Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

1 868 700 Kč

D

Méně úsporná

  • bez poplatků
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Bezrealitky s.r.o

7 440 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Stěhuju.cz

Kalkulace stěhování do 90 sekund

Základní informace

Cena nezahrnuje Poplatky
Datum vložení před 5 dny
Plocha užitná 42 m²
Konstrukce Zděná
Vlastnictví soukromé
Patro 1.
ID nemovitosti 883449
Stav nemovitosti Dobrý
Energetická náročnost D - Méně úsporná

Popis nemovitosti

Prodej 2+1 bytu v cihlové budově s dobrou vybaveností a osobním vlastnictvím. Tento byt se nachází ve 2. patře 3-podlažní budovy a má celkovou plochu 42 m2. Nemovitost nabízí pohodlný životní prostor s možností využití sklepa o velikosti cca12 m2.

Byt je vhodný pro ty, kteří hledají bydlení v dobře udržované budově. Parkování možné na přilehlé zahradě. I přes absenci výtahu a bezbariérového přístupu se zde nabízí slušné bydlení.

Energetická náročnost budovy je označena štítkem D. Pro zájemce o prohlídku je možné mě kontaktovat skrz zprávy / komunikační platformu.
Tento byt má určitě možnost zútulnění a přizpůsobení podle Vašich představ. Tato nemovitost je určena výhradně přímým zájemcům o koupi. Na inzerát můžete také reagovat přímo na webu Bezrealitky: https://www.bezrealitky.cz/nemovitosti-byty-domy/883449-nabidka-prodej-bytu-trida-csl-legii-ceske-velenice

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu
Zadejte cílovou adresu

Nemovitost nabízí

 Bezrealitky s.r.o
Bezrealitky s.r.o
Telefon zobrazit telefon

Nemovitost nabízí

 Bezrealitky s.r.o
Bezrealitky s.r.o
Telefon zobrazit telefon