4 860 aktuálních nabídek
od 295 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX G8 Reality Praha nabízí

Prodej chaty 50 m²

Rančice, Kamenný Újezd (okres České Budějovice), Česko

Základní údaje

Datum vložení 14. listopadu 2023 ID nemovitosti 346539
Plocha celková 20 m² Plocha pozemku 20 m²
Užitná plocha 50 m² Plocha zastavěná 20 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Dopravní spojení Silnice
Elektřina 230 V Kanalizace Žumpa, septik
Způsoby vytápění Lokální - tuhá paliva Konstrukce Jiná
Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi zděnou chatu určenou k rekreaci. Nemovitost je postavena v chatové osadě Rančice u Kamenného Újezdu, vzdálené jen několik minut jízdy od Českých Budějovic. Tato osada se nachází v meandru Třebonínského potoka kousek od místa, kde potok ústí do řeky Vltavy.
Chata je umístěna v zalesněném svahu nad údolím, kterým protéká Třebonínský potok s výhledem do tohoto údolí. Pozemek kolem chaty má výměru 979 m2 a zaručuje majitelům plné soukromí. Je pokryt vzrostlými listnatými a jehličnatými stromy. Chata má číslo evidenční a v katastru nemovitostí je vedena jako stavba pro rodinnou rekreaci.
Nemovitost je podsklepená s nadzemní dispozicí 2 + kk (v přízemí je veranda a 1 obytná místnost s kuchyňským koutem, v podkroví je ložnice). Sklep je suchý, izolovaný a slouží jako sklad, je zde též místnost s toaletou.
Chata nebyla v poslední době příliš využívána, přesto je velmi zachovalá, vyžaduje však určité úpravy. Elektřina je přivedena do elektroměrové skříně na fasádě, není však instalován elektroměr a je třeba udělat vnitřní elektrické rozvody. Pro pitnou vodu je potřeba realizovat vlastní vrt. Odpady jsou svedeny do septiku s přepadem a trativodem. Ke komínu je možné připojit sporák na tuhá paliva či např. krbová kamna.
Hledáte-li nemovitost za přijatelnou cenu, kterou je možné upravit dle vlastní představy a kde lze trávit čas např. rybařením či koupáním v řece, kde lze relaxovat v přírodě a zároveň chcete být v těsném dosahu větších měst jako České Budějovice nebo Český Krumlov, tak je nemovitost vhodná právě pro Vás.

Nemovitost nabízí

 Mgr. Pavel Škrna
Mgr. Pavel Škrna
Kontaktovat prodejce
RE/MAX G8 Reality Praha
Reklama
TOPlist TOPlist