5 039 aktuálních nabídek
od 293 realitních kanceláří a soukromníků

Rezidence Dubičný potok

České Budějovice, Vrbenská

od 3 630 000 Kč

Základní údaje

Energetická náročnost B - Velmi úsporná Stránky projektu https://dubicnypotok.cz/
Datum vložení 30. srpna 2023

Popis developerského projektu

Představujeme vám první ze šesti etap rezidenčního projektu Dubičný potok České Budějovice, a to v podobě bloku D. Moderní byty v nově vznikající obytné zóně kompletně promění původní charakter území.

Moderní Nové Budějovice s bydlením, obchůdky a službami nabídnou vysoký standard bydlení. Těšte se na vnitřní bloky plné zeleně, bezprostřední blízkost přírody, vodní plochu, stromy a kouzlo tekoucího potoka namísto ulic plných hluku a smogu. Benefitem je rovněž rychlé spojení s centrem města, zelený park ve vnitroblocích s dětskými a workoutovými hřišti bez výhledu na zaparkovaná auta. Ta budou mít své místa v podzemním podlaží. Navrženo pro vysokou kvalitu života bez kompromisů.

Splňte si svůj sen o zdravém bydlení. I. etapa rezidenčního projektu Dubičný potok v podobě BLOKU D nabízí široký výběr bytových jednotek, co se velikosti bytů i počtu pokojů týče. V nabídce máme 229 bytů a apartmánů s dispozicemi 1kk, 2kk, 3kk a 4kk. Velkorysé terasy v posledním 6. nadzemním podlaží a krásné lodžie a balkóny v bytech na 2. – 5. podlaží rozšiřují obytnou plochu bytů. V parteru budou umístěny drobné potraviny, kavárna, obchůdky a provozovny se službami. Parkování je pro všechny byty zajištěno v podzemním podlaží, ze kterého se přímo výtahem anebo po schodech dostanete do všech obytných podlaží bez nutnosti vstupu ven do chladného, deštivého nebo horkého počasí. Ekologický přístup k dopravě a využívání cyklistických kol podporuje Dubičný potok prostorným krytým parkovištěm pro kola.

V případě zájmu prosím kontaktujte makléře: Bc. Petra Puschnerová, e-mail: petra.puschnerova@re-max.cz, tel.: 739 332 258


Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

RE/MAX G8 Reality České Budějovice
Kontaktovat prodejce
TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů