5 048 aktuálních nabídek
od 278 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX Optimal nabízí

Prodej stavební parcely 4153 m²

Sedlice (okres Strakonice)

4 899 000 Kč
1 180 Kč za m²
S financováním Vám rádi pomůžeme!

Základní údaje

Datum vložení 26. května 2023 ID nemovitosti 366187
Plocha celková 4 153 m² Plocha pozemku 4 153 m²
Užitná plocha 40 m² Plocha zastavěná 40 m²

Popis nemovitosti

Hledáte to pravé místo pro Vaše bydlení? Láká Vás kombinace klidu venkova a přitom města na dosah ruky? Mám tu nabídku přímo pro Vás!

Nabízím Vám ke koupi stavební pozemek o ploše 4135 m2, který se nachází na okraji malebné jihočeské vesnice Holušice spadající pod město Sedlice v okrese Strakonice. Při příjezdu k pozemku po obecní komunikaci na Vás dýchne božský klid. Slunná parcela porostlá travou a osazená ovocnými stromky (jabloň, hrušeň) je ze dvou stran oplocena. Zbylé dvě strany lemují keře šípku. V rohu pozemku se nachází dřevěný zahradní domek na základové desce 5x8 m.

Na téměř rovinatý pozemek obdélníkového tvaru je přivedena voda i elektřina a je možné jej napojit na obecní kanalizaci (přípojka přímo na pozemku). K pozemku je vyřízené stavební povolení pro výstavbu domu do maximální výše 1. nadzemního podlaží. Pro zahájení stavby je zde vše do detailu připraveno od současných majitelů. Dle územního plánu je možné pozemek rozdělit na více stavebních parcel.

Díky umístění parcely a položení Holušic jsou z pozemku krásné výhledy do krajiny a dalekého okolí. V sousední Sedlici se nachází základní i mateřská škola a dostačující občanská vybavenost, kterou zde ke spokojenému bydlení můžete potřebovat. Holušice, klidná vesnička s necelou stovkou obyvatel, jsou situovány nedaleko hlavního tahu mezi Prahou a Českými Budějovicemi, pouze 10 km od Blatné a 20 km od Písku i Strakonic.

Nechte na sebe působit atmosféru tohoto místa a vyrazte na prohlídku. Pro více informací a termín volejte makléřce nabídky!

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Sedlice (okres Strakonice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Bc. Tereza Rosenbaumová
Bc. Tereza Rosenbaumová
Kontaktovat prodejce
RE/MAX Optimal
Reklama
TOPlist TOPlist