Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

5 700 000 Kč

G

Mimořádně nehospodárná

big left
big right
Nemovitost nabízí
Jakub Škrovánek

25 011 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Základní informace

Dopravní spojení Silnice
ID nemovitosti 896
Plocha užitná 186 m²
Konstrukce Zděná
Datum vložení 28. prosince 2023
Energetická náročnost G - Mimořádně nehospodárná
Příjezdy Asfalt
Stav nemovitosti Rozestavěný

Popis nemovitosti

V rámci zpeněžení majetku z majetkové podstaty insolvenčního řízení Vám představujeme rozestavěný rodinný dům v obci Chvalovice. Jedná se o prostorný jednopodlažní dům o zastavěné ploše 249 m2, užitné ploše 186 m2, s dispozicí 4+kk. Rodinný dům se nachází na rozlehlém pozemku o rozloze 3.725 m2 v klidné části obce Chvalovice u Netolic.

Insolvenční správce má k dispozici projekt k dostavbě domu, který bude poskytnut i novému vlastníku. Vzhledem k rozloze pozemku by v případě rozdělení pozemku mohlo být pro rodinný dům počítáno s plochou cca 2 500 m2. Zbývající část pozemku o výměře 1 225 m2 by mohla být oddělena a mohla by být využívána jako samostatný stavební pozemek. Tyto úpravy by však podléhaly schválení stavebním úřadem.

Samotný rodinný dům je v dobrém stavu a dle sdělení dlužníka byly na jeho stavbu použity kvalitní materiály. Dům díky praktickému půdorysu nabízí dostatečně prostorné místnosti a velká francouzská okna v hlavní místnosti zajišťují příjemné prosvětlení celého objektu. V domě jsou osazena plastová okna s trojskly včetně balkonových dveří s pojezdy. Vytápění bude v rámci tepelného čerpadla do výměníku a dále teplovodní soustavou do otopných těles. TUV bude připravována v rámci tepelného čerpadla do velkokapacitního zásobníku. Rodinný dům bude napojen na vodovod (vlastní vrt na pozemku), kanalizaci (ČOV) a na rozvod elektřiny.

Na pozemku se dále nachází stavební buňka, která zajišťuje zázemí pro případnou dostavbu nemovitosti. Pokud by měl nový vlastník zájem, je možné buňku odkoupit od insolvenčního správce zvlášť. Je také možné buňku demontovat a odvézt.

Velkou výhodou prodeje z insolvenčního řízení je záruka, že dům bude prodán bez jakýchkoliv právních vad.

Veškerá občanská vybavenost je v Netolicích – škola, školka, obchody, lékárna, divadlo, sportoviště, autobusové nádraží a mnoho dalšího.
Pro více informací či v případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře nebo přímo insolvenčního správce AKZ insolvence v.o.s. Na vyžádání je možné zaslat znalecký posudek.

Nemovitost je možné financovat hypotečním úvěrem.

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

small left
small right