4 860 aktuálních nabídek
od 295 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Kamenný Újezd
V okruhu
Kamenný Újezd
Poloha v obci
Přípojky
Dostupnost
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Pozemky na prodej, Kamenný Újezd

Aktuálně se zde cena pozemků k prodeji pohybuje od 199 000 Kč do 11 172 000 Kč

Ceny pozemků v obci Kamenný Újezd

Cena pozemků na prodej v obci Kamenný Újezd se momentálně pohybuje od 199 000 Kč do 11 172 000 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější pozemky k prodeji v obci Kamenný Újezd.

Jaké jsou pozemky na prodej v obci Kamenný Újezd?

Na trhu v Kamenném Újezdě jsou v současné době nejpočetnější stavební parcely (5) v cenách od 2 899 000 Kč, následují ostatní pozemky (2) od 199 000 Kč.

Typy pozemků

Stavební pozemky nebo také stavební parcely umožňují stavbu domu (zastavěná plocha a nádvoří). Zemědělský pozemek zahrnuje ornou půdu, zahradu, louku (trvalý travní porost), ale také například ovocný sad či vinici nebo chmelnici. Dalším specifickým druhem pozemku je lesní pozemek. Samostatnou kapitolou jsou vodní plochy. Pokud se konkrétní pozemek nevejde do jedné z výše uvedených kategorií, uvádí se jako ostatní plocha.

Při koupi pozemku si prostudujte územní plán

Typ pozemku, uváděný při jeho prodeji, není jedinou věcí, kterou je třeba sledovat. Důležité je také plánované využití, definované územním plánem obce. V plánu můžete najít informaci o tom, že současná orná půda bude využita pro výstavbu. Dejte si pozor i na různá omezení výstavby.

Lokality pozemků k prodeji

V obci Kamenný Újezd nabízíme pozemky v celkem 2 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Pozemky na prodej v Kamenném Újezdě (4), Pozemky na prodej v Kosově (1).

Nabídka pozemků v obci Kamenný Újezd dle inzerenta:

V Kamenném Újezdě a okolí pochází 7 pozemků z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde pozemky k prodeji inzerují tyto realitky: FondRealit.cz (2), Jochmann reality s.r.o. (1), Přehled realit (1), BYDLENÍČKO s.r.o. (1), Reality KLOSSE (1), a BEVISTA s.r.o. (1),.

Prodej pozemků podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy pozemků:

Jak najít vhodný pozemek na prodej v obci Kamenný Újezd?

Pokud máte konkrétní představu pozemku, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný pozemek na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví pozemek podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout pozemek v Kamenném Újezdě?

V obci Kamenný Újezd působí 18 realitních makléřů, spadajících pod 16 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Vimmo – Vogel Immobilien s.r.o. České Budějovice, Atlas Tábor s.r.o. Tábor, Jochmann reality s.r.o. České Budějovice, SORENT - CB s.r.o. České Budějovice, REALITY SPEKTRUM CEPÁK s.r.o. Kamenný Újezd, AD REALITY České Budějovice, HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o. České Budějovice 2, RK CHALUPA s.r.o. České Budějovice, RE/MAX Dynamic České Budějovice a RK Stejskal & Šandera s.r.o. České Budějovice.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Kamenný Újezd

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Petr Šťavíček, Romana Marhounová, Radek Kujal, Aneta Hanzlíková, Klára Šašková, Milan Pouzar, Eva Kasandová, Jan Kubeš, Ing. Lenka Marešová a Michal Pavel.

Nejvíce nemovitostí v okolí Českých Budějovic nabízí Eva Mačkalová (2). Pokud chcete prodat či pronajmout pozemek vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Brzy budeme mít nové ČESKÉREALITY, které můžete vyzkoušet již nyní Vyzkoušet

Prodej stavebního pozemku, 1847m2, Hlincová Hora

Reality na jihu s.r.o.

Prodej stavebního pozemku o celkové ploše 1847 m2, Kodetka, obec Hlincová Hora u Českých Budějovic POZOR SLEVA !!! - platí pouze do 12/23

Prodej stavebního pozemku, 777m2, Kamenný Újezd, Plavská

Prodej stavební parcely č. 2388/96, LV 1592, o výměře 777 m2.

4.970.000 Kč (6.396,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 997m2, Kamenný Újezd

Jochmann reality s.r.o.

Prodej, Pozemky pro bydlení, 997 m2 - Kamenný Újezd

4.985.000 Kč (5.000,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 1640m2, Kamenný Újezd - Kosov

BYDLENÍČKO s.r.o.

Prodej stavebního pozemku s krásným výhledem do krajiny, osada Kosov, Kamenný Újezd

2.899.000 Kč (1.768,- za metr)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej stavebního pozemku, 4297m2, Kamenný Újezd

Stavební pozemek s rodinným domem, Kamenný Újezd

Prodej ostatní, 2543m2, Kamenný Újezd

V jihočeské obci Kamenný Újezd, která leží zhruba 9 km jihozápadně od Českých Budějovic, nabízíme k prodeji pozemky o celkové výměře 2 543 m2. Dle katastru nemovitostí jsou pozemky vedeny jako orná půda. Nejvýznamnějšími pamětihodnostmi obce jsou farní kostel Všech…

Prodej stavebního pozemku, 4038m2, Kamenný Újezd

Pozemek o celkové výměře 4038 m2, Na Dolech, Kamenný Újezd

Prodej ostatní, 9697m2, Kamenný Újezd

V jihočeské obci Kamenný Újezd, která leží v okrese České Budějovice, zhruba 9 km jjz. od Českých Budějovic, nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 9 697 m2. Dle katastru nemovitostí je pozemek veden jako trvalý travní porost. Pozemek je obhospodařován…


TOPlist TOPlist