4 348 aktuálních nabídek
od 270 realitních kanceláří a soukromníků

Bydlení v jahodách

Vodňany II

Základní údaje

Energetická náročnost B - Velmi úsporná Stránky projektu https://bydlenivjahodach.cz/
Datum vložení 1. září 2022

Popis developerského projektu

V současné době realizujeme výstavbu ZTV (základní technickou vybavenost), která umožní realizaci nových rodinných domů ve městě Vodňany, které se nachází v okrese Strakonice v Jihočeském kraji, 30km severozápadně od Českých Budějovic na řece Blanici.

Řešené ZTV se nachází na severozápadní straně města, poblíž slepého ramene řeky Blanice. Lokalita je velmi klidná, kromě krátké docházkové cesty do centra města nebo k nákupům, je také krátký krok do přírody. Místo ocení rybáři a nedaleko se nachází sportovní areál Blanice, který nabízí sportovní vyžití jak pro dospělé, tak pro nejmenší ratolesti. Kolem budoucího ZTV vede cyklostezka, kterou se dostanete na Loucký Mlýn a dále do okolní krajiny. Město Vodňany nabízí kompletní občanskou vybavenost v podobě autobusového a vlakového nádraží, školek, základních a středních škol, polikliniky, lékárny, markety, sportoviště, veřejné parky, dětské hřiště a mnoho dalších. Vše v docházkové vzdálenosti.

?Pro nové ZTV bude zbudována nová komunikace, která bude spadat do skupiny OBYTNÁ ZÓNA s návrhovou rychlostí vozidel 20km/hod, se smíšeným provozem, kde jsou prostory se zvýhodněním pěšího provozu. Parkování bude zajištěno na vlastních pozemcích, krátkodobé parkovací stání pro majitele jednotlivých parcel je zajištěnou ve veřejném prostoru komunikace. Povrch krátkodobého parkování s novými sjezdy budou provedeny z plastových zatravňovacích tvárnic.

Dojde k prodloužení městského veřejného vodovodního řadu, veřejného osvětlení a rozvodu NN, dále bude provedena příprava pro vedení optického kabelu na datovou síť. Bude zbudována nová veřejná kanalizační síť.

Budou realizovány sadové úpravy, výsadba zeleně kolem nové komunikace ZTV, zrealizuje se nový spojovací chodník s ulicí Staropoštovská a se stávající cyklostezkou, na severní straně ZTV vznikne nový veřejný park.

Pozemky mají velmi vhodnou polohu pro RD realizované v pasivním standardu, dále jsou zde ideální podmínky pro zasakování srážkových vod a pro realizaci vytápění pomocí tepelného čerpadla země/voda. Všechny stavební parcely budou vybaveny přípojkami kanalizace (včetně revizní šachty), vodovodu a elektřiny.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

MIVA Vodňany s.r.o.
Kontaktovat prodejce
MIVA Vodňany s.r.o.
TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů