4 888 aktuálních nabídek
od 274 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidence Klokoty

Tábor

od 2 999 000 Kč

Základní údaje

Energetická náročnost B - Velmi úsporná Nabízené nemovitosti 7
Stránky projektu https://www.rezidenceklokoty.cz/ Datum vložení 4. května 2023

Popis developerského projektu

Jedinečný, čistě rezidenční projekt Rezidence Klokoty nabízí velkorysé byty v dispozicích 1+kk až po střešní penthousy 4+kk s nadstandardní velikostí balkónů, teras a předzahrádek ve spojení s francouzskými okny v každé obytné místnosti.

Srdcem celého projektu je zelený park o rozloze 1.100 m2 s uklidňující atmosférou, ve vlastnictví majitelů bytů. V žádané lokalitě Klokoty, na rozhraní města a přírody, s důrazem na kvalitní a komfortní bydlení, se jedná o výjimečný domov.

Podoba Rezidence Klokoty je návrhem skvělého architekta Petra Holuba a jeho rodinného ateliéru Artprojekt Jihlava. Jako autor mnoha úspěšných rezidenčních i komerčních projektů dokáže čistým způsobem propojit architektonické a konstrukční řešení. A právě proto jdou krása a funkčnost v jeho projektech ruku v ruce. Podstatou architektury je vytvoření nejenom jednotlivých objektů, ale i prostoru - v tomto případě "obytného" prostoru.

Vynikající lokalita je jednou z hlavních výhod projektu Rezidence Klokoty. Navazující ulice je krajní ulicí čtvrtě. Na jedné straně přímo navazuje příroda a brána na Jistebnickou vrchovinu a na straně druhé je to pár minut chůze na klokotskou náves, ze které navazuje krásná cesta klokotskou alejí na staré město. Přičemž veškeré prvky občanské vybavenosti, jako jsou školky, školy, obchody, hřiště, parky a sportoviště, či zastávka MHD nebo nemocnice, jsou doslova za rohem.

V případě zájmu a dalších informací navštivte https://www.rezidenceklokoty.cz/ a neváhejte kontaktovat makléře:

Ing. Ondřej Gyürke, tel.: 723 520 154, e-mail: ogyurke@jizniskala.cz

Ing. Robert Gyürke, tel.: 608 232 300, e-mail: gyurke@nabidkarealitky.cz

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

Realitka s.r.o.
Kontaktovat prodejce
TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů