4 348 aktuálních nabídek
od 270 realitních kanceláří a soukromníků
ERA Premiéra nabízí

Prodej rodinného domu 246 m²

Drahotěšice (okres České Budějovice)

Základní údaje

Datum vložení 26. července 2022 ID nemovitosti 060N055361
Plocha pozemku 1 699 m² Obytná plocha 112 m²
Užitná plocha 246 m² Plocha nebytová 134 m²
Plocha zastavěná 418 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Silnice, Dálnice Elektřina 230 V, 400 V
Kanalizace Žumpa, septik Zdroje vody Veřejný vodovod
Způsoby vytápění Ústřední - plynové Konstrukce Jiná
Balkóny Balkon Vybavení pronájem Kuchyňská linka
Inženýrské sítě Plyn Parkování Vlastní parkovací stání
Patro 1. Vlastnictví soukromé
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Aktuálně připravujeme : Prohlídkové odpoledne 29.4.2023 od 13:30 - do 17:00 !!! V případě rychlého jednání možnost snížení ceny.

ERA Reality PREMIÉRA nabízí exkluzivně prodej rodinného domu v malebné vesnici Drahotěšice. Dům, který je předmětem prodeje, nabízí i nově zrekonstruované nebytové prostory, které ještě nedávno sloužily jako cukrářská výrobna. Mohou inspirovat nového majitele k pokračování v této či jiné podnikatelské aktivitě ( kadeřnictví, obchod ). Ideální místo pro bydlení či rekreaci, popř. kombinaci bydlení s podnikáním. Příjemná vzdálenost ( 21 km ) k dojíždění do Českých Budějovic, popř. po dálnici D3 směr Praha, Tábor ( 25 min. ).

Současným majitelem byly v letech 2013 - 2021 realizovány : nové vchodové dveře z předsíně do obytné části domu a nová plastová okna kuchyni a koupelně, nový bazén na betonovém základu, nová část střechy nad vstupní halou, příjezdová cesta ( cca 90 m )

Kompletní rekonstrukce části nebytových prostor na cukrářskou výrobnu včetně skladových prostor. Vše vybudováno nově včetně veškerých rozvodů a podlah. Moderní vybavení výrobny možno odkoupit zvlášť.

Pro budoucího majitele je zde několik možností využití výrobny. Lze využít i pro jiné formy podnikání ( samostatná měřidla energií ). Možný pronájem stávající výrobny popř. provázání s obytnou částí jako další obytný prostor.

Podrobnou dispozici domu a provozovny naleznete na přiložených půdorysech.

Možnosti vytápění : elektřina, plyn, v případě lehké stavební úpravy dřevo ( k dispozici aktuálně cca 20 m3 paliva, vzhledem orientaci celé střechy na S a Jih, možnost umístnění solárních panelů ( cca 25-30 metrů dlouhé střechy ).
Objekt je napojen na elektřinu, plyn, vodovod ( Bukovská voda- kojenecká, měkká ), odpad řešen jímkou s přepadem, odvod dešťové a spádové vody do kanalizace. Na pozemku vlastní studna s užitkovou vodou.

V přední části domu je realizována tzv. klidová ( odpočinková ) zóna s okrasnými a ovocnými stromy, zadní zahrada, kde je umístěn dřevník, lze využít pro pěstování zeleniny a chov drobného zvířectva.

Veškerá občanská vybavenost ve 3km vzdáleném Ševětíně.

Místo, které si zamilujete. Doporučujeme osobní prohlídku.

Financování zajistíme s nejvýhodnějšími podmínkami - Gepard Finance - Masarykova 975 - Hluboká nad Vltavou

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Drahotěšice (okres České Budějovice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Radka Vacková
Radka Vacková
Kontaktovat prodejce
ERA Premiéra
Reklama
TOPlist TOPlist