Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Upravit profil Vložit inzerát Dotazy
Region

7 990 000 Kč

C

Úsporná

big left
big right
Nemovitost nabízí
Ing. Jaroslav Bárta

35 060 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Základní informace

Dopravní spojení Autobus, Vlak, Silnice
Zdroje vody Veřejný vodovod
Parkování Garáž, Parkoviště
Stav nemovitosti Bezvadný
Plocha zastavěná 122 m²
Elektřina 230 V, 400 V
Konstrukce Jiná
ID nemovitosti 1796
Plocha obytná 185 m²
Energetická náročnost C - Úsporná
Kanalizace Veřejná kanalizace
Inženýrské sítě Internet
Datum vložení před měsícem
Plocha užitná 185 m²

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji dvougenerační dům v obci Bujanov se zastavěnou plochou 122 m² a prostornou krásnou zahradou o rozloze 1577 m².
Tato nemovitost s orientací na jih poskytuje ideální prostor pro moderní rodinné bydlení s možností oddělených obytných jednotek.
V 1.NP se nachází garáž pro 2 vozy, chodba, sklep, kotelna s kombinovaným kotlem na peletky, místnost na uskladnění štěpků a technická místnost. Část tohoto prostoru lze případně využít i ke zřízení dílny pro podnikatelské účely. Je zde i možnost šatny se sprchovým koutem.
Ve 2.NP se nachází vstupní hala, chodba, obývací pokoj, ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem.
Součástí koupelny je i WC. Dále je zde kuchyně s jídelnou.
Poté po schodišti vstupujeme do 3.NP, kde se nachází chodba, koupelna se sprchovým koutem a WC, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice, velký a prostorný balkón s úžasným výhledem na Novohradské hory.
Vytápění je řešeno kombinovaným kotlem se zásobníkem na pelety. Dům je po rozsáhlé rekonstrukci, izolovaný proti vlhkosti. Střecha domu je sedlová, jako krytina jsou použity pálené tašky. Součástí domu jsou i soláry k ohřevu vody, rozvody topení jsou v mědi, elektřina také v mědi, plastová okna 3 skla a zateplení.
Nemovitost bude možná k nastěhování do 2 měsíců od podepsání rezervační smlouvy.
V docházkové vzdálenosti se nachází základní škola(1-5 třída), dále mateřská škola, obchod 24/7 COOP Jednota. V Bujanově je i možnost sportovního vyžití. Obcí procházela "koněspřežná dráha" z Českých Budějovic do Lince a v obci Bujanov se nachází muzeum této tratě. Dopravní obslužnost je velmi dobrá, přímo v obci je železniční stanice, kde v pravidelných takřka hodinových intervalech jezdí vlaky ve směru na Kaplici a České Budějovice a nebo směr do rakouského Lince. Zároveň do obce zajíždí i pravidelné autobusové linky. V blízkosti obce je také hraniční přechod Dolní Dvořiště s Rakouskem, tzn. nemovitost je případně ideální pro dojíždění do práce v Rakousku. Nicméně i v 5 km vzdálené Kaplici je v současné době velká nabídka volných míst.
Obec má krásnou polohu a je ideálním místem pro spojení moderního bydlení a životě v přírodě. Nabízí se zde řada možností pro výlety po okolí od Českého Krumlova, Vyššího Brodu, Lipna až po Novohradské Hory. Místo přímo vybízí k cyklistickým či turistickým výletům.
Financování nemovitosti je možné řešit prostřednictvím hypotéky, kterou jsme schopni Vám pomoci vyřídit prostřednictvím naší společnosti eDOfinance.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

small left
small right
Reklama

Možná se vám bude hodit

mail

Geodeti

Geo JK

Adresa: Sídliště 506, Velešín, 38232
Email: daniel.kudlacek@seznam.cz
Web: http://geojk.cz