4 884 aktuálních nabídek
od 274 realitních kanceláří a soukromníků
JUSTO Česká republika nabízí

Prodej chaty 83 m²

U Hřebčince, Budějovické Předměstí, Písek

Základní údaje

Datum vložení 26. května 2023 ID nemovitosti J09334
Plocha celková 83 m² Plocha pozemku 362 m²
Obytná plocha 22 m² Užitná plocha 83 m²
Plocha nebytová 83 m² Plocha zastavěná 16 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Vlastnictví soukromé
Stav objektu Po rekonstrukci

Popis nemovitosti

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji pěknou chatu, která před několika roky prošla kompletní rekonstrukcí. Dostupná je cca 5 minut jízdy autem do centra města Píseku.

Chata se nachází v zahrádkářské kolonii Čihadla, která je zcela oplocena. Jedná se o částečně zděnou stavbu o zastavěné ploše 16m². Na samotnou stavbu chaty přiléhá terasa, která je částečně zastřešena.

Z terasy je nádherný výhled v každém ročním období. Při vstupu do chaty je malá předsíň, ze které je přístupná hlavní obytná místnost s kuchyňským koutem. Kuchyně je vybavena spotřebiči.

O patro níže je nová koupelna s vanou a další prostor, sloužící jako sklad. Chemické WC je umístěno v koupelně. Na úrovni koupelny je druhá zastřešená terasa, na kterou navazuje terasovitá zahrada, která velmi dobře udržovaná, je na ní vyvedena voda.

Vedle spodní terasy je bazén. Užitková voda do chaty je přivedena z řádu zahrádkářské kolonie. Elektřina 230V je zavedeno do chaty. Majitelé mají připraven projekt pro zřízení vrtu na vodu na svém pozemku.

Součástí inzerátu jsou 2D a 3D půdorysy, na kterých přesně vidíte dispozici nabízené chaty. V inzerátu dále najdete video, některé realitní servery přehrání videa neumožňují, rádi Vám na vyžádání zašleme.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

U Hřebčince, Budějovické Předměstí, Písek
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

JUSTO Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist