4 860 aktuálních nabídek
od 295 realitních kanceláří a soukromníků
MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o. nabízí

Prodej rodinného domu 145 m²

Zadní Ptákovice, Nebřehovice (okres Strakonice), Česko

Základní údaje

Datum vložení 13. listopadu 2023 ID nemovitosti 002005KH
Plocha pozemku 816 m² Obytná plocha 70 m²
Užitná plocha 145 m² Plocha nebytová 75 m²
Plocha zastavěná 173 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Lokální - elektrické
Konstrukce Jiná Parkování Vlastní parkovací stání
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Pozemky: celková výměra 816 m2, z toho zastavěná plocha 420 m2, zahrada 396 m2.
Poloha nemovitosti: Zadní Ptákovice spadají a jsou součástí obce Nebřehovice a leží pouhé 4 km od Strakonic. Obec má jen 41 obyvatel, hezkou návesní kapli i sympatický rybníček na začátku osady. Na opačné – koncové straně leží nabízená nemovitost.
Popis nemovitosti: v té nejklidnější části obce se nachází původní chalupa, která byla před několika lety kompletně předělána podle architektonického návrhu. Vzniklo útulné, příjemné a vzdušné bydlení s moderním nadhledem. Do půdorysných rozměrů 7,54 x 23,0 m je umístěna obytná část, i sklad a garáž. Dům má sedlovou střechu krytou betonovou taškou Bramac, okna jsou plastová v dřevěném dekoru, stejně tak vnitřní dveře s obložkami v obytné části. Ve všech pobytových místnostech je položena keramická dlažba v příjemném hnědém odstínu. Nové jsou omítky jak vnitřní, tak venkovní fasáda a to v čistém bílém odstínu. Nové a vkusně provedené jsou i venkovní terénní úpravy a to vč. dlažeb a povrchových úprav, na nich vynikají vhodně umístěné okrasné květiny a keře.
Vnitřní dispozice: ze vstupní síně vedou dveře do všech místností domu. Hned u vstupu je praktická komora. Vlevo je prostorný obývací pokoj (32,2 m2) s kuchyňským zázemím a se třemi okny s pěkným výhledem. Jako alternativní zdroj tepla jsou zde prosklená krbová kamna. Vpravo je ložnice (14,6 m2) s navazující šatnou (5,6 m2). Uprostřed je koupelna s WC (8,6 m2) s rohovou vanou a prosvětlujícím žlutým obkladem. Za dalším samostatným vstupem se nahází sklad/dílna. Prostorná garáž má sekční vrata v bílé barvě na elektrický pohon. Půdní prostor s bezchybným krovem byl zatím zateplen položením izolační vaty a je možno jej využít pro vestavbu.
Technické informace: Voda je obecní. Kanalizace vede přes dvě skruže s přepadem do obecního odkanalizování. Elektřina 230/400 V přivedena již novým zemním kabelem s jističem 25 A. Topení elektrickými přímotopy + v obývacím pokoji krbová kamna, v koupelně žebřík a podlahové topení.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadní Ptákovice, Nebřehovice (okres Strakonice), Česko
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist