5 039 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
REALDOMUS s.r.o. nabízí

Prodej stavební parcely 1163 m²

Litvínovice (okres České Budějovice)

Základní údaje

Datum vložení 5. dubna 2023 ID nemovitosti 1239
Plocha celková 1 163 m² Plocha pozemku 1 163 m²
Užitná plocha 1 163 m² Elektřina 400 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod
Inženýrské sítě Plyn

Popis nemovitosti

Právě vám přinášíme skvělou příležitost vlastnit luxusní parcelu pro bydlení v obci Litvínovice. Tento pozemek se nachází na klidném a krásném místě a je ideální pro stavbu rodinného domu. S celkovou výměrou pozemku 1 163 m2, máte dostatek prostoru pro vytvoření svého vysněného domova.

Díky územně plánovací dokumentaci je tento pozemek vhodný pro výstavbu samostatného rodinného domu. Infrastruktura, jako jsou voda, plyn, kanalizace a elektřina, jsou již připraveny v kapličce u parcely. Hotová je i místní asfaltová komunikace. Aktuálně je možné si vybrat ze třech parcel.

Litvínovice jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají bydlení v klidné a lukrativní lokalitě nedaleko Českých Budějovic (5 minut z centra). Tato obec nabízí všechny potřebné služby a vybavení, včetně školy, školky, MHD a restaurace. Navíc Litvínovice žijí bohatým kulturním životem.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat naši realitní makléřku, která Vám poskytne další informace a odpoví na Vaše dotazy. Už se těšíme na Vaši zpětnou vazbu a budeme rádi, když Vám pomůžeme najít nový domov v Litvínovicích.

Nemovitost nabízí

 Mgr. Petra Wölflová
Mgr. Petra Wölflová
Kontaktovat prodejce
REALDOMUS s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist