Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region

2 600 000 Kč

B

Velmi úsporná

Hypotéku?
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Dominika Kornová

10 090 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Základní informace

Dopravní spojení Autobus, MHD, Silnice
Zdroje vody Veřejný vodovod
Druhy bytů Mezonet
Vlastnictví družstevní
Plocha užitná 67 m²
Energetická náročnost B - Velmi úsporná
Elektřina 230 V
Konstrukce Panelová
ID nemovitosti 410898
Stav nemovitosti K rekonstrukci
Plocha zastavěná 1 567 m²
Kanalizace Veřejná kanalizace
Balkóny Lodžie
Datum vložení před měsícem
Plocha pozemku 1 567 m²
Patro 3.

Popis nemovitosti

Hledáte byt, kde si budete moci zařídit domov podle svých představ, a zároveň oceníte klidnou lokalitu s veškerým zázemím po ruce? Právě pro vás tu máme nabídku, která stojí za pozornost.
Ve výhradním zastoupení vám nabízíme ke koupi prostorný družstevní byt o dispozici 3+1 s lodžií a celkovou výměrou 67 m², který se nachází ve vyhledávané části České Lípy – ulice Na Výsluní.
Byt je situován ve 3. patře udržovaného panelového domu a je určen ke kompletní rekonstrukci. Jeho dispoziční řešení nabízí ideální kombinaci prostoru a praktičnosti: světlý obývací pokoj, dvě samostatné ložnice, kuchyni oddělenou od obytné části, koupelnu s vanou a samostatné WC. Skvělým benefitem je prostorná lodžie, ideální pro ranní kávu, odpolední čtení nebo malou bylinkovou zahrádku.
V bytě je zaveden plyn, takže při rekonstrukci máte možnost zvolit si například plynový sporák nebo kombinaci podle vašich preferencí.
Lokalita Na Výsluní je ideální pro rodiny i jednotlivce – školy, školky, obchody, lékaři, MHD, vše máte na dosah ruky. Hned za domem je zastávka MHD. A když si budete chtít odpočinout od městského ruchu, stačí pár kroků a jste v přírodě.
Byt je ihned volný a představuje skvělou příležitost pro ty, kdo chtějí investovat do vlastního bydlení nebo hledají nemovitost s potenciálem budoucího zhodnocení. Možnost převedení bytu do osobního vlastnictví.
Zaujala vás tato nabídka? Odpovězte na tento inzerát a já se vám ozvu pro domluvení prohlídky.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Dominika Kornová
Dominika Kornová
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Dominika Kornová
Dominika Kornová
Telefon zobrazit telefon