5 039 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků
JUSTO Česká republika nabízí

Prodej stavební parcely 5707 m²

Pašinovice, Komařice (okres České Budějovice)

Základní údaje

Datum vložení 21. června 2023 ID nemovitosti J09424
Plocha pozemku 5 707 m² Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízíme na prodej pozemek o celkové výměře 5 707 m² v obci Pašinovice, pouhých 15 km od Českých Budějovic. Dle územního plánu obce je pozemek z většinové části v "plochách bydlení". Je tedy vhodný pro výstavbu jednoho či více rodinných domů.

Na hranici pozemku je možnost připojit se k elektrickému napětí. V tomto a příštím roce obec vybuduje i vodovod. Kanalizaci si budoucí majitel pozemku vyřeší čističkou odpadních vod.

Přímo k pozemku vede asfaltová obecní komunikace. Pozemek je mírně svažitý, slunný, orientovaný na jih.

Pašinovice jsou částí obce Komařice vzdálené cca 1,5 km. V nedaleké obci Římov naleznete veškeré potřebné občanské zázemí vč. služeb (MŠ, ZŠ, ZUŠ, obchod, sportoviště). Do nedalekých Novohradských hor to budete mít jen kousek a užijete si i blízkost Římovské vodní nádrže a okolní přírody.

Oceníte blízkost budoucího nájezdu na dálnici D3. Po dostavbě se dostanete autem do Č. Budějovic do 10 minut.

Pašinovice Vám poskytnou bydlení na venkově, poblíž krásné přírody. Jste ale zároveň cca 10-15 minut jízdy autem od krajského města i měst Kaplice, Trhové Sviny i Český Krumlov.

Některé realitní inzertní servery neumožňují přehrání videa, které je součástí inzerátu. Na vyžádání Vám ho rádi zašleme. Ve videu zmiňujeme i možnost koupit další pozemky a rozšířit tak celkovou výměru až na 15 477 m².
Tento konkrétní pozemek na prodej je ve fotografiích i ve videu uváděn jako "menší celek".

Na koupi pozemku Vám pomůžeme sjednat financování. Pokud máte zájem o více informací (inženýrské sítě, územní plán), nebo prohlídku, vyplňte prosím formulář u inzerátu. Dostanete odpověď s veškerými informacemi do 20 minut na e-mail, který uvedete.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Pašinovice, Komařice (okres České Budějovice)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Tadeáš Vaverka
Tadeáš Vaverka
Kontaktovat prodejce
JUSTO Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist