4 860 aktuálních nabídek
od 295 realitních kanceláří a soukromníků

Domy Arnika Stachy

Stachy

od 7 057 000 Kč

Základní údaje

Energetická náročnost B - Velmi úsporná Stránky projektu https://www.vprirode.eu/domy-arnika-stachy/projekt/
Datum vložení 6. prosince 2022

Popis developerského projektu

Při návrhu a zpracování projektu byl kladen velký důraz na propracování všech detailů i funkčnost celku. Projekt zahrnuje 8 unikátních rodinných řadových domů, realizovaných ve dvou blocích, po čtyřech domech a byl vytvořen s myšlenkou, vytvořit domov splňující náročnější představy komfortního bydlení v jednoduchém pojetí. Návrh domů využívá svažitosti původního terénu, vstup a vjezd do domu je řešen ze stávající asfaltové komunikace. Domy jsou osazeny cca 6 metrů od vjezdu na pozemek a proto mohou majitelé domů pohodlně parkovat rovněž na venkovním stání před vjezdem do garáže až pro dva vozy, která tvoří se vstupem technické zázemí domu. V dalším patře nalezneme obývací pokoj, který navazuje na zahradu v klidové západní části pozemku, dále pak toaletu a kuchyň se spíží. V posledním patře najdeme ložnice i lázeň.

V technologickém řešení domů je zásadním cílem jejich energetická nenáročnost. Pro majitele bude očekávaný nárůst cen energií méně bolestný. Vnější plášť domu je dokonale zateplen. Střešní konstrukce chrání dům před deštěm i únikem tepla. Tepelnou pohodu celého domu zajišťuje tepelné čerpadlo. Odpovědně je hospodařeno rovněž s dešťovou vodou, která je zachytávána v retenční jímce, s možností dalšího využití například pro zahradní zálivku.

Samozřejmostí domů je koupelna s vanou, závěsným klozetem, umyvadlem a samostatnou toaletou v jiném patře. Zařizovací předměty jsou navrženy architekty, ve spolupráci s koupelnovým studiem, včetně vizualizací. Vysoký standard zařizovacích předmětů a vodovodních baterií podtrhují kvalitní keramické obklady a dlažby. Barevné řešení může volit budoucí uživatel domu z několika variant. K vysokému komfortu bydlení významně přispívá vyhřívaná dlažba v lázni. V kuchyňském koutu jsou připraveny vývody teplé, studené vody i odpadu, výkonový elektrický proud pro sporák, myčku na nádobí, mikrovlnou troubu I spotřebiče, bez nichž si nelze moderní kuchyni představit.

V dome je velkorysá garáž, s možností parkování až pro dva vozy, zázemím pro sportovní potřeby a skladování. Vjezd je chráněn automatickými tepelně izolovanými vraty. Další stání je možné na vlastním pozemku před vjezdem do garáže.


Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů