4 348 aktuálních nabídek
od 270 realitních kanceláří a soukromníků

Villa Harmonie Vacov

Vacov

od 4 241 000 Kč

Základní údaje

Energetická náročnost B - Velmi úsporná Nabízené nemovitosti 1
Stránky projektu https://www.vprirode.eu/villa-harmonie-vacov/projekt/ Datum vložení 6. prosince 2022

Popis developerského projektu

Při návrhu a zpracování projektu byl kladen velký důraz na propracování všech detailů této jedinečné stavby. Vyprojektovaný nadčasový bytový dům o 12-ti výjimečných bytech, byl navržen s myšlenkou vytvořit domov splňující nejnáročnější představy komfortního bydlení. Dům je bohatě členěn množstvím vystupujících balkónů vhodně navazujících na obytný prostor. Každý z bytů má pro větší komfort vlastníků také sklep a kryté parkovací stání.

Mimořádný důraz byl kladen na bezpečnost budoucích obyvatel. Všechny byty jsou standardně vybaveny bezpečnostními dveřmi, které nejen představují téměř nepřekonatelnou překážku proti nežádoucímu vniknutí, ale splňují i přísné protipožární vlastnosti.

Technologicky je dům řešen tak, aby byl energeticky málo náročný a proto bude pro majitele bytů očekávaný nárůst cen energií méně bolestný. Celý plášť domu je dokonale zateplen. Střešní konstrukce ochrání dům nejen před deštěm, ale i před únikem tepla. Tepelnou pohodu celého domu zajišťuje výkonné tepelné čerpadlo. Ohřev teplé užitkové vody je řešen vlastním boilerem v každém bytě. Všechny byty jsou vybaveny měřiči energií všech vstupních médií.

Samozřejmostí bytů je koupelna se sprchovým koutem, závěsným klozetem a umyvadlem. Zařizovací předměty jsou navrženy architekty ve spolupráci s koupelnovým studiem a to včetně vizualizací. Vysoký standard zařizovacích předmětů a vodovodních baterií podtrhují kvalitní keramické obklady a dlažby, přičemž barevné řešení může volit budoucí uživatel bytu z několika variant. Významným příspěvkem k vysokému komfortu bydlení je teplovodní podlahové topení v celém bytě a nezávislý elektricky vyhřívaný žebřík v lázních. V kuchyňském koutu jsou připraveny vývody teplé a studené vody a odpadu, je sem přiveden výkonový elektrický proud pro sporák, myčku nádobí, mikrovlnou troubu a ostatní spotřebiče, bez nichž si nelze moderní kuchyni představit.

V domě jsou krytá parkovací stání pro 12 vozů a 12 uzavřených sklepů. Vjezd je chráněn automatickými vraty.

Nabízené nemovitosti developerského projektu (1)

Zobrazit vše

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

PRODOMUS REAL
TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů