5 029 aktuálních nabídek
od 297 realitních kanceláří a soukromníků
Reality 11 nabízí

Prodej stavební parcely 860 m²

Robinson, Pražské Předměstí, Písek

Základní údaje

Datum vložení 18. dubna 2023 ID nemovitosti 25303
Plocha celková 860 m² Plocha pozemku 860 m²
Vlastnictví soukromé Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Na prodej v exklusivním zastoupení lukrativní stavení pozemek určený k výstavbě bytových, rodinných domů, případně nerušící komerce o plochách od 860 m2 do 8510 m2 v Písku, Pražské předměstí. Pozemek lze rozparcelovat i na jednotlivé menší plochy o výměrách např. okolo 1000 m2 viz. studie na obrázcích.

U Robinsona jsou plochy smíšené obytné městské (SM-M) a) převažující účel využití - bydlení v bytových domech městského charakteru v kombinaci s obslužnou sférou a nerušící výrobní činnosti převážně místního významu b) přípustné - bytové i rodinné domy - zařízení veřejné administrativy a správy, pobočky a úřadovny peněžních ústavů - kulturní zařízení 29 - předškolní a školská zařízení včetně jejich ubytovacích kapacit 2 - sportovní stavby a zařízení 2 - zdravotnická zařízení a zařízení sociální péče - maloobchodní zařízení do 800 m2 prodejních ploch - veřejné ubytování a stravování - ostatní ubytovací zařízení - nezbytná dopravní a technická infrastruktura, veřejná prostranství c) podmíněně přípustné - zařízení drobné řemeslnické výroby a služeb nesnižující kvalitu prostředí a pohodu bydlení ve vymezené ploše, které jsou slučitelné s bydlením (tj. provozů, jejichž negativní vlivy na životní a obytné prostředí nepřekročí hranice vlastního pozemku).

Rád vám v případě Vaší potřeby nabídnu také výhodné financování. Neváhejte mě kontaktovat s případnými dotazy. Ev. číslo: 25303. Bližší informace Vám sdělí Roman Dufek, 774 621 685, rdufek@reality11.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Robinson, Pražské Předměstí, Písek
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Reality 11
Reklama
TOPlist TOPlist