4 860 aktuálních nabídek
od 295 realitních kanceláří a soukromníků
BEVISTA s.r.o. nabízí

Prodej Ostatních komerčních prostor 6792 m²

Hlinecká, Týn nad Vltavou (okres České Budějovice), Česko

Základní údaje

Datum vložení 16. ledna 2023 ID nemovitosti 2153290419
Užitná plocha 6 792 m² Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i)
Cena nezahrnuje DPH Dopravní spojení Autobus, Silnice
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Ústřední - dálkové
Konstrukce Skeletová Okna Hliníková
Parkování Parkoviště Příjezdy Asfalt
Wc Splachovací Vlastnictví soukromé
Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Čtyřpodlažní komerční objekt s historií od roku 1988 ve městě Týn nad Vltavou (cca 8.000 obyvatel), uprostřed sídlištní zástavby (cca 2500 obyvatel).
Celková užitná plocha objektu činí 6.792 m2 (3.340,-Kč/m2). Obestavěný prostor je 32.636m3 (695,-Kč/m3). V celém objektu je v současnosti 15 nájemců (2x zavedená restaurace, 3x výrobna (z toho 2x chráněná dílna), zavedená prodejna smíšeného zboží (večerka), zavedené fitness centrum, zavedený boxerský klub, zavedená státní hudební škola, 5x sklad, 1x hudební zkušebna). Současní nájemci mají v objektu více jak desetiletou spolehlivou historii. Kapacita objektu je aktuálně (z pohledu nájmu) vytížena zhruba ze 70%, protože v objektu je (momentálně v rekonstrukci) dalších zhruba 300 m2 prostor (včetně několika soc. zařízení), která budou po dokončení rekonstrukce vhodná jako kanceláře, sídla firem apod. Součástí objektu je i bývalé městské kino s kapacitou zhruba 280 osob k sezení, včetně velkého jeviště (aktuálně využíván hudební školou) s možností případného opětovného pořádání divadelních představení či koncertů. Skladové prostory mají vlastní nákladovou rampu, v objektu jsou navíc 4 výtahy pro potřeby nájemců.
Vytápění objektu je centrální prostřednictvím městské teplárny. Nemovitost stojí na pozemku města Týn nad Vltavou, výše pronájmu je 5.700,-Kč/měs. Samotná nemovitost má díky svému umístění a charakteru činnosti velký potenciál poskytovat služby místním obyvatelům na dlouhá léta. Prodej nemovitosti je formou prodeje firmy. Pro více informací kontaktujte prosím přímo majitele, na e-mailu: info@vendue.cz, nebo na tel: 725 347 737. Prezentovaná nabídka má pouze informativní charakter a není závazným podkladem k uzavření kupní smlouvy.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Hlinecká, Týn nad Vltavou (okres České Budějovice), Česko
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Eva Mačkalová
Eva Mačkalová
Kontaktovat prodejce
BEVISTA s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist