4 787 aktuálních nabídek
od 301 realitních kanceláří a soukromníků

Green Field

Frymburk

od 2 719 500 Kč

Základní údaje

Zahájení prodeje 1. dubna 2023 Energetická náročnost A - Mimořádně úsporná
Stránky projektu https://greenfield-lipno.cz/ Datum vložení 11. prosince 2022

Popis developerského projektu


15 pozemků v krásné lokalitě určených pro kombinaci provozoven s tichým provozem, bydlení a díky lokalitě také rekreaci.


GreenField 

Stavby v této nově vznikající čtvrti spojují a propojují vaše podnikání s vaším domovem způsobem, který chrání vaše finance a optimalizuje podnikateli poměr mezi rodinným životem a prací.

 

Stavby jsou územním plánem předurčeny pro bydlení a byty jsou jako součást např výrobních areálů, kanceláří, tolik potřebných lékařských ordinací… Budovy mají splnit účel zajištění bydlení rodiny majitele provozovny.

Do projektu lze umístit nerušící výroby (tzn. výroba bez předpokladů překračování hygienických limitů pro hluk a emise znečišťujících látek v ovzduší, provoz lékařských ordinací a podobných služeb nebo administrativní část vašeho podnikání )

 

V návrhu některých staveb se počítalo i s možností využít budov pro údržbu či uskladnění lodí.

Nabízí se zde možnost využít mezer na zdejším trhu v oblasti chybějících služeb ve Frymburku a okolí. Není jich málo.

Na opačné straně v lokalitě vznikla a dál se rozšiřuje obytná zóna s více jak 50-ti rodinnými domy a služby a obchody chybí. Chybí zde také zajištění péče o zdraví.

Pokud patříte do skupiny podnikajících osob a už nějako dobu přemýšlíte jak spojit úspěšné podnikání, rodinný život a sport, relax, odpočinek, pak si pozorně prohlédněte možnosti této jedinečné lokality.


Toto území je přímo vytvořené pro rozvoj podnikání v oblasti a jeho umístění je více než výhodné pro mnoho odvětví podnikání. 

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

Pavlína Musilová
Kontaktovat prodejce
TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů