5 039 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
JUSTO Česká republika nabízí

Prodej stavební parcely 2368 m²

Zálužice, Pištín (okres České Budějovice)

4 990 000 Kč
2 107 Kč za m²

Základní údaje

Datum vložení 27. června 2023 ID nemovitosti J09430
Plocha pozemku 2 368 m² Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Postavte si svůj nový dům na pozemku o výměře 2 368 m². Autem to budete mít jen 10 minut do Českých Budějovic. Obklopeni budete nádhernou přírodou a z terasy uvidíte přímo na hladinu druhého největšího rybníku v Česku. Zálužice jsou osadou s několika málo stálými obyvateli. Nikam se tudy neprojíždí. Silnice tady končí. Chcete vědět více? Čtěte dál.

Ve výhradním zastoupení majitelů vám nabízíme jižně orientovaný stavební pozemek v Zálužicích u Pištína. Pouhých 8 km vzdušnou čarou severně od Českých Budějovic si můžete postavit rodinný dům na tomto jedinečném místě.

Co můžete na pozemku postavit?

Podle platného územního plánu si na výměře cca 1 100 m² můžete postavit jednopodlažní rodinný dům s podkrovím. Využijete zastavitelnost pozemku 25% a zbylá část může celá sloužit jako zahrada, sad, dětské hřiště, nebo prostor pro vaše domácí mazlíčky.

Jak je to s vodou, elektřinou atd.?

Na hranici pozemku je tzv. „kaplička“ pro připojení budoucího domu k elektřině. Také nově vybudovaná přípojka obecního vodovodu je nachystaná přímo na pomezí hranice pozemku s obecní příjezdovou cestou. Plyn a kanalizace teď v Zálužicích nejsou a nejsou ani v plánu do budoucna. Při stavbě domu tak, stejně jako majitelé novostaveb na začátku osady, počítejte s čističkou odpadních vod.

Kam na nákup?

Menší obchůdky jsou ve Zlivi i v Pištíně. Do Pištína budete jezdit i na obecní úřad, do školky nebo na poštu. Do školky nebo do školy můžete vozit děti do Zlivi, anebo do Č. Budějovic. Ve výbavě by vám neměla chybět pramička. Na ní si totiž v létě doplujete na druhý břeh Bezdreva na zmrzku nebo limču. Perlička: v zimě si vánoční stromek odnesete ze 150 metrů vzdálené plantáže.

Nestačily vám informace a chcete jich ještě víc?

Anebo se chcete do Zálužic rovnou jet podívat na prohlídku? Vyplňte prosím formulář u inzerátu. Dostanete odpověď s veškerými informacemi do 20 minut na e-mail, který uvedete.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Zálužice, Pištín (okres České Budějovice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Tadeáš Vaverka
Tadeáš Vaverka
Kontaktovat prodejce
JUSTO Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist