaty (2). V nabídce k prodeji jsou také zděné chaty (1), dřevěné chaty (1) či chaty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Nabídka chat v obci Kamenný Újezd dle inzerenta:

V Kamenném Újezdě a okolí pochází 5 chat z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde chaty k prodeji inzerují tyto realitky: RE/MAX G8 Reality Praha (2), KORUNA RK (1), RK Realvize s.r.o. (1), a Swiss Life Select Reality (1),.

Jak najít vhodnou chatu na prodej v obci Kamenný Újezd?

Pokud máte konkrétní představu chaty, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou chatu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví chata podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout chatu v Kamenném Újezdě?

V obci Kamenný Újezd působí 5 realitních makléřů, spadajících pod 4 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, AD REALITY České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, RE/MAX Dynamic České Budějovice, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice a RK Stejskal & Šandera s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Kamenný Újezd

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Petr Šťavíček, Romana Marhounová, Radek Kujal, Aneta Hanzlíková, Klára Šašková, Milan Pouzar, Eva Kasandová, Jan Kubeš, Ing. Lenka Marešová a Michal Pavel.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Václav Vacek (1). Pokud chcete prodat či pronajmout chatu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Brzy budeme mít nové ČESKÉREALITY, které můžete vyzkoušet již nyní Vyzkoušet
Počet rodinných domů na prodej: 4

Prodej chaty, Kamenný Újezd - Rančice

RK Realvize s.r.o.

Prodej chaty 66 m2, stojící na vlastním pozemku o výměře 339 m2, v obci Rančice u Kamenného Újezdu, okr. České Budějovice

Prodej chaty, 150m2, Kamenný Újezd - Kosov

Prodej chaty 150 m2, Kamenný Újezd

Prodej chaty, 740m2, Kamenný Újezd - Rančice

Prodej chaty Kamenný Újezd -  chatová oblasti Rančice – okr. Č. Budějovice


TOPlist TOPlist