4 860 aktuálních nabídek
od 295 realitních kanceláří a soukromníků
BYDLENÍČKO s.r.o. nabízí

Prodej rodinného domu 84 m²

Šumavská, Vodňany II, Vodňany (okres Strakonice), Česko

video
Fotky 9

Základní údaje

Datum vložení 14. června 2023 ID nemovitosti 23080
Plocha celková 606 m² Plocha pozemku 606 m²
Užitná plocha 84 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Dopravní spojení Silnice Elektřina 230 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Místní zdroj
Způsoby vytápění Ústřední - tuhá paliva Konstrukce Zděná
Vybavení pronájem Kuchyňská linka, Sporák Příjezdy Asfalt
Vytápění podrobnosti Uhlí Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme prodej RD v klidné části města Vodňany, kde najdeme veškerou občanskou vybavenost - školy, školky, obchody , restaurace, zábavní centra, fitness centra atd. Město je známé svou rybářskou a rybníkářskou tradicí.

Stavba rodinného domu se nachází na pozemku st. 1131 o výměře 308 m2 - zastavěná plocha a nádvoří v Šumavské ulici ve Vodňanech. Jedná se o přízemní částečně podsklepený rodinný dům zastřešený nízkou valbovou střechou. Jedná se o jednu bytovou jednotku o velikosti 2 + 1 s příslušenstvím. Vznikl jako postupně dostavovaný objekty původní prefabrikované chaty v roce 1957 - 1960. Přístup a příjezd na pozemek je možný z místní zpevněné komunikace (příjezdová cesta sousedního domu, jelikož soused pozemek s cestou nevlastní a má jej pouze oplocen, není zde po domluvě problém s průjezdem). Na stavební pozemek navazuje pozemek zahrady par. č. 1125/3 o výměře 298 m2, spolu s ním tvoří jednotný funkční celek. Pozemek je oplocen ze tří stran plotem s betonovou podezdívkou.

Dispozičně členěn na vstupní verandu, špajska ze které je přístup do sklepa a na půdní prostor (který má snížený profil, ale dá se využít jako úložný prostor), kuchyň, dva pokoje, koupelnu a navazující kotelnu s kotlem na tuhá paliva. Střecha je zakryta vlnitým eternitem, klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu s uzavíracím nátěrem.

Obvodová konstrukce je částečně na bázi dřeva s povrchem z lignitových desek s opláštěním ze škvárových tvárnic s vápennou povrchovou úpravou a dále je zděná (kámen a cihla). Základy jsou tvořeny betonem, prokládané kamenem s izolacemi proti pronikání zemní vlhkosti. Vnitřní a vnější omítky jsou vápenné. Zateplení bylo provedeno cca před 15ti lety (polystyrenové desky).

Stropní konstrukce je s rovným omítnutým podhledem. Okna jsou dřevěná dvojitá, dveře dřevěné plné. Podlahy v obytných místnostech jsou prkenné, zakryté krytinou z PVC. Koupelna vybavena sprchovým koutem, samostatným WC, pračkou a umyvadlem. Stěny jsou obloženy keramickým obkladem, na podlaze je položena keramická dlažba. Teplá voda zajištěna elektrickým bojlerem v koupelně.
Vytápění je ústřední teplovodní - kotel na tuhá paliva - otopná tělesa radiátory. Byl zvolen kotel na tuhá paliva (dřevo) s možností přidání zásobníku na štěpky. Pro uchovávání tepla jsou v kotelně nainstalovány dvě akumulační nádrže. Kotel nyní odpovídá všem ekologickým standardům. Dále došlo k vyfrézování a prodloužení komína. Celková cena rekonstrukce 320 000,-, provedena na konci listopadu 2023. Dále nejsou v kotelně dokončeny zednické práce - začistění po rekonstrukci kotle a výmalba.
Na pozemku je dále kopaná studna s hloubkou 3,2 m s ručním čerpadlem.
Cena za nemovitost není pevná, otevřená možnost jednání.
Rádi Vám zajistíme nejvýhodnější financování na bankovním trhu. Neriskujte propadnutí celé rezervace. Kontaktujte nás. Jsme tu pro vás!

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Šumavská, Vodňany II, Vodňany (okres Strakonice), Česko
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Oleksandra Hrydžynová
Oleksandra Hrydžynová
Kontaktovat prodejce
BYDLENÍČKO s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist