4 888 aktuálních nabídek
od 274 realitních kanceláří a soukromníků
MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o. nabízí

Prodej rodinného domu 137 m²

Borová Lada (okres Prachatice)

Základní údaje

Datum vložení 24. dubna 2023 ID nemovitosti 001939KH
Plocha pozemku 300 m² Obytná plocha 94 m²
Užitná plocha 137 m² Plocha nebytová 43 m²
Plocha zastavěná 192 m² Energetiká náročnost C - Úsporná (i)
Elektřina 230 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Ústřední - elektrické
Konstrukce Dřevěná Balkóny Terasa
Inženýrské sítě Telefon Parkování Vlastní parkovací stání
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Lokalita: strategická pozice v centrální Šumavě–Borová Lada–oblast s nadm.výškou nad 1000 m n.m.–horské středisko je obklopené kouzelnou přírodou Šumavského národního parku a zároveň má dobrou vybavenost pro celoroční rekreaci i bydlení. Spolu s blízkou Kvildou je východiskem turistických tras a bílých stop. Vysoká poloha na šumavských pláních zaručuje ideální atmosférické podmínky v podzimních a jarních obdobích - s bohatou, až do brzkého jara trvající sněhovou pokrývkou-ideální podmínky pro lyžaře.
Poloha: na dohled od centra Borových Lad, a přitom na klidném místě–v rekreačním resortu nedávno realizované stylové výstavby. Dům je obklopen krásně upraveným vlastním pozemkem. To mu vytváří příjemný rámec a soukromé zázemí. Má velmi dobrou komunikační dostupnost i v zimních podmínkách. Pěšky dostupná v řádu minut je veškerá vybavenost obce.
Popis: krásný, vkusně zařízený mezonetový byt o užitné ploše 116 m2 a se zahradou o vým.112 m2 se nachází v samostatně stojícím stylovém domu, který je vlastnicky reálně rozdělen na tři právně samostatné, na sobě zcela nezávislé části, z nichž jedna je předmětem této výjimečné nabídky. Právně jde o jednu velmi prostornou mezonetovou jednotku zapsanou v katastru jako samostatná nemovitost s vlastním pozemkem. Nízkoenergetická komfortní dřevostavba kolaudovaná v r.2012 využívá moderních technologií a zároveň tradičních prvků šumavských domů. Zaujme krásná střecha krytá dřevěným šindelem, dřevěná euro okna s izolačními skly, měděné okapy a svody. Většina stylového vybavení je zahrnuta v požadované ceně, vč.spotřebičů v kuch.lince.
Vnitřní dispozice: přízemí - ze společné chodby vstup do skladu/kolárny (lyžárny) a do technické místnost s bojlerem, kotlem pro teplovodní systém vytápění. Z chodby je v přízemí vpravo koupelna s rekuperační jednotkou a pračkou, vlevo vyhřívaná šatní skříň. Dále vstupujeme do vysoce komfortního, krásně prosvětleného velkého obytného prostoru, který zabírá celé přízemí mezonetu. Obývací část je od kuchyně s jídelnou vizuálně oddělena dominantními schody do patra, pod nimiž je zabudován teplovzdušný krb. Dvoje francouzská okna dokonale prosvětlují interiér a umožňují bezbariérový vstup na terasu s výhledem. Podkroví - je přístupné z obytného prostoru zmíněným schodištěm ze světlého masivu – a je překvapivě prostorné. Jsou zde tři hezké ložnice, všechny s krásným výhledem. Komfort zajišťují další dvě koupelny. Nechybí zde i samostatný sklad.
Vlastní pozemek – zahrada o vým.112 m2 obklopující nabízený byt zajišťuje majiteli perfektní uživatelský komfort. Součástí je také parkovací stání o ploše 13 m2 u komunikace.
Inženýrské sítě:
El.příkon: 230/400 V – samostatný elektroměr.
Vytápění: elektrokotel Protherm s ovládáním i na GSM bránu (radiátory a podlahové registry) + rekuperační jednotka vzduchu Atrea. Dále krbová vložka na dřevo. Zdroj vody: z obecního řadu (samostatný vodoměr).
Kanalizace: do obecního řadu – zvlášť dešťová a splašková.
Byt má zabezpečovací zařízení na PCO.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Borová Lada (okres Prachatice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

MÜLLER REALITY-IMMOBILIEN s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist