4 633 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků

Villa Harmonie Vacov

Vacov

od 4 241 000 Kč

Základní údaje

Energetická náročnost B - Velmi úsporná Stránky projektu https://www.vprirode.eu/villa-harmonie-vacov/projekt/
Datum vložení 6. prosince 2022

Popis developerského projektu

Při návrhu a zpracování projektu byl kladen velký důraz na propracování všech detailů této jedinečné stavby. Vyprojektovaný nadčasový bytový dům o 12-ti výjimečných bytech, byl navržen s myšlenkou vytvořit domov splňující nejnáročnější představy komfortního bydlení. Dům je bohatě členěn množstvím vystupujících balkónů vhodně navazujících na obytný prostor. Každý z bytů má pro větší komfort vlastníků také sklep a kryté parkovací stání.

Mimořádný důraz byl kladen na bezpečnost budoucích obyvatel. Všechny byty jsou standardně vybaveny bezpečnostními dveřmi, které nejen představují téměř nepřekonatelnou překážku proti nežádoucímu vniknutí, ale splňují i přísné protipožární vlastnosti.

Technologicky je dům řešen tak, aby byl energeticky málo náročný a proto bude pro majitele bytů očekávaný nárůst cen energií méně bolestný. Celý plášť domu je dokonale zateplen. Střešní konstrukce ochrání dům nejen před deštěm, ale i před únikem tepla. Tepelnou pohodu celého domu zajišťuje výkonné tepelné čerpadlo. Ohřev teplé užitkové vody je řešen vlastním boilerem v každém bytě. Všechny byty jsou vybaveny měřiči energií všech vstupních médií.

Samozřejmostí bytů je koupelna se sprchovým koutem, závěsným klozetem a umyvadlem. Zařizovací předměty jsou navrženy architekty ve spolupráci s koupelnovým studiem a to včetně vizualizací. Vysoký standard zařizovacích předmětů a vodovodních baterií podtrhují kvalitní keramické obklady a dlažby, přičemž barevné řešení může volit budoucí uživatel bytu z několika variant. Významným příspěvkem k vysokému komfortu bydlení je teplovodní podlahové topení v celém bytě a nezávislý elektricky vyhřívaný žebřík v lázních. V kuchyňském koutu jsou připraveny vývody teplé a studené vody a odpadu, je sem přiveden výkonový elektrický proud pro sporák, myčku nádobí, mikrovlnou troubu a ostatní spotřebiče, bez nichž si nelze moderní kuchyni představit.

V domě jsou krytá parkovací stání pro 12 vozů a 12 uzavřených sklepů. Vjezd je chráněn automatickými vraty.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů