4 860 aktuálních nabídek
od 295 realitních kanceláří a soukromníků
RE/MAX G8 Reality Praha nabízí

Prodej stavební parcely 578 m²

Holubov (okres Český Krumlov), Česko

2 150 000 Kč
3 720 Kč za m²

Základní údaje

Datum vložení 2. ledna 2024 ID nemovitosti 379870
Plocha celková 578 m² Plocha pozemku 578 m²
Užitná plocha 578 m² Inženýrské sítě Plyn

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek pro bydlení o rozloze 578 m², nacházející se v obci Holubov, okresu Český Krumlov. Tento pozemek vznikne propojením dvou sousedních pozemků o rozloze 361 m² a 217 m². Pozemek je situovaný u místní komunikace, která končí pod Kletí a přímo sousedí se zástavbou dalších rodinných domů. Na pozemek je zpracován projekt na výstavbu galerie, ale je zde vzhledem k 35 % zastavitelnosti především možnost výstavby vašeho vysněného domova. Pozemek se nachází ve IV. pásmu chráněné krajinné oblasti. Vzhledem k jeho umístění v zastavěné části obce je tento pozemek dle územního plánu určen pro výstavbu RD. Na pozemku jsou přípojky na všechny sítě - plyn, elektřina, voda i kanalizace.
Svou polohou a snadnou dostupností a i díky veškeré občanské vybavenosti, jako jsou školy, školky, obchody či zdravotní zařízení, se tento pozemek stává ideálním místem pro život pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce, kteří ocení zdravé prostředí.
Díky blízkosti přírody a možnosti výletů do okolních malebných obcí zde budete mít neustálý pocit volnosti a klidu. V okolí se nachází také několik cyklostezek a turistických tras, které Vám umožní aktivní trávení volného času.
Pozemek pro bydlení v obci Holubov je skvělou investicí do vaší budoucnosti. Buďte tvůrcem vlastního domova a vytvořte si zde svůj prostor plný pohody a štěstí.
V případě zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat, ráda vám poskytnu další informace a příp. se domluvíme na termínu prohlídky.

Nemovitost nabízí

 Bc. Jana Kolouchová
Bc. Jana Kolouchová
Kontaktovat prodejce
RE/MAX G8 Reality Praha
Reklama

Budete potřebovat?

Geodeti
Geodeti

Geo JK

Adresa: Sídliště 506, Velešín, 38232
Email: daniel.kudlacek@seznam.cz
Web: http://geojk.cz
Elektro/IT
Elektro/IT

PCiNET 08 spol. s r.o.

Adresa: Mojné 39, Mojné, 38232
Email: martin.bina@pcinet08.cz
Web: http://www.internetnajihu.cz
TOPlist TOPlist